Běžecký pás a hubnutí

O tom, že provozování sportu se pozitivně promítá do našeho fyzického a psychického zdraví, není pochyb. Ne však pro každý sport máme k dispozici ty nejvhodnější podmínky. Takový běh na tvrdém asfaltu kloubům, ale nejen jim, zrovna neprospívá.

 

Běhu se však vzdát nemusíte. Ostatně, byla by to velká škoda vzhledem k přínosům, které běh nabízí. Běhu na asfaltu či obdobném tvrdém povrchu si budete moci odpustit, a místo toho se těšit ze zdravě provozovaného sportu, pořídíte-li si běžecký pás. Cesta k pevnější, štíhlejší postavě tak přestane být rázem strastiplná, plná výmolů a nerovností.

Běžecký pás – jeden z nejúčinnějších tréninkových strojů

Kdo z nás by nepotřeboval udržovat fyzičku? Kdo z nás čas od času neřeší, jak zbavit své tělo nějakého toho tukového špíčku, který se usídlil v oblasti našich boků, bříška, stehen, kolen, paží? Dieta, jako taková, je sice řešením, nicméně krátkodobým. Krom toho dieta častokráte přináší tzv. jo-jo efekt, kdy sice na počátku něco shodíme, ale vzápětí se nám shozená kila vrátí, a jako „bonus“ přibudou další. Navíc dieta bez vhodného cvičení, nás může místo tuku zbavit tolik potřebného svalstva. Dieta ano, ale v rámci dlouhodobé úpravy jídelníčku, a k ní sport, třeba právě za pomoci běžeckého pásu, který je jedním z nejúčinnějších tréninkových strojů, nabízející nejen lepší zdraví, ale i atraktivnější postavu.

Běžecký pás a jeho vliv na naši postavu

Rozhodnete-li se pro pořízení** běžeckého pásu**, a současně na něm budete pravidelně cvičit, respektive běhat, pak se budete moci těšit z pozitivního výsledku, který na sebe nenechá dlouho čekat. Běžecký pás totiž výrazným způsobem napomáhá hubnutí, a to v podobě spalování uloženého tělesného tuku. A to zejména v těch partií, kde se tuk tak velmi snadno, rád usazuje, ale na druhou stranu se nás již nechce pustit.

Pravidelnost cvičení

K tomu ovšem, aby Vaše postava „zažila“ proměnu, je třeba nejen prvního stěžejního kroku v podobě odhodlání, který učiníte, a kterým je nákup běžeckého pásu. Druhým stěžejním krokem, je pak Vaše pevná vůle, píle, vytrvalost a správná motivace. Podtrženo a shrnuto, budete-li na běžeckém pásu cvičit pravidelně, můžete se těšit ze zasloužené odměny, která se zanedlouho projeví na Vaší postavě. Rozhodně se však nemusíte strhat. Ideální je, pokud si vynahradíte čas na cvičení v rozmezí třikrát, čtyřikrát týdně. Můžete sice cvičit denně, jen nezapomínejte na nutnou regeneraci těla, aby mohlo dojít k dočerpání sil, a současně následnému rychlejšímu spalování tuků. Nemyslete si, i v den, kdy necvičíte, Vaše tělo přesto spaluje. Stane-li se však součástí Vašeho životního stylu pravidelné** cvičení na běžeckém pásu**, pak v dny, kdy budete relaxovat, bude Vaše tělo spalovat, ale ve větší míře, než kdybyste jste necvičily.

Cvičení na běžeckém pásu nemusí být nudné

Nejste však zrovna příznivci sportu, který se děje v uzavřených prostorách? Ano, je to trochu nuda, ale jen v tom případě, pokud onu nudu dovolíte Vy sami. Cvičení na běžeckém pásu může být zábavou. Bude záležet čistě jen na Vás, zda při cvičení necháte jen tak volně plout myšlenky, nebo si budete číst, poslouchat hudbu, či sledovat oblíbený film. Cvičení by Vás mělo v každém případě bavit, ať už si ho zpříjemníte, jak jen budete chtít Vy sami. Čím méně budete cvičení brát jako nutné zlo, tím lepší výsledky se dostaví.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6878 (magazinpraha.cz#91)


Přidat komentář