Kineziologická poradna - Praha 10

Zajímáte se o alternativní způsoby léčby? Jednou z alternativních metod je také kineziologie metodou One Brain. Čtěte dále a dozvíte se např. kdy vám může kineziologie pomoci.

Pokud vás trápí nějaké problémy, poruchy či dysfunkce včetně zdravotních potíží, máme pro vás tip na metodu, která již mnoha lidem pomohla se těchto problémů zbavit nebo je alespoň zmírnit. Jedná se o metodu Kineziologie One Brain.

Odstraňování potíží díky Kineziologii One Brain

Kineziologie One Brain je šetrná a jednoduchá metoda, která se soustředí na „odblokování“ především problémů jako jsou různé psychické problémy, strachy a fobie, stres, úzkost nebo deprese, dále potíže s učením, neschopnost se soustředit, nejrůznější dysfunkce (například problémy s psaním, čtením nebo počítáním), tréma, koktání a zadrhávání, tiky, dále i zdravotní potíže, jako jsou například migrény, potíže s otěhotněním, obezita, bolesti žaludku a trávicí potíže nervového původu, alergie, astma, oslabená imunita, dlouhodobá únava, potřeba zvýšení výkonnosti aj. Dále je možno metodu Kineziologie One Brain použít i na různé ** závislosti** (kouření, alkohol, narkotika), na potíže ve vztazích a to jak rodinných, tak i partnerských, ale třeba i pracovních aj. ** Kineziologie One Brain** se může uplatnit i tam, kde je potřeba zvýšení sebeúcty, víry v sebe a své schopnosti, mít více rád sám sebe, nebo rozvíjet svůj potenciál, rozvíjet a realizovat svůj talent a další...

 

Co je to kineziologie metodou One Brain

Co je to kineziologie metodou One Brain

Trápí vás po dlouhou dobu** fyzické nebo psychické problémy? Konzultovali jste svůj problém už s mnoha odborníky a vyzkoušeli jste různé léky, bohužel bez úspěchu? Ve chvílích, kdy už nevíte jakou cestou se vydat, můžete vyzkoušet alternativní metody léčení. Mezi takovéto metody se řadí také **kineziologie metodou One Brain. Tato metoda vám může pomoci v okamžiku, kdy bojujete se stresem, chcete žít zdravějším způsobem života nebo se potřebujete vypořádat se zátěžovými situacemi.

Co je to tedy kineziologie a jak nám může pomoci? Jak již bylo řečeno, kineziologie je metoda alternativní medicíny. Samotné slovo kineziologie má základ v latinském kinesis, což v překladu znamená pohyb. Tato alternativní metoda čerpá poznatky s principů staré čínské medicíny. Čínská medicína je léčebný systém, kterému důvěřují lidé po celém světě. Tento léčebný systém má velkou historii. Tato medicína je založena na předpokladu, že energie v lidském těle proudí v tzv. meridiánech. Meridiány můžeme chápat jako energetické dráhy. Kineziologie se zabývá studiem svalů a pohyby těla. Pomocí kineziologie může lidský organismus dosáhnout rovnováhy. Podle kineziologie má každá skupina v lidském těle vztah k vnitřním orgánům, jako jsou zažívací orgány, žlázy, kosterní svalstvo, oběhový systém atd. Kineziologie předpokládá, že pokud jsou v pořádku svaly, je i zbytek těla zdráv.Co očekávat od kineziologie

Jak vznikla kineziologie

Tato léčebná metoda byla objevena americkým chiropraktikem Georgem Goodheartem v 60. letech minulého století. Goodheart během své praxe odhalil, že stlačováním různých bodů na lidském těle dojde k posílení svalů. Celkem tak Goodheart objevil vztah mezi 16 tlakovými body na lebce, na prsní kosti, za kolenem a se svalovými skupinami. Kineziologie pracuje s energetickými drahami, které spojují tlakové body, svaly a orgány lidského těla. Tato unikátní léčebná metoda se poté začala šířit Spojenými státy a později se také dostaly díky Carol Ann Hontezové do České republiky. Nyní tedy mohou i lidé v České republice navštěvovat kineziologické poradny a řešit své problémy.

Co očekávat od kineziologie

Pojďme se podívat, co vás čeká při návštěvě kineziologické poradny. Během první konzultace s vámi nejdříve terapeut probere vaše problémy a starosti. Terapeut se poté začne zabývat celkovým stavem klienta a to tak, že zkouší, jak svaly reagují na jemný tlak rukou. Alternativní metoda kineziologie pracuje s myšlenkou, že stres a nemoci, které nás v životě potkají, se projeví na našich svalech. Kineziologie předpokládá, že duševní a tělesný život je ve velmi úzkém kontaktu. Člověk se často popisuje jako biologicko-psychologicko-sociální a spirituální jednota. Vše, co se odehrává v naší mysli, se také projeví v našem těle. A tento vztah platí i obráceně. Když je nám špatně po stránce tělesné, projeví se to také po stránce duševní. Negativní emoce blokují určité části našeho těla. Blokace vznikají z nemocí, stresu nebo traumat z dětství. Negativní zážitky se ukládají do našeho podvědomí a poté způsobují fyzické a psychické problémy. Terapeut, který se specializuje na kineziologii, používá jednoduché pohyby, doteky, masáž atd. Tyto pohyby vedou k obnovení energetických drah a poté jsou také obnoveny energetické toky. Kineziologie vám pomůže k zlepšení svalových reakcí. Kineziologie využívá vlastních ozdravných sil těla, které pomohou organismus odblokovat a uzdravit.

Komu může kineziologie pomoci

Kineziologie metodou** One Brain** je vhodná nejen pro dospělé osoby, ale také pro děti. Pro velmi malé děti je vhodné, aby byla kineziologie pod vedením terapeuta praktikována rodiči. Tato alternativní metoda se také používá u zvířat. Kdy tedy kineziologie může pomoci? Kineziologie je vhodná pro osoby, které v životě pociťují častý strach a pocit úzkosti. Kineziologie je také vhodná u psychických onemocnění, jako jsou deprese, fobie nebo zlozvyky. Tato alternativní metoda pomáhá také dětem s hyperaktivitou a poruchou pozornosti (ADHD), dětem se specifickými poruchami učení a poruchami chování. Kineziologie může pomoci osobám s únavou, bolestmi hlavy, závislostmi, alergiemi nebo astmatem. Komu může kineziologie pomociTato alternativní metoda nabízí pomocnou ruku osobám s oslabeným imunitním systémem, bolestmi žaludku, střevními problémy atd. Kineziologie metodou One Brain je také vhodná pro těhotné ženy. Kromě fyzických problémů může kineziologie pomoci také osobám, které mají problémy ve vztazích a v komunikaci. Vyzkoušejte tuto metodu ve chvíli, kdy vám jiné způsoby léčby nepomáhají. Díky této alternativní metodě mohou být odhaleny příčiny vašich potíží, naučíte se vnímat a reagovat na potřeby svého těla a zjistíte, jaké negativní emoce vám ubližují. Tato unikátní metoda vám pomůže posílit váš imunitní systém a naučit se pečovat o vaše tělo. Zdraví máme jen jedno a tak je důležité dobře se o něj postarat.

Kineziologie metodou One Brain na závěr

Kineziologie je alternativní medicína, která vychází z toho, že mozek řídí a koordinuje činnost celého těla. Tato metoda se snaží přijít a odhalit příčiny problému skrze propojení svalů s mozkem. Všechny naše problémy můžeme skrze tuto metodu odstranit nebo zmírnit. V organismu se takto nastolí rovnováha. Filozofie kineziologie je založena na následující myšlence: Odstraňme ze svého života stres a obnovme vlastní volby ve svém jednání, chování, staňme se svobodným člověkem, který je schopen sám za sebe převzít zodpovědnost. Vyzkoušejte tuto alternativní metodu a možná budete překvapeni jejími účinky. Alternativní způsoby léčby pomáhají ve chvílích, kdy si už člověk neví rady.

https://www.magazinpodnikani.cz/bydleni-a-zahrada.4/realizace-interieru-liberecko.2993.html

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6853 (magazinpraha.cz#54)


Diskuze a zkušenosti

Sára | 29.10.2012 15:22
Re: Kineziologická poradna - Praha 10 Krásný článek


Přidat komentář