VacuShape Praha

Chcete být zdraví a ve správné tělesné kondici? Měli byste začít cvičit stejně tak jako jíst zdravou stravu. Cvičení vás udrží čilými a při síle, pomůže zlepšit výkonnost srdce, plic a dalších pro život nezbytných orgánů.

Většina z nás začíná se cvičením, protože se necítí zdravotně v pořádku nebo má nadváhu. Cvičení pomáhá působit proti únavě a stresu a zlepší váš spánek. Cvičením si vypracujete výdrž. Bohužel** zbavit se tuku** jen na určitých místech je nesmírně obtížné, protože nejdřív mizí z těch míst, na která se uložil jako poslední. Nejrůznější typy cvičení ovlivňují vaše tělo různým způsobem. Velkou novinkou je proto cvičení na přístroji** VacuShape**, který vás zbaví tuku na místech, na kterých se tuk odbourává nejhůře.

VacuShape – aerobní přístroj na odbourávání tuku

Abyste spálili nežádoucí tuky, je nutný pohyb. Oblasti, které jsou postiženy celulitidou, se musí dostatečně prokrvit. Přístroj VacuShape je k tomuto účelu zkonstruovaný. Trenér vás uzavře do kabiny, která je hermeticky uzavřena a je v ní podtlak. V kabině je běžecký pás, na kterém se budete svižně pohybovat. Díky řízenému podtlaku se zvýší přívod krve k problémovým partiím, zvýší se metabolismus tukové tkáně a tím se tuky začnou rychleji spalovat. V průběhu cvičení vám bude trenér průběžně měřit tepovou frekvenci. Trénink by měl trvat asi půl hodiny. Na cvičení si oblékněte sportovní tepláky a obuv. Velmi důležité je také dodržovat pitný režim. Je třeba vypít kolem tří litrů tekutin denně

VacuShape - kontraindikace

Cvičení na tomto přístroji by však měli absolvovat je ti z vás, kteří nemáte žádný z následujících problémů. Neměli byste trpět cukrovkou, hemoroidy nebo jakýmkoliv zánětlivým onemocněním. Ve vaší anamnéze by neměla vyskytovat žádná mozková cévní příhoda, infarkt, trombóza a ani nádorové onemocnění. Pozor by si měli dávat také lidé s vysokým krevním tlakem. Také v těhotenství se nedoporučuje tento přístroj používat.

VacuShape – proč je tak účinný

Svaly se podílejí na držení našeho těla a umožňují nám řadu pohybů. Měly by být procvičovány, aby udržovaly naši zdatnost a odolnost a také dobrou tělesnou kondici. Muskulární systém vyžaduje většinu zásoby energie našeho těla, aby svaly mohly být v činnosti. U žen pak určité části těla zasluhují více pozornosti. Jsou to svaly, které nejvíc utrpí porodem (svaly dna pánevního a břišní svaly) a dále pak stehna a hýždě. Při běžném procvičování svalů nebo skupiny svalů může dojít k jejich zvětšení. Při cvičení na přístroji VacuShape se metabolismus tukové tkáně zvýší díky přívodu krve a kyslíku k problémovým partiím a tuky se začnou rychleji spalovat. Výsledek můžete pozorovat již po několika lekcích, kdy budete potřebovat nakoupit nové oblečení s nižší konfekční velikostí. Také vaše kůže bude mnohem hladší, protože tento přístroj odbourává i celulitidu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6875 (magazinpraha.cz#3)


Přidat komentář