Plenkový dortík – krásný dárek pro miminko a jeho maminku

Při narození dítěte si mnozí lidé lámou hlavu s tím, jak obdarovat rodiče, ale i miminko. Plenkový dort je tou nejlepší možnou variantou, protože obsahuje praktické věci a přitom dokonale efektivně zabalené.

Narození miminka vítá celá rodina, ale i blízcí přátelé či spolupracovníci a mnoho dalších. Každý z nich si však poté láme hlavu nad dárkem, který bude jak vkusný, tak důstojný, také dostatečně praktický a vhodný pro narození holčičky či chlapečka.Proto je také vhodným dárkem plenkový dort, který se stal v západních státech velkým hitem a třeba v USA se bez něj neobejde žádná oslava k příchodu narození miminka.

Výroba a prodej luxusních plenkových dortíků pro miminka a jejich maminky

Na e-shopech specializovaných firem můžete obdivovat skutečně šikovně a moc hezky nazdobené a naaranžované plenkové dorty, které by Vás ani ve snu nenapadly, že by se tak hezky mohly uspořádat. Plenkové dorty jsou čím dál tím víc žádané, protože snad nic nesplňuje tolik kritéria pro dárek ideální pro malé dítě, právě jako plenkový dort, který neobsahuje jen kvalitní značkové pleny, což každá maminka velice ráda ocení, ale také mnoho dalších potřeb pro miminko.

Co všechno může obsahovat plenkový dort

Mimo papírové plenky Pampers Premium Care, jež jsou skutečně tou nejlepší volbou pro zadeček vašeho miminka, vzhledem k tomu, že jsou super-savé a měkké, dokonale tvarované a přizpůsobivé, ale také plenkové dorty obsahují bodýčka pro miminko z čisté BIO bavlny, také velice jemné, heboučké kvalitní deky. V plenkových dortech se také objevují šustící hračky, botičky pro miminko, ale ani maminka nepřijde zkrátka – v plenkovém dortu je také ukryt i krásný, hebký šál pro maminky. Hodně často jsou v plenkovém dortu ponožečky, čepička pro miminko a také řada ozdob, třeba z peříček, které dokonalý efekt dortu zaručí.

Barevné vyladění plenkového dortu

Pokud se domníváte, že plenkový dort je jen hromada nasázených plenek vedle sebe bez nápadu a barvy, podívejte se a budete velmi překvapeni, že i z hromady plenek lze vytvořit luxusní dárek. Měkká deka, která je obvykle důležitou součástí, dodává plenkovému dortu barvu a mohou být tak modré, růžové, nebo i zelené, fialové, žluté a další barvy. Vždy v jemných tónech, určených pro miminko. Také obsahují i různé hračky, podle kterých je dort specifický, například pro chlapečky často poptávaný plenkový dort Modrásek má ve svém obsahu nejen dvacet sedm značkových plen, ale i deku, ponožky a především malé autíčko, pěknou hračku pro mimčo. Samozřejmě že to je jen základ.

Velikost plenkových dortů

Tradiční velikosti plenkových dortů obsahují zhruba třicet plenek, někdy méně, například dvacet sedm, jindy i více, třeba třicet jedna, ale to jsou jen standardní velikosti plenkových dortů. V nabídce jsou i maxi plenkové dorty, s čtyřiceti pěti plenkami, anebo pak malé, mini plenkové dorty s deseti plenkami. Ať zvolíte tu nebo jinou variantu, jedná se pro maminku, ale i miminko jeden z nejlepších dárků, protože nejen skvěle vypadá, ale obsahuje vše, co se následně zužitkuje, zejména pak plenky, kterých není u miminka snad nikdy dost. A pokud darujete plenky jen tak, v tradičním obalu, nemá to to osobní kouzlo, které právě plenkový dort má. Už proto se stal velkým hitem jak ve Spojených státech, tak i v Anglii, ale i Francii a postupně i dalších vyspělých zemích.

Kdy darovat plenkový dort

Narození dítěte

Nejčastěji jsou poptávky po plenkovém dortu v době narození dítěte, kdy se chodí malému človíčku přát vše nejlepší a daruje se právě ku této příležitosti dárek. Plenkový dort je v této chvíli tou nejlepší volbou, protože je tématický, ale i praktický, zužitkovatelný a také dokonale vypadá. Není to jen tak dárek bez duše, ale skutečně moc hezký dárek, vhodný na tuto příležitost, prakticky na ni dělaný.

Křtiny a narozeniny dítěte

Ale nejen při narození, ale i následně jsou plenkové dorty vyhledávaným sortimentem, například při křtu dítěte, což se někdy odehrává třeba i půl roku po narození, nebo přímo na první narozeniny miminka, které stále potřebuje plenky.

Jaké pleny jsou vhodné

Podle toho se také určuje volba plen u výroby. U každého dortu v nabídce je totiž možné vybrat si z běžných variant plen, například ty základní – pro děti do čtyř kil, tedy novorozence, pak také pro děti do šesti kil, ty jsou také velice žádané. Variantou třetí jsou pleny pro děti do devíti kilo, další jsou pak pleny v plenkovém dortu do jedenácti kil a poslední variantou volby plen jsou ty do dvaceti pěti kilo váhy dítěte. Podle příležitosti volte pak tedy vhodnou variantu, pokud je dítě narozené, nevadí ani druhá varianta, nebo třetí. Často totiž maminka nechce hned plenkový dort „zničit“, a použít a tak si jej nechá na nějaký čas na očích, ale i pro návštěvy a tak dále. Proto vůbec nevadí použít i jiné varianty ihned při narození děťátka. Klidně i právě větší.

Plenkový dort je skvělá volba

Není ani nutné přemýšlet, zda se jedná o vhodný dárek, protože plenkový dort je snad ten nejlepší dárek, který se pro novorozeně, či malé miminko hodí. A vůbec nevadí, pokud se takových plenkových dortů sejde více. Plenek, jak mnohé maminky vědí, není u dítěte nikdy dost a jedná se o dost nákladnou záležitost v porovnání spotřeby a ceny. Kvalitní a dobré plenky úchvatně zabalené spolu s dalšími potřebami pro dítě jsou senzační a naprosto perfektní. Plenkové dorty jsou vždy převázané saténovou mašlí, což dokoná celý efekt z krásy takového praktického a úhledně zabaleného dárku. Budou spokojeny vždy všechny strany – jak maminka, tak dárce, ale nakonec i miminko.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6873 (magazinpraha.cz#199)


Přidat komentář