Hotel pro psy Praha

Chystáte se na dovolenou, ale bohužel Vás na ní nemůže doprovázet Váš psí miláček? Příbuzní a přátelé buď nemají čas Vám ho pohlídat, nebo nemají dostatek zkušeností s péčí o psa? Vyzkoušejte psí hotel.

Kdy využít hotel pro psy

Kam s ním? Tak s tímto problémem se setkal už nejeden majitel čtyřnohého kamaráda. I páníček si totiž občas potřebuje odpočinout a vyrazit na dovolenou k moři nebo na relaxační wellness pobyt, kam však svého psa nemůže vzít s sebou. Pokud jste se ocitli právě v takové situaci, nemusíte zoufat. Ubytujte na potřebnou dobu svého psa v** psím hotelu**. Váš pes bude v dobrých rukou a vy si tak budete moci užívat dovolené naplno. Stejně tak můžete využít** služeb psího hotelu**, pokud jste momentálně z nějakého důvodu indisponováni a o psa se nějaký čas nemůžete starat, například z důvodu nemoci.

Ubytování v hotelu pro psy

Hotel pro psy většinou poskytuje psům ubytování v zateplených kotcích s vyhřívanými boudami. Menší psi, kteří jsou zvyklí na bydlení v bytě, bývají ubytováni v interiérech hotelu pro psy. Modernější hotely pro psy mají dokonce v kotcích umístěny kamery, takže se kdykoliv můžete online podívat na svého psa, když budete na dovolené.** Hotel pro psy** disponuje travnatým výběhem a bývá umístěn v odlehlejší části, kde je možné chodit se psy na procházky.

Služby hotelu pro psy

Mezi** základní služby hotelu pro psy** patří pravidelný přísun stravy, podávání léků, pokud je pes potřebuje, venčení psů a veterinární dohled. Některé hotely nabízejí i výcvik psů, převýchovu, socializaci s ostatními psy apod.

Úprava psí srsti v hotelu pro psy

Hotely poskytují také služby psích salonů, což zahrnuje koupaní psů, trimování, česání.

Podmínky pro přijetí psa do psího hotelu

Pro** přijetí psa do psího hotelu** je nutné, aby byl pes v dobrém zdravotním stavu, měl platné očkování v době pobytu v hotelu, byl čistotný a bez parazitů. Hotely pro psy nepřijímají agresivní a problémové psy, psy kteří nejsou zvyklí na pravidelné venčení, neschopné pobytu bez svého páníčka, či fenky, které jsou březí. Můžete se setkat s přijmutím problémového psa i březí fenky, ale pouze za příplatek.

Kdy zarezervovat pobyt psa v psím hotelu?

Pobyt psa v psím hotelu zarezervujte pokud možno hned, jakmile budete vědět termín dovolené, nástupu do nemocnice apod. Pokud se bude jednat o pobyt v létě, je možné, že se setkáte s odmítnutím z důvodu plné obsazenosti. Léto, to je doba dovolených, a proto se mnoho páníčků rozhoduje právě pro umístění svého pejska do psího hotelu.

Než odvezete psa do psího hotelu

Než odvezete psa do psího hotelu, zajeďte se do něj jako uvědomělý páníček nejdříve podívat - zda jsou podmínky skutečně takové, jak je uváděno. Pro pobyt v hotelu svému psovi přibalte jeho oblíbené pamlsky, popř. žrádlo, na které je zvyklý. Přibalit můžete také jeho hračky, dečku či kousek oblečení s Vaším pachem, aby se pejskovi tolik nestýskalo.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6874 (magazinpraha.cz#137)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat