Úklid bytů a firem - Praha

Úklid se stal v mnoha případech velkým problémem. Zaměstnání je časově náročné a uklízet pak není kdy. Také firmy potřebují úklid a někdy se nevyplácí mít vlastní uklízečky. Zde je pak na místě zvážit smlouvu s úklidovou firmou.

Jak často uklízíte?

Nemáme na mysli zrovna předvánoční úklid, nebo velký jarní úklid, ale vše od každodenního úklidu až po úklid větší a velký. Máte čas uklízet podle potřeb vašeho bydlení a podle potřeb vaší firmy? Nebo sotva stíháte, často si někoho najímáte a pak jste nespokojeni? Tyto problémy řeší vytížené ženy i muži, kteří mají málo času a pak také řada firem. Ne každý chce zaměstnávat vlastní uklízečky. Ty mohou onemocnět, vzít si paragraf na děti, nebo prostě neumí vše, co si představujete. Mnohem výhodnější je nabídka profesionálních úklidových firem. Ty dnes uklízí soukromé byty i firmy a to zcela perfektně a profesionálně. Tak máte jistotu, že úklid bude provedený vždy. Žádné výmluvy, žádná neschopenka ani paragraf, jen čistě odvedená práce. A výhodná je i cena. U kvalitní úklidové firmy zaplatíte vždy za odvedenou práci. Co si sjednáte, to také bude vykonáno. Bez výmluv, bez problémů, zkrátka včas a dobře.

Úklid – samozřejmá věc

Ano, ale nejde vždy o jednoduchou záležitost a také není vždy na úklid dostatek času. Navíc velmi často chybí i chuť do práce. Pak je byt plný nepořádku a kancelář také nevypadá zrovna vábně a přívětivě. K tomu všemu je třeba si uvědomit, že zákazník si první dojem udělá nejen z pracovníka, ale i z prostředí, které ho obklopuje. A to nemluvíme o hygienické kvalitě záchodů a umývárny. Jak je vidět, tak úklid je důležitý v soukromém životě i v životě firemním, ale také veřejném.

Úklid s úklidovou firmou?

Jednoznačně ano. Kvalitní úklidová firma pracuje nejen efektivně, ale používá také kvalitní prostředky, které jsou ekologicky odbouratelné a nezávadné. Navíc úklid plně přizpůsobí potřebám zákazníka. A zákazníkem je pro ni každý. Stará paní, která potřebuje jen umýt okna, stejně jako velká firma, která si sjedná každodenní úklid. Pro každého uklízí stejně odpovědně a se stejným nasazením.

Jednorázový nebo pravidelný úklid?

To nejde jednoznačně říci. Každý má jinou potřebu a každý má jinak zařízený interiér i exteriér, který potřebuje uklidit. Proto úklidové firmy nabízejí možnost úklidu v různých intervalech. Sjednat si můžete úklid denní, týdenní, měsíční, čtvrtletní, nebo i úklidové práce dohodou.

Kdo si úklid může sjednat?

Vlastně každý. Soukromá osoba, podnikatel, firmy, školy, obecní úřady, prostě každý, kdo potřebuje cokoli uklidit.

Co všechno se uklízí?

Jednorázový i pravidelný úklid si můžete objednat pro administrativní budovy, kanceláře, firmy, penziony, činžovní domy, sportovní a kulturní zařízení, školy, menší prodejní plochy, pro domácnosti. Můžete si sjednat i jednotlivé úklidové činnosti jako je mytí oken a výloh, čištění koberců, zametání chodníků, úklid parkoviště a jeho okolí, odklízení sněhu nebo zametání a hrabání listí.

Kdo uklízí v úklidové firmě?

Každá úklidová firmavlastní zaměstnance. Ti jsou proškoleni, co se týče úklidových prací, technologie úklidu i používání čisticích prostředků. Stejně tak mají všichni školení bezpečnosti práce. Kromě toho je každý pracovník** úklidové služby** prověřený. Není se tedy třeba bát, že by vás okradl. V úklidové firmě pracují poctiví lidé, kterým záleží na výsledku jejich práce, na vaší spokojenosti a také na tom, zda si je opět pozvete na úklid. Spokojenost zákazníka a dobré jméno jejich firmy je pro ně velmi důležité a na prvním místě.

Úklid bytů

Úklid bytu zabere týdně několik hodin času. A to nemluvím o čisticích prostředcích, které jsou drahé, a pokud si koupíte ty levné, tak neúčinné. Úklidová firma používá profesionální úklidové prostředky, které jsou ekologické, tedy odbouratelné a nepoškozují zařízení ani ovzduší. Přesto jsou účinné. Navíc je s nimi úklid rychlý. Byty se většinou uklízejí pravidelně, nebo jednorázově. Do pravidelných služeb bývá většinou zahrnutý týdenní úklid. Může být však i denní, nebo měsíční či čtvrtletní. Do jednorázových služeb se řadí například mytí oken, velký sezónní úklid, vánoční nebo jarní úklid.

Úklid kanceláří, veřejných a administrativních budov

Zde se profesionální úklidová firma vyplatí více než cokoli jiného. Je totiž dokázáno, že úklid profesionální firmou na objednávku je mnohem lépe provedený než vlastními zaměstnanci. Navíc, profesionální firma si přiveze vše sebou. Úklidovou techniku i čisticí prostředky. Vy se nemusíte o nic starat. I zde je možné sjednat pravidelný i jednorázový úklid. Stejně jako komplexní služby v pravidelných intervalech, nebo služby jednorázové. Pravidelný úklid většinou zahrnuje stírání prachu, úklid počítačů, vysávání koberců, umývání podlah, úklid sociálního zázemí a odvoz odpadků. Jednorázový velký úklid nejčastěji zahrnuje mytí oken, čištění vzduchotechniky, voskování a leštění podlah, čištění čalounění, koberců, žaluzií, praní záclon, ale i utěrek, ubrusů, čištění topných těles, a mnoho dalšího podle přání zákazníka.

Úklid výtahů

I výtahy je nutné udržovat. Úklidová firma nabízí úklid výtahů v různých intervalech a různým způsobem. Jde o klasické vyčištění, o desinfekci, napouštění, leštění, ale i umytí osvětlovacích těles. Zásluhou toho jsou výtahy čisté a příjemné.

Úklid kuchyněk

Kuchyňky jsou často trvalým problémem na každém pracovišti. Každý si představuje jejich úklid jinak. Trvalým a vynikajícím řešením je svěření úklidu kuchyněk profesionální úklidové firmě. Ta se postará o kuchyňku v domluvených intervalech a řádně ji také vyčistí. Služby se objednávají podle zařízení kuchyňky a nutnosti jejich čištění.

Úklid umýváren, koupelen a toalet

Zde je nutná desinfekce, stejně jako pravidelný úklid a vynášení odpadků. Úklid je dobré sjednat v denních, týdenních, měsíčních a čtvrtletních intervalech. Proč tak často? Každý interval zahrnuje jinak podrobný úklid. A zásluhou toho vám zařízení vydrží velmi dlouho bez známek opotřebení. Navíc používané desinfekční prostředky nejen spolehlivě ničí bakterie a choroboplodné zárodky, ale neničí baterie a zařízení.

Ta správná úklidová firma

Najdete ji nejčastěji podle pochvalných referencí a i na doporučení svých známých. Profesionální a spolehlivá úklidová firma vám zajistí nejen úklid podle vašich představ, ale i jistotu a spolehlivost u všech svých zaměstnanců a provedení úklidu v dohodnutém termínu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6906 (magazinpraha.cz#89)


Přidat komentář