Neinvazivní liposukce Praha 5 - přístroj Accent XL

Chcete shodit přebytečná kila, ale bojíte se zásahu do svého těla? Zkuste neinvazivní metodu. Dnes vám představíme unikátní přístroj Accent XL, který je osvědčený i v zahraničí.

Dnes jsou na nás kladeny vysoké nároky, co se týká estetického vzhledu a je jedno, zda jde o ženy nebo muže. I když dámy toto mají přeci jenom obtížnější. Skvělá postava bez zbytečných kil nebo i celulitidy je zároveň snem všech, kteří například nejsou pod tlakem, co se týká jejich vzhledu, ale chtějí se cítit dobře. V tomto důsledku lidé podstupují různé plastické operace, které jim pomohou vylepšit vzhled. Ne každý se ale odhodlá na operační sál. Někteří se bojí bolesti či narkózy a případných komplikací, které invazivní metody skýtají. Spousta těchto lidí vítá metody, kdy přístroj sice působí jen na povrchu, ale přesto má účinky do hloubky. Jedním z procesů je neinvazivní liposukce. Ta má i terapeutické účinky, protože vám prokrví pokožku a zbaví vaše tělo toxinů, čímž vám dodá novou sílu a pocit svěžesti. Zároveň vám procedura odbourá tukové buňky, které vám způsobují celulitidu, takže efekt je vícenásobný. Máte pocit, že účinek nemůže být tak intenzivní jako u klasické liposukce, kdy vám je zaváděna kanyla do kůže? Je pravda, že u** neinvazivní liposukce** musíte chodit na více procedur. Na druhou stranu ale nemusíte u neinvazivní metody nosit elastické kalhoty, protože úbytek centimetrů je pozvolný a vaše kůže se zákroku lépe přizpůsobí. Zkuste ji, víme kam se obrátit.

Neinvazivní liposukce Accent XL– Praha 5

Neinvazivní liposukce přístrojem Accent XL je bezbolestnou metodou, která vám pomůže zeštíhlit v problematických partiích. Může to být břicho, boky, zadek, stehna, lýtka, paže i podbradek.  Pro optimální výsledek je dobré, když absolvujete několik terapií, které vaše tělo dokonale zbaví tuků, toxinů a zrychlí metabolismus, čímž pomáhá udržovat vaši novou figuru.

Neinvazivní liposukce Accent XL - průběh

Přístroj se pohybuje jen po povrchu kůže, ale vysílá vlny, které pronikají hluboko do struktury pleti. K pomoci personálu je zde hlavice, kterou se po kůži projíždí. Přístroj Accent je dvojího typu. Jednak se aplikuje unipolární hlavice, která je určena pro hloubkovou a řízenou RF penetraci. Také se využije bipolární hlavice, jež je určena pro povrchovou řízenou RF penetraci. Při procesu působení unipolární hlavice se zajišťuje řízené objemové zvýšení teploty ve tkáni do hloubky 15ti milimetrů. Tím, jak se vlny dostanou k tukové tkáni, tak redukují celulitidu, zlepšuje se lokální metabolismus, podněcuje se hojení poruch vláken tkáně, snižují se otoky tkání podněcováním absorpce a podporuje se odvodnění zadržovaných tekutin a toxinů lymfatickým systémem. Zlepšuje se vzhled pokožky, který je bez známek celulitidy a tvarují se problémové partie těla.

Bipolární hlavice pak způsobuje, že se eliminuje počet vrásek a vypne se pokožka. V tomto případě se zahřívá tkáň do hloubky 2 až 6 milimetrů a dochází v ní ke kontrakci a multiplikaci kolagenových vláken. Zvýší se tak krevní mikrocirkulace a odvádějí se uvízlé zbytků tuků a toxinů prostřednictvím lymfy. Jak vidíte, přístroj je multifunkční a má vícestranné využití.

Ošetření trvá asi 50 minut, podle rozsahu postižené plochy.

Neinvazivní liposukce Accent XL - využití

Při tomto procesu se vám tuková tkáň a buňky odstraňují speciálním** radiofrekvenčním přístrojem**. Nemusíte se tedy bát bolesti, poškození kůže (vpichy, otoky, modřiny nebo jizvy, které způsobují chirurgické metody či jinak invazivní metody) ani narkózy. Zároveň vás procedura časově neomezí, protože není zde nutná rekonvalescence.

Kromě tvarování těla nebo redukce celulitidy se vám rovněž může vyhladit pokožka po liposukci, vypne se pleť, čímž se redukuje projev stárnutí a odstraní se vrásky, stejně tak se mohou léčit lipomy nebo růžovka.

Neinvazivní liposukce Accent XL - výhody

  • Metoda je velice příjemná, relaxační a komfortní. Klient si při ní odpočine a jeho tělo se očistí od škodlivých látek. Tím načerpá novou energii a cítí se odpočatý.
  • Pokud si necháte aplikovat metodu, tak i když se jedná o neinvazivní metodu, stejně vidíte nějaké výsledky po první proceduře.
  • Neinvazivní liposukce zajišťuje dlouhodobé odstranění tuku.
  • Nemáte žádné stopy po zásahu přístrojů a není zde nutná rekonvalescence či jiná výraznější omezení. Můžete dělat běžné činnosti a neomezuje vás nošení elastického prádla.
  • Neinvazivní liposukce není bolestivá a vaše tělo se jí lépe přizpůsobí. Nijak nejste omezeni a může ji absolvovat daleko více klientů než klasickou liposukce.
  • Neinvazivní liposukce má široké využití na více míst po těle.

Zkrášlující metody – Praha 5

Pokud podstoupíte neinvazivní zkrášlující metodu, můžete ji kombinovat i s jinými aplikacemi. Znáte VacuShape? Jedná se o speciální přístroj, ve kterém chodíte. Protože máte ale spodní část těla v kabině, kde funguje podtlak, efekt se zvyšuje. BodyRoll je zase speciální velký válec, který vám promasíruje tělo, což je velmi příjemné, ale také se vám rozproudí lymfa. Tím se odstraní tuky, celulitida i toxiny. Poté můžete vyzkoušet rekondiční stoly, které s vaším tělem cvičí tak, aby byl trénink co nejúčinnější. Při PneuVenu jen spokojeně ležíte ve speciálních návlecích a vaše tělo hubne samo. Nakonec si můžete dopřát relaxační masáž, uhličitou koupel a nechat si poradit ohledně diety, protože na svém těle musíte pracovat neustále.

Neinvazivní metody nebo-li procedury 3. generace zajišťují klientům bezbolestné ošetření a zbavení problému, ať už se jedná o stárnoucí pokožku nebo o boj s nadváhou či celulitidou. Při aplikaci se uvolníte a budete odpočívat, což je další plus, protože načerpáte novou sílu a bude vám to více a jasněji myslet. Jedná se o obdobnou terapii jako je masáž, a pokud jste pracovně vytížení, tak si dopřejte relax, regeneraci a zkrášlení. Hodinka jednou za čas za to stojí a jistě se vám ji podaří vyšetřit, protože si takovou péči zasloužíte.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6877 (magazinpraha.cz#56)


Přidat komentář