Stříkané izolace - Praha

Izolovat svůj dům znamená ušetřit na nákladech za bydlení. A to velmi významně. Nové certifikované a vyzkoušené materiály ukazují, že jde izolovat starší i nové bydlení rychle, kvalitně a účinně. K nejlepším patří Foam Lok - pěnové stříkané izolace.

Jak kvalitně zateplit dům?

Kvalitní zateplení má obrovský vliv nejen na bydlení, tepelnou pohodu v domě, ale i na vaši peněženku a tím i na tom, kolik peněz vám zbude na útratu a vaše koníčky. Možná to zní nadneseně, ale je tomu tak. Nezateplený dům vás stojí ročně až o 70 % více, než zateplený. Při současné ceně energií je to opravdu velká částka. Dokonce tak velká, že je spočítáno, že po navrácení investice za zateplení, vám uspořené peníze zaplatí každoročně dovolenou. A to již stojí za zamyšlení. Na výši úspory má velký vliv výběr zateplovacího materiálu. Dnes existuje celá řada materiálů i metod, které se k zateplování používají. K nejméně přínosným patří tepelněizolační nátěry. K běžným pak kontaktní izolace, která využívá nejčastěji pěnové polystyrenové desky nebo minerální vlnu a bezkontaktní izolace, která využívá vzduchové vrstvy a mnoha dalších materiálů, jako je polyuretan, ovčí vlna nebo celulóza a obkladové desky. Novější izolace pak využívají obohacených recyklovaných materiálů a foukání do dutin. A k nejnovějším a prokazatelně nejúčinnějším patří Foam Lok - pěnové stříkané izolace.

Stříkaná pěnová izolacestříkaná izolace

Nejen, že umí zateplit téměř cokoli, ale je opravdu účinná. Ostatně má na účinnost i certifikát a za sebou třicet let, kdy byla pečlivě prozkoušena u různých způsobů zateplení. Nejčastěji u zateplení budov. Zkoušení účinnosti probíhalo v USA a Kanadě, kde se ukázalo, že stříkaná pěnová izolace obstojí i ve skutečně velkých mrazech. Výrobní společnost LaPolla, která patří ke třem největším výrobcům izolačních pěn na světě, nyní začala dodávat stříkanou pěnovou izolaci i do Evropy, kde do České republiky její výrobky dováží jediná distribuční firma Honter s. r. o., která ji dále předává svým certifikovaným aplikátorům. Toto je velmi důležité. Stříkaných pěnových izolací je totiž více. Ne všechny však jsou stejně kvalitní. Na současném trhu vyniká vlastnostmi, které jsou prokázané, vysoce účinné jen Foam Lok - pěnová stříkaná izolace.

Foam Lok - pěnové stříkané izolace Praha

Nechcete-li tedy sáhnout vedle a nechat si aplikovat nekvalitní stříkanou izolaci, pak je nutné pohlídat si certifikát distribuční firmy. K certifikovaným firmám společnosti Honter a firmám s certifikací pro aplikaci Foam Lok - pěnové stříkané izolace patří firma TERMO-APLIKAČNÍ s.r.o. Jde o poměrně mladou firmu, která však již v tuto chvíli má řadu velmi kvalitních doporučení a referencí. Zabývá se výhradně aplikací stříkaných izolačních materiálů společnosti LaPolla Industries v rámci Evropské unie. Zásluhou školení a získaných zkušeností je opravdovým profesionálem a poskytuje vysoce kvalitní služby. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému zákazníkovi, prohlídka prostoru, který se má izolovat, konzultace a následné doporučení nejvhodnějšího materiálu s přihlédnutím k vašim potřebám. Samotná aplikace stříkané izolace probíhá s vysokou odborností, rychle a bez zbytečného odpadu nebo poškození či zašpinění okolí.

V blízké době bude firma TERMO-APLIKAČNÍ s.r.o. otevírat také e-shop, kde bude možné zakoupit si izolační pěny vhodné k aplikaci svépomocí (např. do garáže, sklepa) a také montážní pěny, lepidla, tmely atd.

Více se o službách firmy TERMO-APLIKAČNÍ s.r.o. dozvíte na:

adrese Moulíkova 2238, Praha - Smíchov, 150 00,

e-mailové adrese info@termoaplikacni.cz,

či telefonním čísle 776 822 228.

Stříkané izolace Praha: www.termoaplikacni.cz

Kvalita Foam Lok - pěnové stříkané izolace

Ačkoli stříkaná pěnová izolace není novým pojmem a najdete ji v nabídce již asi 20 let, Foam Lok - pěnová stříkaná izolace je na trhu zcela nová. A ačkoli je nová, má za sebou již řadu zkoušek a testů, který ji staví na špičku nabídky trhu. Foam Lok - pěnové stříkané izolace a povrchové nátěry pro různé použití se využívají v různých průmyslových odvětví, a také jako vysoce účinná tepelná a zvuková izolace budov. Všechny výrobky jsou vyvíjeny s ohledem na šetrnost k životnímu prostředí. Jsou zdravotně zcela nezávadné, nijak nezatěžují přírodu a přitom jsou vysoce účinné. Jedinou podmínkou pro jejich účinnost je** dodržení postupu aplikace**. Tedy je nutné, aby Foam Lok - pěnovou stříkanou izolaci aplikoval odborník.

Co je Foam Lok - pěnová stříkaná izolaceizolace půdy

Foam Lok - pěnová stříkaná izolace je dvousložková pěnová směs, která se dělí na dva základní druhy. Tedy na pěnovou směs s otevřenou (FL 500) nebo uzavřenou strukturou buněk (FL 2000). Právě toto rozdělení ovlivňuje způsob použití a zároveň navyšuje možnosti a účinnost Foam Lok - pěnové stříkané izolace. Foam Lok - pěnová stříkaná izolace má vynikající parametry a vlastnosti, které spolu s odbornou aplikací zabezpečují maximální izolaci různých materiálů. Po aplikaci nedochází k únikům tepla, nevznikají tepelné mosty, a také nedochází k vzlínání ani absorbování vody. Velkou výhodou je, že aplikace Foam Lok vylučuje používání parozábrany.

Pěnová izolace s uzavřenou strukturou buněk FL 2000

Patří mezi vysoce účinné izolační materiály. Uzavřená struktura buněk znamená, že se pěnová izolace skládá z milionů miniaturních uzavřených buněk, které dodávají vlastnosti pěnové izolaci. Ta je jejich zásluhou tuhá a pevná, tvoří výbornou vzduchovou i zvukovou bariéru a má vynikající odolnost vůči vodě a k chemickým látkám.

Pěnová izolace s otevřenou strukturou buněk FL 500

Otevřené buňky dávají Foam Lok - pěnové stříkané izolaci menší hustotu, ta je pak lehčí a má menší spotřebu materiálu. Je vynikajícím řešením v místech, kde není nutná velká tloušťka izolace, ale je nutná lehkost materiálu, a vysoká izolační účinnost. Také tato varianta stříkané pěnové izolace má vynikající vzduchové a protihlukové vlastnosti, je odolná vodě i chemikáliím.

Druhy stříkaných izolačních pěn

V základní nabídce dnes najdete pět druhů izolačních pěn, které však mají velmi široké použití. To se liší aplikací a místem, kde se izolace provádí. K pěnám pak patří i izolační nátěry, které zvyšují jejich účinnost.

Izolační pěna pro interiéry

Pro interiéry se využívá pěna s otevřenou strukturou buněk FL 500. Výhodou je, že je lehká, tedy vhodná kamkoli. Je nenasákavá. vnitřní izolaceVyužívá se u izolací stěn, podlah, podhledů, půdních vestaveb, konstrukcí domů, a všech těžko dostupných míst. Aplikuje se speciální technologií, kdy po nanesení na stavební konstrukci během několika sekund zvětšuje sto padesátinásobně svůj objem. Po nanesení zůstává trvale pružná, objemově stálá a ponechává si své vynikající izolační vlastnosti a má také vysokou životnost.

Izolační pěna pro exteriéry

V exteriéru se využívá pěny s uzavřenou strukturou buněk FL 2000, poněvadž je** pevnější, a odolnější**. Výhodou tohoto typu izolační pěny je, že je vhodná do interiéru i exteriéru a všude, kde dochází ke styku s vodou nebo zatéká. Výhodou je, že je možné ji aplikovat v půdních prostorách bez použití parozábrany. Tato izolační pěna** nesaje ani nepropouští vodu. Aplikace** se provádí nastříkáním směsi, která během pár sekund 50 krát zvětší svůj objem a tak dokonale vytěsní každou skulinku.

Izolační pěna pro střechy FL 2800

Izolační pěna FL 2800 se nanáší nástřikem, který zvětší svůj objem 30 krát. Výsledkem je ochranná vrstva střešního pláště, která** výborně izoluje** a je odolná klimatickým podmínkám i mechanickému poškození. Po nanesení je plně pochůzná.izolace střechy

Izolační nátěry střech Termoflex

Po nástřiku pěny je nutné nanést izolační nátěr Termoflex., který vytvoří ochrannou vrstvu. Nátěry se aplikují nástřikem a vybírají se podle místa umístění stavby. Takto ošetřená střecha má maximální možnou ochranu a tím i dlouhodobou životnost.

Vstřikovaná izolační pěna

Využívá se k izolaci míst, kde je nutné aplikovat pěnu do dutin. Izolace se** vstřikuje** v místě otevření dutiny, které je velmi malé. Uvnitř reaguje a plní dutinu až do jejího maximálního naplnění.

Výhody Foam Lok - pěnové stříkané izolace

K hlavním výhodám patří vysoká účinnost, která zajistí tepelnou pohodu a roční úsporu na energiích až 70%. Další výhodou je, že po aplikaci izolace má stavba vynikající klima. Tedy v zimě nepustí ven teplo a v létě ho nepustí dovnitř. Foam Lok - pěnová stříkaná izolace je šetrná k životnímu prostředí, nezávadná, a nevyzařuje žádné chemické látky. Zabraňuje růstu plísní i vlhnutí stavby. Při aplikaci dokonale vytěsní každé místo, aplikace je velmi rychlá, nemá žádný zbytečný odpad a neomezuje ani neznečišťuje okolní prostředí. Cena Foam Lok - pěnové stříkané izolace je velmi rychle návratná.

Foam Lok - pěnové stříkané izolace

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6904 (magazinpraha.cz#65)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat