Hlídání dětí Praha

Musíte nečekaně do práce? Nemáte čas a ani nikoho jiného, kdo by vyzvedl Vaše dítě z družiny apod.? Pak je zde pro Vás ideální řešení. Oslovte profesionální agenturu na hlídání dětí.

Musíte nečekaně do práce? Nemáte čas, ani nikoho jiného, kdo by vyzvedl Vaše dítě z družiny apod.? Pak je zde pro Vás ideální řešení. Oslovte profesionální agenturu na hlídání dětí.

Všichni rodiče musí řešit, čas od času problém s hlídáním. I když si řeknete, že máte kolem sebe velkou rodinu, může se stát, že nebudete mít hlídání. Jak takovou situaci vyřešit? Na koho se obrátit? Odpověď se nabízí sama. Je potřeba najít osobu na hlídání dětí.

Hlídání dětí Praha

Bydlíte v Praze či okolí a řešíte problém s hlídáním dětí? Pokud ano, máte už jistě, alespoň malý přehled o svých možnostech. Nyní již víte, že hledání není jednoduché. Nejrychlejší možností je pro Vás oslovit agenturu na hlídání dětí.

Nejste-li si jisti, kterou agenturu vybrat tak, aby splňovala Vaše požadavky? Proto, jsme také pro Vás vybrali agenturu na hlídaní, kterou Vám můžeme doporučit a věříme, že budete spokojeni. Tato agentura zaměstnává pouze zkušené ženy, které mají zdravotní či pedagogické vzdělání a zároveň dlouholetou praxi s hlídáním děti.

Ptáte-li se proč by zrovna tato agentura by měla splňovat Vaše požadavky? Odpověď je prostá. Její priorita spočívá v individualitě každého hlídaného dítěte, navíc jsou Vám babičky k dispozici kdykoliv. Dokonce i v době, kdy nejste předem domluveni, je-li to v jejich silách.

Směrem k rodičům se snažíme přivést paní, na kterou se mohou 100% spolehnout. Že zajistíme hlídání i na den či hodinu, která původně dohodnutá nebyla. Musí mít jistotu, že hlídání bude zajištěné tak, jak potřebují. Že mohou zavolat klidně i v 9h večer a ví, že druhý den mohou jít do práce nebo si zajít s partnerem na večeři. Že odpadne stres z obvolávání rodiny či známých. Není nad ten pocit jít do práce či kamkoliv jinam a vědět, že o děti je dobře postaráno. Minimální počet hodin hlídání je u nás dvě hodiny. Tím i doprovody na kroužky a vyzvedávání dětí ze školky či družiny nemusí být noční můrou.

Hlavní faktor je mít rád děti, chuť děti nejen hlídat, ale zároveň jim něco předat. Už dávno neplatí, že paní jen hlídá. Babičky umí cizí jazyky, hrají na hudební nástroje, jsou výtvarně nebo jinak nadané, a to vše mohou dětem předat. Divili byste se, kolik z našich babiček je pilných studentek univerzity třetího věku! Pravidelně dochází na tréninky paměti, chodí do tanečních pro starší a další a další zajímavosti. Rozhodně to nejsou ženy, které sedí s rukama v klíně.

Samozřejmě k rodině se dostane pouze paní, která je kompletně ověřená. Prověřujeme reference v rodinách, kde paní hlídala či hlídá, případně je ověřujeme v jejich posledním zaměstnání. Všechny musí dodat čerstvý výpis z trestního rejstříku a potvrzení od lékaře o zdravotní způsobilosti pro práci s dětmi. Máme s kolegyní jedno základní kritérium při výběru z řad uchazeček, které se nám hlásí. Svěřila bych této paní své dítě? Pokud se obě shodneme, že ano, bez obav, babičku s radostí pošleme do rodin.

Úplně na začátku komunikace s rodinou zasíláme dotazník, který rodiče vyplní a na základě kterého se dozvíme spoustu důležitých informací, které jsou zásadní pro výběr možné babičky. Poté rodině zasíláme k náhledu jednotlivé profily. Pokud se babička rodině líbí, dojde k prvotní seznamovací schůzce. Tam se vždy rychle pozná, jestli si rodina s babičkou sedne či ne. Tato prvotní schůzka je samozřejmě zdarma.

Nabízíme pravidelné i nepravidelné hlídání dětí v domácnostech klientů. Dále doprovody ze školky/školy, na kroužky, večerní hlídání, hlídáme také v době nemoci dětí a není problém zajistit hlídání v cizím jazyce. Naše babičky umí německy, anglicky, rusky, italsky a francouzsky. Jsou schopny děti také doučovat či dohlédnout na domácí úkoly.

Hlídání dětí Praha

Hledáte chůvu pro své děti, především proto, že jste velmi pracovně vytížení rodiče, kteří nemají mnohdy čas vyzvednout své dítě ze školky, družiny, školy či kroužku apod.? Nebo chodíte do práce s velmi nepravidelnou pracovní dobou a chcete mít jistotu, že bude o Vaše dítko postaráno?Musíte odejít na rychlo do práce a nemáte nikoho, kdo by Vaše děťátko pohlídal? Pak je zde agentura na hlídání dětí, která je velmi flexibilní a pošle k Vám ihned zkušenou babičku.

Máte na sebe s přítelem či manželem málo času a toužíte mít chvilku jen sami pro sebe? Nebo jen potřebujete navštívit kadeřnici či kosmetičku? I zde je jednoduché řešení a tím je spolehlivá babička. Profesionální, ale zároveň velmi osobitou Agenturu Babičky na hlídání dětí můžete rovněž zavolat, i v případě, že máte firemní večírek, který se Vám protáhne, a Vy chcete mít jistotu, že je Vaše dítě v bezpečí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6861 (magazinpraha.cz#17)


Přidat komentář