ČSOB Leasing zkušenosti a diskuze o ČSOB

Uvažujete o koupi nového vozu? Pak jistě přišlo i na mysl sjednání výhodného leasingu. V tom případě je vhodné obrátit se na odborníky na slovo vzaté, což jsou znalci ze společnosti ČSOB Leasing.

Společnost ČSOB Leasing patří do skupiny ČSOB, Česko-slovenské obchodní banky, která prosperuje na českém a slovenském trhu již řadu let. Jistou nevýhodu má skupina ČSOB právě v tom, že přebrala zkrachovalou IPB, a i když má moderní produkty, často výhodnější, než největší banky u nás, pak ji lidé tolik nevyhledávají. Možná i z toho důvodu oddělila ČSOB působení v poskytování úvěrů a založila vlastní dceřinou společnost, která se právě výhradně půjčkami a jiným financováním zabývá – ČSOB Leasing.

Začalo to klasickým leasingem ČSOB leasing

Co má ČSOB Leasing dobře propracované, je právě poskytování leasingů na automobily a to jak pro lehké, tak i těžké dopravní techniky, stroje i další zařízení. Klasický leasing na nákup nového automobilu je však stěžejní, ten, ze kterého se vycházelo. Dnes není žádnou ostudou pořídit si nový vůz na leasing a právě společnost ČSOB Leasing poskytuje výhodné financování a řadu s tím spojených výhod. Je jedničkou na trhu v této oblasti, takže pokud jen trochu uvažujete o pořízení si nového vozu s tím, že využijete možnost postupných splátek, pak by jednou z cest mělo být navštívení právě ČSOB Leasingu, a. s.

Moderní a rychlé zpracování především ČSOB leasing

Vzhledem k tomu, že se společnost ČSOB leasing již po dlouhá léta finančním leasingem zabývá, dobře ví, co lidé chtějí a co nejlépe funguje. Pokud uvažujete o novém voze, není dneska žádnou zvláštností si jej pořídit na postupné splátky s tím, že bohužel pokud na ně nebudu opravdu mít, o vůz přijdu. Což sice není cílem těch, kteří si je zřizují, ale je to jakoby jisté uklidnění, že tak nějak se dá nepříznivá situace vyřešit, aniž by se kupila horda úroků.

Nabídka vozů přes ČSOB leasing

A protože společnost ČSOB Leasing zřizuje leasingy po několik let a v této oblasti je skutečně známá a osvědčená, obrací se na ni velké množství zájemců o sjednání leasingu. Tím je tak také známá a logicky – čím více se na ni obrátí osob, tím více má také v nabídce vozů, které jejich dočasní majitelé nestíhali řádně splácet a tyto vozy jsou pak prodávány v aukci za poměrně výhodných podmínek. Je tak určitě dobré se podívat i na tyto možnosti koupě nového vozu.

Financování nákupu těžkých strojů u ČSOB leasing

Speciální program ČSOB leasing je určen pro firmy, které pro svoji práci potřebují stroje, které ale bohužel také stojí nemalé částky. Firmy proto potřebují spolehlivé leasingy, díky kterým je možno nákup provést. Jsou zvýhodněné pro stálé klienty a mají velkou propustnost, pokud se samozřejmě firma prověří v rejstřících a také osvědčením o odbornosti a zisku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6927 (magazinpraha.cz#176)


Diskuze a zkušenosti

Pavel | 03.06.2015 10:06
Re: ČSOB Leasing zkušenosti a diskuze o ČSOB Zaměstnavatel mě vyplácí mzdu převodem z účtu ( v ČNB) na můj účet v mBank. Příkaz dává vždy 15.(je-li to pracovní den). U banky, kterou jsem s chutí opustil(ČSOB) jsem měl peníze obvykle přípsány 17.(byl-li to pracovní den), často i později. U mBank jsou peníze vždy 16. na mém účtě a plně k dispozici. Takže velká pochvala pro mBank.

Maloun | 03.06.2015 10:08
Re: ČSOB Leasing zkušenosti a diskuze o ČSOB Pavel V. psal o tom, že výplata mu odchází 15. a 16. ráno ji už měl na účtě. Takže jsem tušil, že už jí měl 15. k večeru : ) Chtěl jsem si jen ověřit, že ČNB to asi posílá do svého clearingu on-line (počítám, že v pracovní době) a mBank to ještě stihne ten samý den v 16:00 vybrat. Jiné banky to tam pošlou až na tu sedmou druhý den ráno. Takže je to diskriminace, já mám výplatu \"až\" druhý den ráno po poslání z firmy : ) : ) : )

DZOUDY | 03.06.2015 10:10
Re: ČSOB Leasing zkušenosti a diskuze o ČSOB Pánové pletete hlouposti o ČSOB bance. Řeč je o ČSOB leasingu.

Maloun | 03.06.2015 10:11
Re: ČSOB Leasing zkušenosti a diskuze o ČSOB To je jedno ČSOB banka i ČSOB leasing je jedna firma ne?

Karlito | 03.06.2015 10:15
ČSOB Leasing se stahuje z autobazarů ČSOB Leasing, přestal od Nového roku financovat ojetiny v bazarech. To snad krachují.

modras | 08.06.2015 15:41
Re: ČSOB Leasing zkušenosti a diskuze o ČSOB Když vás tu máme, dovolím si využít příležitosti. Můžete mi vysvětlit, co to je za debilní módu všude zavádět \"osobní poradce\", \"osobní bankéře\" apod.? Já uzavírám smlouvu s bankou/pojišťovnou a nechci být závislý na jednom člověku, chci řešit svoje problémy s bankou/pojišťovnou ihned a ne za dva dny, až si na mě \"osobní poradce\"/\"osobní bankéř\" udělá čas v diáři. \"Osobní bankéř\" byl jeden ze dvou důvodů, proč jsem naštvaně zrušil účet u ČSOB (druhý důvod bylo jejich nefungující internetové bankovnictví, do kterého se večně nedalo ani přihlásit). A ještě ta šaškárna při rušení účtu, kdy mě nutili účet zrušit přes \"osobního bankéře\" ve 100 km dalekém městě, kde už dávno nežiju, poslal jsem je do háje a účet zrušil poštou. Tady už snad není normální banka, která by o svoje klienty měla zájem, jen vytvářejí překážky, jak s bankou komunikovat.

Ondřej Nový | 08.06.2015 15:42
Re: ČSOB Leasing zkušenosti a diskuze o ČSOB Nejste zdaleka sami. Mí rodiče se dle všeho taky rozhodli změnit banku. Taky bych šel, kdybych byl klientem ČSOB (naštěstí jsem nikdy nebyl).

Marek Bocák | 10.06.2015 16:25
Re: ČSOB Leasing zkušenosti a diskuze o ČSOB Leasing od ČSOB má šílené sankce

Topík | 25.06.2015 10:36
Re: ČSOB Leasing zkušenosti a diskuze o ČSOB Nedoporučuji


Přidat komentář