Daňové poradenství, účetnictví - Praha 4

S blížícím se koncem roku mnoho lidí začíná přemýšlet o daňovém přiznání. Zatím je ještě relativně brzy, ale obrátit se na daňového poradce včas, aby nebylo nic zanedbáno, rozhodně není od věci.

Profesionální daňoví poradci nepomáhají klientům pouze s vyplněním a podáním daňového přiznání, ale nabízejí poradenské služby i v oblasti vedení daňové evidence, při vedení účetnictví, mezd, zastupují své klienty při jednání s úřady a nabízejí mnoho dalších služeb ve světě financí. Je na každém, zda si účetnictví či daňovou nebo mzdovou evidenci povede sám, nebo ji svěří odborníkovi, zda bude sám za sebe jednat na úřadech nebo si sám vyplní daňové přiznání. Externí firmy jsou tu proto, aby lidem ušetřily čas, aby je zbavily starostí a povinností, a především, aby práci odváděly se stoprocentními výsledky, výborně, kvalitně a spolehlivě.

Vedení účetnictví externí firmou - Praha 4

Pokud jste podnikatelem a Váš obrat za uplynulý rok přesáhl 25 mil. korun, pak jste povinni vést účetnictví. Stejně tak jste povinni vést účetnictví, jestliže jste podnikateli, zapsanými v obchodním rejstříku, nebo pokud Vám povinnost vést účetnictví ukládá zvláštní právní předpis. Je pro Vás účetnictví španělskou vesnicí? Nerozumíte mu a nemáte čas se jej učit, navštěvovat kurzy účetnictví, nebo Vám chybí finance zaměstnávat nastálo účetní? Pak právě Vy se můžete obrátit na externí účetní firmu, která Vám bude účetnictví provádět vždy, když budete potřebovat. Navíc veškeré služby poskytuje účetní firma spolehlivě, profesionálně a odborně.

Daňová evidence - Praha 4

Daňová evidence nahradila dřívější jednoduché účetnictví. Daňová evidence slouží ke zjištění základu daně z příjmu podnikání a z jiné samostatné výdělečné činnosti. Daňová evidence obsahuje daňovou evidenci příjmů a výdajů a majetku a závazků.

V daňové evidenci musí být všechno doloženo doklady, které se spolu s evidencí archivují. Vedení daňové evidence není složité, ale pouze pro toho, kdo se v této problematice orientuje a kdo s ní má zkušenosti. Ten, koho počty nebaví, nerad se probírá všemi doklady a má své práce víc než dost, jistě ocení, když najde odborníka, který za něj daňovou evidenci povede.

Zastupování na úřadech - Praha 4

Externí firmy nejenže vedou za své klienty účetnictví nebo daňovou evidenci apod., ale jsou také připraveny je zastupovat na finančních úřadech, na úřadech sociálního zabezpečení, na úřadech zdravotního pojištění, případně u jiných institucí. Pokud Vy sami rádi jednání s úředníky a nevadí Vám čas strávený na úřadech, pak můžete využít i další služby externí firmy, a to takové, že Vám připraví podklady a dokumenty pro jednání na úřadech, aby Vám Vaši práci co nejvíce ulehčila.

Daňové přiznání - Praha 4

I Vás čeká začátkem příštího roku vyplňování a podání daňové přiznání? Také jste tuto povinnost vždy nechávali na

poslední chvíli? Jestliže je pro Vás daňové přiznání ztrátou času, který byste raději využili jinak, i v této oblasti podávají pomocnou ruku finanční poradci, kteří za Vás daňové přiznání vyplní a podají.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6916 (magazinpraha.cz#81)


Přidat komentář