Plenkové dorty Praha - pro kluky, pro holky a pro mimina

Plenkový dort sice není k jídlu, ale to nebude rozhodně žádnému miminku vadit. Miminko stejně několik měsíců po porodu nebude konzumovat nic jiného než mléko. Ovšem plenek spotřebuje dost, stejně jako jiného důležitého vybavení.

Co je plenkový dort?

Plenkový dort vypadá nádherně a ocení jej kromě miminka i rodiče, které z připraveného a nazdobeného dortu vybalí plenky, ručníky, osušky, žínky, dětské ponožky, kojenecké body, jiné kousky oblečení nebo malou dětskou hračku. Vybírat můžete ze spousty lákavých variací, které nabízí firmy prodávající plenkové dorty. Pokud se vám nabídnutá variace nebude líbit, můžete se s firmou domluvit, aby do dortu připravila přesně to, co si přejete, aby budoucí rodiče v dortu našli.

Plenkové dorty Praha - pro kluky, pro holky a pro mimina naleznete zde.www.panenkyjakozive.cz

Proč koupit plenkový dort?

Narodilo se Vašim blízkým, přátelům nebo známým miminko a Vy přemýšlíte, jakým dárkem rodiče potěšit? Zřejmě je Vám jasné, že různých chrastítek dostane miminko víc než dost. Když jen trochu zapřemýšlíte, co dítě opravdu využije a co udělá rodičům radost, pak přijdete na to, že nic nezkazíte plenkami. Proč ale darovat rodičům obyčejný balík plenek, který si můžou sami koupit v každém obchodě, když je můžete naaranžovat naprosto originálně a lákavě. Právě proto jsou tu plenkové dorty. Jde o krásné a originální dárky pro miminka i pro jejich rodiče. Jsou jedinečným a navíc naprosto nepostradatelným dárkem pro každé miminko. Vybrat navíc můžete dort pro holky nebo pro chlapečky. Pokud dosud nevíte, jakého pohlaví miminko bude, nevadí. Můžete si koupit dort z plenek univerzální. Plenkové dorty jsou českým výrobkem a jsou zcela jistě originálním dárkem, u kterého si můžete být jisti, že se jich miminku ani rodičům více nesejde.Dětský plenkový dort růžový pro holčičku

Z čeho jsou plenkové dorty vyrobeny?

Plenkové dorty jsou určeny pro ty nejmenší, resp. pro jejich maminky, kterým zřejmě dárky uvnitř dortu udělají největší radost. Základem dortu jsou jednorázové plenky spolu s látkovými plenkami. Látkové plenky bývají převážně obrázkové, krásné a originální. Pokud již teď víte, že rodiče se rozhodli používat pouze látkové plenky, nechejte si připravit plenkový dort pouze z látkových plenek. Za zdobení jsou použity další věci, které každé miminko potřebuje. Tak např. se jedná o ponožky, žínky, hračky, čepičku, botičky, body, kabátky atd. Bližší popis věcí schovaných uvnitř dortu je vždy uveden u každého plenkového dortu, abyste podle popisků mohli vybrat přesně ten, který se Vám zamlouvá nejvíce. Dorty můžou vedle výše uvedeného obsahovat také kosmetiku pro miminko, sladkosti, deky, dudlíky, lahvičky, a další.

Jaké druhy plenkových dortů se vyrábí?

Vybírat můžete z plenkových dortů určených pro holčičky, které jsou zabarvené dorůžova, modré dorty pro kluky, nebo dorty v neutrálních barvách. Pokud chcete miminko obdarovat pouze malým dárkem, např. že se jedná o miminko vzdálenější známé, apod., pak můžete zakoupit minidortík. Dále si můžete nechat vyrobit dorty pro malé školáky, svatební dorty pro budoucí rodiče, dorty ke svátku či narozeninám. Fantazii se meze nekladou, jak co se týká příležitosti, ke které chcete dort pořídit, tak i co se týká překvapení uvnitř dortu. Dort si můžete nechat vyrobit přímo na míru Vašich představ, nebo vybrat z již vyrobených.

Dětský plenkový dort pro chlapečka - modrý

Jak je plenkový dort dodáván?

Plenkový dort je krásně zabalen, abyste s ním už neměli vůbec žádnou práci. Je zabalen do celofánu, ozdoben mašlí dle barvy pohlaví miminka a jinými ozdobami v barevném tónu dortu. Průměr dortu může být různý dle požadavků, obvyklý průměr je 30 cm. Na přání je možné nechat vyrobit plenkový dort s jiným vybavením, s jinou velikostí oblečků, apod. To vše je potřeba si s dodejcem předem upřesnit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6869 (magazinpraha.cz#60)


Přidat komentář