Výživový poradce Praha - zdravé hubnutí

Napadlo Vás, proč jsou mezi námi jedinci s nadváhou, aniž by to bylo jejich přání, když je dnes už možné se téměř v každém tematicky zaměřeném časopise nebo knize dočíst jak bojovat s kily navíc? Je možné si zakoupit různé spalovací tablety, koktejly a tím problém s nadváhou vyřešit?

Výživový poradce Praha - zdravé hubnutí

Trápí Vás nějaká kila navíc a stále se Vám nedaří zhubnout? Stále držíte diety a nevíte si rady s jídelníčkem? Chcete vědět, jak doopravdy zhubnout bez jo-jo efektu?

Předáním výživového plánu nic nekončí

U profesionálního výživového poradce můžete očekávat, že Vám bude při Vaší cestě za štíhlejším a spokojenějším já, nápomocný i v následujících období Vaší snahy. Bude záležet zcela na Vás, na jaké formě spolupráce se s ním dohodnete.

Abyste měli jistotu, že jdete „správným směrem“, je vhodné se po domluvené době dostavit k výživovému poradci a porovnat momentální stav s počátečním. Zjištěním výsledku, úpravy jídelníčku, či doporučení dalších kroků se ujistíte, že Vaše konání je správné.

Výživový poradce – poradce v pravém slova smyslu

Ne nadarmo má odborník specializující se na výživu v názvu profese „poradce“. K výživovému poradci si můžete jít pro rady, doporučení, tipy, utvrzení se v tom, co děláte, zda to děláte dobře, či nikoliv. Rady, doporučení a tipy se však budou týkat přímo Vás a paní Almásyová se Vám bude osobně věnovat, naučí Vás jak se máte o tělo starat a přímo „ušije“ na míru podstatné.

Ptejte se výživového poradce

V péči výživového poradce není možné, aby se Vám ručička váhy zasekla na jednom místě. Dobré je předem před návštěvou si sepsat veškeré dotazy, udělat i vlastní fotografie, které posléze společně s poradcem vyhodnotíte. Většinou se po měsíci vše špatné zapomíná a abychom mohli změny snadno evidovat, je důležitá dokumentace. Výživový poradce bude mít společně s Vámi snahu Vám co nejdříve pomoci. Bude Vaší odporou, můžete konzultovat vše, co Vám není jasné kdykoliv potřebujete. Důležitá je Vaše důslednost a na první úspěch nemusíte dlouho čekat.

Výživový poradce Praha - zdravé hubnutí a nastavení rovnováhy organismu

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6876 (magazinpraha.cz#4)


Přidat komentář