Účetnictví, daně, mzdy - Praha-Podolí

Každý podnikající subjekt musí mít zajištěné vedení finančního či mzdové účetnictví nebo prokazovat příjmy či výdaje formou daňové evidence. Externí účetní firma vám dokáže nabídnout poradenství i rekonstrukci účetnictví.

Vedení účetnictví a mzdové agendy, výpočty daní, sledování legislativy. Tyhle povinnosti čekají každého podnikatele. Pro drobné živnostníky je situace o něco jednodušší, zde je povinnost vést mnohem jednodušší daňovou evidenci. Přestože tyto povinnosti podnikatele zatěžují, jsou nutností. Naštěstí zákon nikomu nenařizuje, že musí vést účetnictví sám, ale že jeho zpracování musí zajistit. Proto se drtivá většina firem obrací na účetní firmy, které nabízí nejen** zpracování účetnictví** nebo mzdové agendy, ale nabízí také poradenství a rekonstrukce účetnictví.

Účetnictví, daně, mzdy a poradenství Praha-Podolí

ÚčetnictvíPokud bydlíte nebo podnikáte v oblasti Praha-Podolí a potřebujete vyřešit jakýkoliv problém, který se týká účetnictví nebo mzdové a personální agendy, máme pro Vás tip na zkušenou účetní firmu, která Vás dokáže zbavit všech starostí. Doporučujeme obrátit se na účetní a poradenskou firmu Ing. Ferenc, s.r.o. Praha. Nabízí vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd, poskytuje účetní a daňové poradenství, účetní a auditorské činnosti a jejich revize a další. Už nemusíte mít obavy z případných postihů finančního úřadu, účetní firma** Ing. Ferenc s.r.o.** poskytuje naprosto profesionální účetní služby se zárukou.

Kontakt: Ing. Ferenc, s.r.o., adresa: Na Zlatnici 108/18, Praha, 147 00, e-mail: dane.podoli@seznam.cz, telefonní čísla: +420 241 433 118, +420 731 612 781

Externí vedení účetnictví Praha-Podolí

Vedení účetnictví je ze zákona vaše povinnost. Při volbě způsobu jeho řádného zpracování máte na výběr z několika možností. Můžete si vést účetnictví sami (což drtivá většina nezvládá), zaměstnat vlastní účetní nebo využít službu externího účetnictví. Jako drobný podnikatel nebo živnostník si jistě nemůžete svoji vlastní účetní dovolit, a ani u větších firem se vlastní účetní nemusí vyplatit. Ideální řešení je obrátit se na účetní firmu, která bude vaše účetnictví zpracovávat smluvně. Takováto firma vám navíc nabídne služby daňového poradenství a co je velmi důležité – za správnost zpracovaného účetnictví zodpovídá.

Služby účetní firmy v Praze-Podolí

DaněZkušená účetní firma Vám umí nabídnout nejen vedení a zpracování daňové evidence (dříve jednoduché účetnictví), ale také vedení podvojného účetnictví, personalistiky a mzdové agendy. Díky svým zkušenostem a pravidelnému sledování aktuální legislativy poskytuje účetní a daňové poradenství a může poskytnout i rekonstrukce účetnictví. Velké množství firem využívá také daňové poradenství, kdy jim účetní firma dokáže podstatně snížit daňový základ.

Proč externí účetní firma?

Externí účetní firma vás zbaví starostí se správou účetnictví, ale dokáže vám ušetřit spousty času a snížit provozní náklady. Pokud vložíte zpracování účetnictví do těch správných rukou a obrátíte se na skutečné profesionály, můžete si být jisti, že vaše účetní, personální či mzdová agenda bude zpracována v platných termínech a v souladu s aktuální legislativou. Externí účetní firma nabízí záruku sledování nejnovějších informací, rychlost a preciznost zpracování dokladů, samozřejmostí je dohoda o mlčenlivosti mezi firmou a klientem. Externí účetní firma také ručí za správnost zpracování účetnictví. Pokud vám některý z úřadů státní správy udělí případnou pokutu, vy nic neplatíte – veškeré výdaje jdou na vrub smluvní účetní firmy.

Vedení daňové evidence Praha-Podolí

Živnostníci mají situaci přece jen o mnoho jednodušší, přesto mnoho z nich v podstatě neví ani to, jak vést správně daňovou evidenci, jak prokazovat příjmy (případně výdaje), natož aby zvládli správně vyplnit daňová přiznání. Současná legislativa umožňuje uplatňovat tzv. paušální výdaje, což vedení daňové evidence ještě více zjednodušuje. Přesto je bez základních znalostí pro živnostníky většinou vedení knihy faktur a příjmů nebo zálohy na daně neřešitelný úkol. Vzhledem k tomu, že finanční úřady i další úřady státní správy nebývají příliš shovívavé, využít službu externí účetní firmy se určitě vyplatí. Daňová evidence je obvykle honorována podle počtu dokladů nebo položek v peněžním deníku a záleží také na tom, zda jste plátci DPH. Součástí vedení daňové evidence je zpracování daňového přiznání, přehledů pro OSSZ a ZP, případně zastupování na úřadech.

Vedení účetnictví, nabídka služeb vedení účetnictví v Praze

Vedení účetnictví je ještě náročnější činnost, které mnozí podnikatelé absolutně nerozumí nebo nemají čas sledovat neustálé legislativní změny. Pro mnohé z nich je velmi nepřehledná situace zejména v oblasti daní, odvodů, odpisů apod. Proto je dobrým a levným řešením využít služeb externí účetní firmy. Firma, která má zaměstnance, musí mít zajištěnu také personalistiku a mzdovou agendu a je třeba se postarat o výpočet a odvod daní. Služby vedení podvojného účetnictví, daňového a účetního poradenství se týkají zpracování daňových přiznání a daňového poradenství.Peníze

Nabídka služeb vedení účetnictví, daňového a účetního poradenství je určena jak pro fyzické, tak pro právnické osoby. Účetní a daňové poradenství ale mnohdy využívají také rozpočtové, příspěvkové nebo neziskové organizace. Obsahem účetních služeb je komplexní řešení účetní, daňové a mzdové problematiky, kdy účetní firma klade důraz na individuální přístup k požadavkům a potřebám klientů.

Praha-Podolí zpracování personální a mzdové agendy

Personalistika bývá mnohdy velice časově náročná oblast a také v tomto případě lze ušetřit prostředky využitím externí firmy. Externí vedení personální a mzdové agendy představuje zpracování pracovních smluv, přihlašování a odhlašování pracovníků u sociální správy a jednotlivých zdravotních pojišťoven, evidenci zákonného pojištění, vedení evidence o kvalifikaci a další práce. Externí firma může zpracovat i mzdy, kdy se jedná o kompletní zpracování mezd pro malé i velké organizace se sestavami mzdových a výplatních pásek, rekapitulací mezd, přehledů pro sociální správu a zdravotní pojišťovny, příkazů k úhradě, roční uzávěrky, provedení ročního zaúčtování apod. Výhodou externí firmy je individuální přístup a nižší náklady než u vlastních zaměstnanců, neboť platíte pouze za skutečně odvedenou práci, nikoliv za prostoje.

Účetní a daňové poradenství v Praze-Podolí

Služby daňového poradenství vám pomáhají optimalizovat výši daní. Cílem je tedy dosáhnout co možná nejnižší možné daně. Daňový poradce vám poradí nejen jak správně vypočítat daň, ale jak neplatit zbytečně víc, než je nutné. Účetní firma nabízí poradenství při zpracování daňových přiznání z různých typů daní, např. daň z příjmů fyzických osob, daně z příjmů právnických osob, daň z přidané hodnoty, silniční daň, daň z nemovitostí, daň z převodu nemovitostí, daně dědické a darovací a další. Další snížení nákladů přinese externí účetní firma v tom, že optimalizuje samotný proces zpracování účetních agend. V případě zjištěných chyb vám může nabídnout také rekonstrukci účetnictví.

Zastupování před úřady v Praze-Podolí

RodinaÚčetní a poradenská firma vás může zastupovat před příslušnými úřady státní správy jako je finanční úřad, zdravotní pojišťovna či správa sociálního zajištění. Může za vás odevzdávat daňová přiznání či podávat přehledy, ale také za vás bude s dotčenými úřady komunikovat. Zastupování externí účetní firmou může probíhat v rámci běžných daňových povinností jako je například registrace k dani (nejčastěji se jedná o daň z příjmů, DPH nebo daň ze závislé činnosti) nebo vás bude zastupovat v případě daňové kontroly.

Jaké jsou výhody externě vedeného účetnictví

Vedení účetnictví, mzdové nebo daňové agendy smluvní účetní firmou přináší řadu výhod. Zejména se jedná o snížení provozních nákladů: platíte pouze za služby, které potřebujete, nemusíte investovat do počítačového a programového vybavení a kvalita účetních služeb je na velmi vysoké úrovni. Účetní firma vám připomene blížící se termíny splatnosti daní, zálohy pojistného na zdravotní a sociální zabezpečení apod. Další výhodou je také úspora času – externí účetní firmě pouze předáte podklady a v uspořeném čase se můžete nerušeně věnovat svému podnikání. Externí účetní firma vám přinese jistotu správně vedeného účetnictví, kdy přebírá plnou zodpovědnost a vám nehrozí žádný postih.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6924 (magazinpraha.cz#140)


Přidat komentář