Tepelná čerpadla a klimatizace- Hradec Králové, Pardubice

Tepelná čerpadla a klimatizace nacházejí své místo v rodinných domech, bytech, na pracovištích i ve výrobních halách. A již dávno není pravidlem, že se instalují pouze do novostaveb. Náklady snižují i ve starších budovách.

Moderní doba směřuje k využívání moderních zařízení. K nim bezesporu patří klimatizační jednotky a tepelná čerpadla. Obojí umí něco více, než jen chladit a topit. Jde o moderní zařízení, která snižují celoroční náklady na bydlení a průmyslový provoz a zároveň nezatěžují okolní přírodní prostředí a ozdravují prostředí vně budov, kde jsou instalovány.** Klimatizační jednotky** jsou nabízeny v mnoha podobách, a tudíž je možné je instalovat do malých prostor, větších i do prostor, jako jsou výrobní haly. Výhodou je, že umí nejen klimatizovat, ale i přitápět, zvlhčovat a čistit prostředí. Tepelná čerpadla toho také umí dost. Ve své moderní podobě vytápějí i chladí objekty, ohřívají užitkovou i bazénovou vodu, přitápějí a temperují skleníky, zimní zahrady, odchovny i voliéry. Své místo dnes mají i v průmyslu.

Tepelná čerpadla a klimatizace- Hradec Králové, Pardubice

Hledáte-li odborníka přes tepelná čerpadla a klimatizace a bydlíte v oblasti Hradce Králové nebo Pardubic, máme pro Vás tip na pana Jiřího Kozla.

U firmy Jiřího Kozla můžete poptávat služby týkající se:

  • dodávka a montáž klimatizačního zařízení
  • dodávka a montáž tepelných čerpadel

Montáž a servis klimatizací

Více informací o službách firmy pana Jiřího Kozla naleznete na internetových stránkách

www.klimatizace-kozel.cz.

Kontaktovat pana Jiřího Kozla můžete na tel. čísle +420 777 307 429,

na e-mailu info@klimatizace-kozel.cz

či osobně na adrese** J.V.Sládka 94, Rokytnice v Orlických Horách, 517 61
**

Odborná instalace

Moderní doba sebou nese sice vyspělou techniku, která umí snížit náklady na minimum, ale také to, že tuto techniku není možné instalovat svépomocí. Vždy je nutné oslovit odborníky, kteří na základě vašich představ a přání vyberou vhodné zařízení, vyhotoví projekt a projektovou dokumentaci, zařízení dodají, instalují a po uvedení do provozu vás naučí také zařízení obsluhovat. K samozřejmým službám odborných firem pak patří i následná pravidelná údržba a seřízení. Včetně případných oprav.

Klimatizace

Klimatizace patří do všech moderních prostorů. Dokáže udržet požadovanou teplotu tak, aby byla vhodná pro jakoukoli činnost. Nejde tedy jen o chlazení, ale i udržení dané teploty. Moderní klimatizace je možné montovat již při stavbě domu, ale i dodatečně. Mohou se instalovat i do pracovních prostor, výrobních prostor, cvičebních sálů, i do pěstíren, nebo tam kde záleží na dodržení určitého klima. To zajistí kombinace klimatizačního systému s čističkou vzduchu a zvlhčovačem. Právě tato kombinace je novým způsobem, který umí pomoci všem typům alergiků. Dokáže totiž odfiltrovat nečistoty, a udržet vzduch prostý všech alergenů. Je možné ji dodat do velkých i malých prostor.

klimatizace- Jiří Kozel

Jiří Kozel

tel.: +420 777 307 429

e-mail: info@klimatizace-kozel.cz

Klimatizační systémy – vlastnosti

Moderní klimatizační systémy umí ochladit vzduch, topit i vysoušet. Mají velmi snadné ovládání, které můžete ovládat ručně i dálkovým ovladačem. Dokonce je možné ovládání telefonem, nebo pomocí internetu. Ovládání umožňuje nastavení funkcí teploty, otáček ventilátoru, směru proudění nebo přednastavených časových programů. Velmi důležitou vlastností moderních klimatizací je nízká hlučnost. V podstatě ji v místnosti neslyšíte. K dalším pozitivům je volitelnost** intenzity chlazení.** Můžete tak získat opravdu vychlazený prostor, stejně jako lehce temperovaný. Vždy záleží jen a pouze na vaší volbě a na vašem pocitovém vnímání. Tak nedochází k tolik obávanému nachlazení, které vzniká u neregulovatelných klimatizací. Moderní klimatizace udržují prostor v pocitu komfortní pohody. Výhodná je u moderních klimatizačních systémů signalizace nutnosti výměny filtrů a mikrofiltrů. I ta dříve chyběla a způsobovala tak problémy zejména alergikům. Moderní klimatizace již mají signalizaci vždy. Klimatizace mohou být vybaveny tepelným čerpadlem, což jim dodává široké využití. S tepelnými čerpadly dokáží prostor nejen temperovat, ale i vytopit. A to i v případě venkovních mrazů dosahujících až k mínus dvaceti stupňů. Klimatizace se tak stává úsporným vytápěním i klimatizací zároveň.

Využití klimatizace

Klimatizace si najde své místo v každém objektu. Zvláště pokud ji spojíte s tepelným čerpadlem. Pak je její místo všude tam, kde chcete vytápět i udržet příjemné klima s celoročními minimálními náklady. Vhodná je do všech typů bydlení, do kanceláří, k výpočetní technice, do telefonních ústředen, do komerčních prostor, do společenských prostor, do sportovních zařízení, do prosklených výškových budov, ale i do pěstíren, skleníků, zimních zahrad a chovatelských zařízení.

využití klimatizace

Jiří Kozel

tel.: +420 777 307 429

e-mail: info@klimatizace-kozel.cz

Okenní klimatizace

Jde o kompaktní jednotku, která se umisťuje do stavebního otvoru ve zdi nebo v okně. Její umístění nemá žádné nároky na stavební úpravy. Předností je nízká pořizovací cena, nízká spotřeba a možnost spojení s tepelným čerpadlem, které možnosti klimatizační jednotky rozšíří o vytápění. Okenní klimatizace je možné ovládat dálkově i manuálně.

okenní klimatizace

Split systémy a další

Jde o kombinované typy klimatizací, které jsou sice dražší, ale zato o dost výkonnější a tišší než klimatizace okenní či jiné druhy klimatizací. Tichý chod zaručuje instalace části zařízení mimo objekt. V interiéru je pak instalována druhá část klimatizace. Ta může mít své místo na stropě, zdi, či kdekoli jinde, kde je vhodný prostor pro její umístění. Výhodou je, že vnitřní část je zcela tichá. Tyto klimatizace mohou mít až osm filtrů, které zajišťují čistotu ovzduší a minimalizují proniknutí alergenů.

Tepelná čerpadla vzduch – vzduch

Jsou výborným způsobem vytápění tam, kde je zapotřebí i kvalitní obměna vzduchu. Tepelná čerpadla vzduch – vzduch v sobě spojují** technologii teplovzdušného vytápění a tepelného čerpadla.** Tepelné čerpadlo vzduch – vzduch je velmi úsporné, zcela nezávislé, je možné ho spojit s klimatizačním systémem a s filtrační jednotkou, která zajišťuje výměnu vzduchu bez nutnosti neúsporného větrání okny. Tak je vzduch v objektu vždy čerstvý, prostý bakterií a alergenů. Vhodné je i spojení s rekuperační jednotkou, což vytvoří vytápění prakticky bez nákladů. Kromě toho patří tepelné čerpadlo vzduch – vzduch k** ekologickým zařízením.** Jediným záporem je nemožnost ohřevu užitkové a bazénové vody.

Tepelná čerpadla vzduch – voda

Jsou komplexním řešením vytápění i ohřevu vody. Patří mezi zařízení, která jsou** zcela nezávislá** na ostatních energiích, mají minimální provozní náklady, jsou velmi tichá a mají dlouhou životnost. Tepelná čerpadla vzduch – voda je možné spojit s jakýmkoli druhem teplovodního topného systému, ať již jde o klasické radiátory, konvektory, podlahové topení nebo topení stěnové. Zároveň efektivně ohřívá i užitkovou vodu a také vodu ve venkovním i vnitřním bazénu. Kromě toho může fungovat i jako klimatizace. I toto tepelné čerpadlo je velmi úsporné a řadí se k ekologickým zařízením.

tepelné čerpadla- vzduch-voda

Jiří Kozel

tel.: +420 777 307 429

e-mail: info@klimatizace-kozel.cz

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6908 (magazinpraha.cz#118)


Přidat komentář