Profesionální návrhy a realizace interiérů- Praha 9

Pokud chcete, aby váš interiér byl dokonale sladěný, a to jak jeho nábytek, barva stěn a podlah nebo jiné bytové zařízení, je lepší oslovit profesionála, který se zabývá návrhem a realizací interiéru.

Každý domov člověka je pro něho tím nejdůležitějším místem, kde tráví nejvíce času, kde se setkává s celou rodinou, kde odpočívá, spí, pracuje nebo se nudí. Pokud přemýšlíte o rekonstrukci svého domova, stojí za zváženou, zda neoslovit odborníky na návrhy a realizace interiérů, které dokážou vykouzlit z vašeho fádního interiéru takový, který bude přesně odpovídat vašim požadavkům a představám.

Návrhy a realizace interiérů

Služby interiérového studia

Jestliže jste se rozhodli pro rekonstrukci vašeho stávajícího bydlení, a konečně, po tolika letech, byste také chtěli bydlet moderně a chtěli byste se pyšnit interiérem, který bude propracovaný a doladěný do posledního detailu, rádi vám s tímto požadavkem pomůžou odborníci, kteří se návrhy a realizacemi interiéru zabývají. Myslíte si, že váš byt je tak malý, že by v něm stejně nikdo nic nevymyslel? Nebo byste potřebovali opticky zvětšit obývák, abyste se v něm cítili lépe či zmodernizovat např. chodbu rodinného domu, která působí zejména v zimních měsících dosti studeně a nevlídně? Právě od toho jsou k dispozici odborníci.

Každý proces tvorby designu by měl vždy začít aktivní komunikací mezi vámi jako zákazníkem a designérem jako realizátorem. Designér vám na základě vašich představ zpracuje 3D vizualizaci. Takový návrh si následně můžete prohlédnout na videoprojekci a na základě viděného se rozhodnout, zda se takový návrh může začít realizovat nebo zda si přece jen raději představujete něco jiného. Až poté, co odsouhlasíte návrh, by měli designéři přistoupit k realizaci interiéru. Samozřejmě, že existují i firmy, které nepracují s 3D vizualizacemi nebo nemají k dispozici videoprojekci. Už i z toho důvodu je dobré se dopředu informovat, jakým vybavením firma disponuje a raději přenechat zakázku firmě, která vám může nabídnout kompletní servis.

Návrhy interiérů

Záleží vám na tom, aby váš interiér vypadal dobře, aby byl chloubou vašeho domova a abyste se v něm cítili dobře? Máte ve svém bytě nebo domě nedostatek úložných prostorů a potřebovali byste tento problém vyřešit? Nebo byste chtěli vybavit své bydlení nábytkem na míru a nevíte, na koho se obrátit a jaký nábytek by se nejlépe hodil do vašich prostorů? Bytový designer nebo bytový architekt je schopný vám interiér navrhnout a upravit dokonce ještě dříve, než do něj investujete své peníze. Je možné, že máte již nějakou tu dobu určitou představu o svém bydlení, kterou si nenecháte vymluvit a teprve poté, co ji uvidíte navrženou ve 3D vizualizaci si svůj jen potvrdíte, že je ten nejlepší nebo uznáte, že byste chtěli přece jen něco trochu jiného. Odborníci vám dokážou poradit nejen s vybavením interiéru, ale také s barvami a vůbec s celkovým řešením vaší místnosti. Designéři nabízí a poskytují vždy individuální přístup ke každé zakázce.

Proč si nechat navrhnout interiér?

Návrhy interiéru se s postupem času staly téměř nezbytnou součástí samotné realizace interiéru. Zvláště pokud vám opravdu záleží na tom, kde bydlíte a jaké prostředí vás obklopuje, je velmi důležité, aby výsledné dílo odpovídalo nejen představě designéra, ale aby také, a to hlavně, odpovídalo vašim přání a potřebám. Je dobré vědět, že zhotovením návrhu se nijak neuvazujete k další spolupráci, ale že takový návrh je opravdu nezávazný a realizace interiéru dle vypracovaného návrhu není podmínkou. Můžete si nechat vypracovat návrh a realizaci přenechat někomu jinému. Vše záleží na vás.

Návrh kuchyní

Kuchyně neslouží pouze k vaření a k tomu, aby se zde členové rodiny scházeli jen za účelem jídla. Kuchyně slouží také k příjemnému posezení rodiny u stolu, k posezení s přáteli atd. Uvědomte si, že v kuchyni strávíte opravdu hodně času dne, a je proto víc než nutné mít kuchyň takovou, která bude odpovídat vašim představám a hlavně potřebám. Jestliže disponujete malým prostorem a přesto byste si přály mít kuchyňskou linku o něco větší, než si myslíte, že můžete mít, obraťte se na studio, které vám poradí, jak by se dal celý interiér kuchyně řešit, abyste byli spokojeni. Co nevidíte vy, vidí právě designer.

Dnešním módním trendem je mít kuchyň propojenou s obývacím pokojem. Je vám asi jasné, že nejde jen o to probourat stěnu z kuchyně do obýváku, ale že je potřeba také celkový design obou místností sladit, takovému propojení přizpůsobit i výběr nábytku a dalších předmětů, atd. Kuchyňskou linku si můžete nechat vyrobit s vysokým leskem, s dotekovým otevíráním, nechat udělat dvířka z masívu, atd.

Bytový desinger

Bytový designer vám dokáže pomoci s řešením celého vašeho bytového interiéru, nebo pouze s jeho částí, např. s ložnicí, kuchyní, nebo např. koupelnou. Bytový design se cení ze všeho nejvíc, protože není nic příjemnějšího než dívat se na krásně sladěný nábytek s dalšími zařízeními bytu, a když každý nábytek a jiné předměty jsou vyrobeny přímo na míru vašim prostorům. Bytový designer přímo na místě provede zaměření a poskytne vám konzultaci, kde se dohodnete na vaší představě a designér vám může také doporučit konkrétní řešení a materiál, který by byl do vašeho interiéru nejvhodnější. Na základě zjištěného vypracuje designér grafický návrh, nejlépe, pokud vám návrh zpracuje v 3D podobě.

Pro bytového designera není žádný problém zpracovat návrh obývacího pokoje, kuchyně, dětského pokoje nebo koupelny, moderní kanceláře a jiných místností. Samozřejmě že vám designér poskytne i nezávaznou cenovou nabídku, abyste měli představu, na kolik váš celková rekonstrukce nebo úprava vašeho interiéru může přijít a vy se můžete následně rozhodnout, zda do toho půjdete nebo raději ještě počkáte. Designerské studio vám ušetří nejen čas, ale také peníze. Navíc celý interiér bude vypadat opravdu luxusně s maximálním využitím veškerého místa.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11290 (cesky-magazin.cz#107)


Přidat komentář