Lakování aut Praha

Máte poškrábaný lak na vozidle, ať už po autonehodě, nebo pouze klasickým městským provozem, při kterém se škrábancům na vozidle nevyhnete, ať se snažíte sebevíc? Zbavte se jich jednoduše a rychle a navštivte autolakovnu.

Autolakovna Praha 9

Měli jste nehodu s Vaším autem? Máte odřený nebo popraskaný lak? Chcete přelakovat svoje auto nebo provést jiné úpravy na Vašem vozidle? Pokud jste z Prahy nebo okolí, pak máte velké štěstí, protože v Praze se nabízí hned několik velmi kvalitních a profesionálních autolakoven, kde se o Vaše auto postarají skuteční odborníci. Stačí sdělit Váš požadavek a během pár hodin bude Vaše auto jako nové. Je velmi důležité narazit na správnou autolakovnu. Její mechanici by se měli vyznačovat zkušenostmi a dostatečně dlouhou praxí. Stejně tak důležité jsou kvalitní stroje, laky a další technické vybavení autolakovny. Cílem autolakovny by mělo být vždy dosahování nejvyšší možné kvality. Podmínkou spokojených zákazníků je důsledné dodržování dohodnutých termínů, s čímž také mimo jiné souvisí maximální spokojenost zákazníků. Vyberte si autolakovnu, kde se používají materiály pouze osvědčených kvalitních dodavatelů.

Autoservis Praha 9

Porouchalo se vám auto a hledáte dobrý autoservis, kde by vám vaše auto spolehlivě opravili? Nebo potřebujete STK či jiné práce související s vaším autem? Pokud jste z Prahy, velmi rádi vám doporučujeme autoservis, kde vám dají vaše auto spolehlivě do pořádku a za přijatelné ceny. K opravám a úpravám auta používají pracovníci autoservisu pouze kvalitní materiál a osvědčené postupy, a proto bude vaše auto v těch nejlepších rukách. Autoservis nabízí mechanické opravy, servisní prohlídky, výměny autoskel, servis klimatizací, vyřízení STK a Emisí, výměny olejů, mytí + čištění vozu, autoelektrika, diagnostika, laserová geometrie, opravy pneumatik, prodej nových pneu renomovaných výrobců, sezónní uskladnění pneumatik a kol, klempířské a lakýrnické práce.

Klempířské a lakýrnické práce Praha 9

Potkala Vás nehoda na silnici, či pouze parkovišti? Má Vaše vozidlo kosmetické menší či vetší vady? Klempířské práce jsou dnes již tradičním řemeslem, bez kterého se neobejdou ani dnešní rekonstrukce domů, bytů, staveb či oprava automobilů. Je nutné, aby každý povolaný klempíř dostatečně znal konkrétní normy, týkající se jednotlivých prací a úkonů. V tom případě Vám můžeme pomoci. Ve své klempírně provádí rovnání a měření karosérií na rovnacím rámu, či pouze ruční opravy menších poškození a to jak bez demontáže, tak i technologií nepoškozující lakované díly. Provádí veškeré karosářské práce dle dohody a nabízí autoklempířské práce od rozsáhlých škod po autonehodách, přes rovnání karoserie, vytahování a vycukávání klempířským kladivem, odstranění vyboulení plechů, výměny dílů, vyvařování a rovnání na rovnacím rámu. Provádí opravy karoserií osobních vozů všech typů a značek, včetně nástřiku dutin a podvozků.

Potřebujete opravit poškrábaný lak či nabourané auto nebo chcete změnit barvu vozu? I v tomto případě se můžete obrátit na specializovanou firmu. Karosérii Vašeho vozu opraví a nalakují rychle a kvalitně a namíchají vám všechny barvy na jakékoliv značky aut. Lakýrnické práce jsou prováděny v profesionálním lakýrnickém boxu. Autolakovna, ostatně jako celá dílna, je vybavena moderní technikou, s níž dosahují perfektních výsledků a k lakování vozidel používají špičkové autolaky. Jejich kvalifikace a zkušenosti se neustále zvyšují, proto nabízí stále kvalitnější a rozmanitější práce. Proto neváhejte a obraťte se na profesionály ve svém oboru ještě dnes.

Pneuservis Praha 9

Máte defekt na pneumatice nebo potřebujete vyměnit pneumatiky a hledáte spolehlivý pneuservis? Jste z Prahy a okolí a hledáte pneuservis nabízející široké spektrum služeb? Stěžejní činností firmy je prodej a servis pneumatik, prodej nových pneumatik a hlavně sezonní uložení pneumatik a kol. Provádí výměnu a montáž pneumatik, vyvážení, opravy defektů za tepla i za studena. Také se specializují na opravy duší a opravy plášťů. Jejich specialisté jsou schopni vyhovět zákazníkovi v širokém spektru služeb od montáže či oprav pneumatik pro jízdní kola až po servis obřích pneumatik stavebních strojů.

Výhodou mechaniků je to, že se orientují jak v oblasti služeb pneuservisu tak i autoservisu. Umí tak vyřešit případné problémy na voze komplexně.

Diagnostika Praha 9

V současné době jsou automobily stále více vybavovány elektronickými řídícími jednotkami, které mají na starosti nejen řízení motoru, ale i celou řadu dalších funkcí. Elektronika nejen rozšířila schopnosti a funkce automobilů, ale umožňuje také lépe určit případnou závadu.

Nepracuje Vaše auto tak jak by mělo? Specializovaná firma provádí automobilovou diagnostiku špičkovými diagnostickými přístroji. Diagnostika neboli zjištění stavu jednotlivých komponent vozidla je souhrn technických, nejčastěji elektronických prostředků a cílených postupů, které umožňují zjistit základní informace o vozidle či nastavit některé jeho provozní parametry. Jedná se například o zjištění přítomnosti závad v pamětech řídících jednotek, dále např. je možné nastavit servisní intervaly pro výměnu olejů, filtrů apod. Diagnostikují se i airbagy, servořízení, klimatizace, imobilizéry, abs a další stabilizační systémy, elektrické stahování oken, centrální zamykání, a mnoho dalšího. Tým této firmy disponuje kvalitním technickým, materiálovým a intelektuálním zázemím pro provádění veškerých prací souvisejících s autodiagnostikou.

Oprava laku na autě Praha 9

Poškrábaný lak na autě dokáže pořádně zkazit náladu. Zvláště, pokud se to týká auta nově pořízeného, nově nalakovaného nebo jen auta, které máte prostě rádi. Jsou škrábance a škrábance. Některé se Vám podaří snadno rozleštit, ovšem hluboké, cílené škrábance na autě, např. od klíče nebo jiného ostřejšího předmětu, již tak jednoduše nezamaskujete. Se škrábanci způsobenými vlastní vinou se vyrovnáváme podstatně lépe, než s těmi, které jsme nezavinily a přišli k nim jak slepý k houslím. Škrábancům se nevyhnete, pokud neparkujete auto v garáži, ale na parkovišti sídliště, pokud jezdíte s vozidlem po městě, jezdíte s ním na nákupy do supermarketů, atd. Drobné oděrky na vozidle vznikají také od působení kartáčů mycích linek, od kamínků, které odlétly od vozidla jedoucího před Vámi, apod. O autonehodě nemluvně. Po té zpravidla je oprava laku to nejmenší, co můžete pro své vozidlo udělat. Pokud se chcete škrábanců a jiných oděrek na vozidle zbavit, bude záležet na jejich rozsahu. Podle toho se zvolí vhodná metoda. Malé škrábance můžete zkusit zrušit sami leštící tužkou. Sice se jedná o krátkodobé řešení, nicméně na chvíli pomůže a hodí se v případech, kdy nemáte zrovna k dispozici peníze na nové přelakování vozu. Hrubší škrábance s pomocí tužky nezpravíte a zde je na místě obrátit se na zkušené odborníky.

Důvody pro přelakování auta

Jestliže Vaše auto přišlo k hlubokým škrábancům, je vždy dobré nechat je bezprostředně poté opravit. V případě, že jsou škrábance na autě opravdu hluboké a tyto zasahují až na krov, může v důsledku působení povětrnostních vlivů dojít až ke korozi, které má pro každé auto nepříznivé ba až fatální následky. Koroze je nemožné se zbavit, protože i po jejím přebroušení a přelakování probíhá dále korozní proces a to hluboko pod lakem, na což jsou často i profesionální odborníci krátcí. Výsledkem je nezřídka tvorba puchýřů, proděravění karoserie a oprýskávání laku. Je velmi časté, že řidiči, kteří mají poškrábané auto, ač byli ze začátku naštvaní a situaci chtěli řešit ihned poté, co „dostanou výplatu“, si na škrábance s postupem času  zvyknout a již není jejich prioritou nechat lak opravit. Jsou přece důležitější věci, než nový lak. V případě takového odkládání opravy laku se škoda zvyšuje. Zvláště v zimě můžou posolené silnice způsobit, že kromě opravy laku auta bude nutné zaplatit dále za odstranění koroze, která výrazně snižuje cenu vašeho vozu.

Rychlá profesionální oprava laku Praha 9

Potřebujete opravit lak během pár hodin, protože musíte mít auto ve stoprocentním stavu k dispozici ještě dnes? Pak se obraťte na autolakovnu, kde Vám rychlou opravu zajistí. Dnes již není žádnou výjimkou, že budete mít nový lak během pár hodin. Profesionální oprava laku může být skutečně velmi rychlá a odborníkům zabere pouze několik málo hodin. S opravou laku např. často spěchají lidé vlastnící drahé vozy, kteří je chtějí mít neustále v pořádku a nablýskané. S opravou dále pospíchají ti, kterým se stala nehoda, ovšem za několik hodin potřebují nutně vůz opět používat a to ve 100% stavu. Stačí se předem dohodnout s odborníky a již během 2 hodin můžete mít auto v naprostém pořádku. Navíc kvalitní autolakovny používají ty nejnovější technologie, které jsou naprosto unikátní v oblasti lakování aut. Oprava škrábanců je pak velmi rychlá, a absolutně kvalitní. Přitom mechanici nejsou ani nuceni demontovat poškozené díly karoserie, díky čemuž výrazně ušetříte za demontáž dílů, a zkrátí se tím celkový čas opravy. Opravené a nové nalakované místo na karoserii pak není vůbec vidět, použité barvy jsou naprosto totožné jako u ostatních, nepoškozených částí karoserie. Navíc oprava laku je možné u jakéhokoliv typu barvy a laku.

Co nabízí autolakovna?

Účastníkem dopravní nehody může být i velmi zkušený a opatrný řidič. V případě, že jakákoliv nehoda zanechala následky na vozidle v podobě škrábanců, šrámů a poškozených plechů, je tou nejjednodušší volbou zajet do autolakovny. Autolakovny nabízejí specializované služby v oblasti lakování. Není rozhodně jednoduché docílit na vozidle sjednocení barvy a přelakovat tedy rýhy stejným odstínem tak, aby nebylo poznat, že vůbec kdy k nějaké nehodě došlo. Tyto práce ovšem musí provádět zkušení autokarosáři. Amatérské opravy karosérie jsou opravdu viditelné a musíte počítat s tím, že výrazně sníží cenu Vašeho vozu. Kvalifikovaní autolakýrníci se zaměřují na lakýrnické práce, které se provádějí na osobních i nákladních automobilech, ale také na jednostopých vozidlech nebo na veteránech. Především lakýrnické práce prováděné na veteránech, vyžadují naprosto přesnou a precizní práci.

Karosářské práce Praha 9

Karosářské práce spočívají buď v opravě celé karoserie, nebo pouze v opravách různých částí a dílů vozidla, což bývá častější případ. Karosářské práce zřejmě vyhledáte, pokud má Váš vůz poničené plasty, zničenou karoserii nebo pouze zkorodované některé díly auta. S těmito problémy si zkušený autokarosař jednoduše poradí. Čím zkušenější autolakýrník, tím jsou provedené práce lepší a preciznější. Dnešní autolakovny nabízejí i nafocení nebo natočení celé opravy vozidla a karoserie, abyste měli přehled, co se s Vaším autem v průběhu vaší nepřítomnosti dělo. Fotodokumentace nebo video obsahuje podrobný přehled, jakým způsobem se Vaše vozidlo opravovali, jaké materiály byly pro jeho opravu použity, jaké díly se měnily nebo opravovali. Autokarosářské a lakýrnické práce potřebuje čas od času každý majitel auta. A to nejen ten, který se stal, ať už zaviněně nebo nezaviněně účastníkem nehody, ale i ten, který své vozidlo provozuje ve městě. Drobným poškozením se zkrátka po určitém čase nevyhne žádné auto. Pokud však víte, kam se s jeho opravou obrátit, nemusí Vás škrábance jakéhokoliv rozsahu nijak znepokojovat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6856 (magazinpraha.cz#30)


Přidat komentář