Levné realistické panenky - holčička a chlapeček

Ne vždy musí zákonitě platit, co je levné, je nekvalitní. Chce to jen vědět kde nakoupit, kde můžete očekávat za příjemný peníz kvalitní zboží. A to se týká i hraček, které ne vždy musí být předražené, aby udělaly radost malým i velkým.

 

Blíží se oslava Vašich nejbližších a Vy přemýšlíte, jaký dárek zakoupit? Dárek, který by skutečně potěšil a padl dotyčnému oslavenci, takříkajíc do noty? Pak Vám můžeme dát tip na realistické panenky holčiček i chlapečků. Panenky, které jsou na první pohled, ale i při bližším zkoumání takřka k nerozeznání od živých miminek a batolat.

Levné realistické panenky – pro děti i dospělé

Nyní můžete namítat, že je to skvělý tip pro holčičky, ale Vy potřebujete dárek pro malého hošíčka, nebo kolegyni z práce, kamarádku apod. Nenechte se zmást, s panenkami si hrají nejen holčičky, ale také chlapečci. Ostatně, není výjimka, že roztomilá princezna se v hračkárně sápe po „těžké technice“, zatímco rošťák utíká k regálu, kde se na něj smějí plyšáci, pajduláci a panenky. A co se týká dospělých, tak mnozí z nás jsme sběratelé „všeho možného“. A kdo ví, třeba to budete právě Vy, kdo probudí u oslavence touhu po koníčku v podobě „sbírání“ realistických panenek.

Levné realistické panenky - holčička a chlapeček zde.www.panenky-jako-zive.cz

Realistické panenky – krásné i účelné

Zaměříme-li na hračky, jako takové a jejich přínos pro děti, pak je vhodné vybírat takové, které jsou nejen líbivé. Je velmi jednoduché koupit „nějakou“ hračku. Složitější je vybrat hračku, která také „něco“ umí, přinese dětem přidanou hodnotu. To chce již trochu přemýšlení a fantazie. Rozhodnete-li se pro nákup realistické panenky, pak uděláte dítěti nejen radost, ale můžete ho nenásilnou formou posunout ve vývoji o kus dál. Panenky, které vypadají, jako živá miminka, či batolátka, přímo vybízejí k tomu, aby se o ně „malá“ maminka, či tatínek starali v podobě krmení, oblékání, přebalování, dávání na nočníček, uspávání, konejšení, chození s nimi na procházky apod.

Realistické panenky s oblečky i doplňky

Zavítáte-li na e-shop http://www.panenky-jako-zive.cz/, pak si budete moci vybrat z opravdu bohaté nabídky realistických panenek, které vypadají jako skutečná miminka. Můžete zakoupit panenku novorozence chlapečka, holčičku, novorozence černošku, ale také malé batolátko. Součástí každé panenky je slušivý obleček, případně i praktické doplňky. A protože při krmení se panenka jistě umaže, či bude potřebovat po koupání čisťounké, voňavé oblečení, můžete kromě panenky, také zakoupit sadu oblečení sestávající se z bodyček, kalhotek, deky aj.

Panenka jako živá 25cm

Realistické panenky – od 24 do 46 cm

V nabídce námi doporučeného obchodu si budete moci vybrat z realistických panenek, které jsou nejen originalita sama, tj. co miminko, panenka, to jedinečnost co do výrazu, stylu, oblečků, ale také co do výšky. Pořídit můžete panenku velkou 24cm, 25cm, 36cm, 38cm, 43cm, 46 cm.

Dodání v hezké krabici, s rodným listem

Ovšem stylové oblečky a doplňky nejsou jediným překvapením, které Vás čeká, až obdržíte Vámi vybraný balíček. Ať už zakoupíte realistickou panenku holčičku, nebo chlapečka, obdržíte děťátko v hezké krabici a navíc s** rodným listem**. Sami vidíte, že je pamatováno na každý detail.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6867 (magazinpraha.cz#49)


Přidat komentář