Půjčovna automobilů Praha

Jestliže si potřebujete půjčit auto, nemusíte se ptát všech příbuzných, kamarádů a známých a slibovat, že jim vůz opravdu vrátíte ve stanovené době a v perfektním stavu. Můžete si vůz půjčit v půjčovně. Na výběr máte z mnoha různých druhů a typů vozidel.

Jistě se i Vám již někdy v minulosti přihodila situace, kdy jste nutně potřebovali vozidlo a zrovna jste neměli žádné k dispozici. Mohlo se Vám také stát, že jste měli brzo ráno odjíždět na dovolenou, ale den předtím jste se stali s tímto vozidlem účastníkem autonehody a vůz je bohužel nepojízdný. Pokud někdy dojde k situaci, kdy nebudete mít možnost využití vlastního vozidla a zrovna ve Vašem okolí nebude nikdo, kdo by Vám auto půjčil, obraťte se na půjčovnu automobilů, kde si můžete vybrat druh, typ a model vozu, na který jste zvyklí, který se Vám líbí nebo který Vám bude stačit. Půjčování aut je také běžně v zahraničí, kde si je turisté půjčují, aby mohli prozkoumat a blíže se seznámit s okolním prostředím.

Možnosti vozidel v autopůjčovně

Půjčovny automobilů nabízejí různé druhy automobilů. Ne každý potřebuje vozidlo pouze proto, aby mohl dojet do práce, než bude opraveno jeho vozidlo, nebo aby si převezl náklad, který nechce vozit svým čistým a zánovním vozem. Někteří zákazníci hledají přímo luxusní automobily, aby je reprezentovaly, a aby jim dodali sebevědomí a podpořili je v jejich úmyslech. Je možné si půjčit auta různého obsahu, ať už klasická osobní auta, luxusní vozy, dodávky, SUV, obytné vozy, karavany, jednostopá vozidla či přívěsy. Klasická autopůjčovna nabízí svým klientům opravdu širokou škálu osobních a užitkových automobilů jak ke krátkodobým, tak i k dlouhodobým pronájmům fyzickým nebo právnickým osobám. Díky těmto službám si tak například nemusíte kupovat drahý obytný vůz na dovolenou, ale můžete si jej na tu dobu pronajmout, přičemž se nemusíte starat o havarijní pojištění, povinné ručení nebo dokonce o dálniční známky.

Jaké jsou podmínky pro zapůjčení vozidla z půjčovny

Každá autopůjčovna má svá vlastní pravidla, která je potřeba dodržovat, aby nedošlo k porušení smlouvy, resp. aby vůbec došlo k půjčení vozidla. Vždy je potřeba se s podmínkami konkrétní autopůjčovny důkladně seznámit, což Vám bude samozřejmě umožněno. Naprostá většina autopůjčoven po Vás bude požadovat určité osobní doklady, mezi které patří občanský průkaz, řidičský průkaz a nějaký další doklad. Tím může být např. kopie rodného listu, pas, apod. Většina autopůjčoven bude také pravděpodobně požadovat vratnou kauci na spoluúčast, která se může pohybovat dle vozidla mezi 5 až 10 tisíci korun. Pokud si bude chtít vozidlo zapůjčit právnická osoba, bude asi muset předložit živnostenský list, výpis z obchodního rejstříku, občanský průkaz jednatele firmy, řidičský průkaz řidiče. Vratná kauce je nutná samozřejmě i u právnické osoby.

Jaké doklady k zapůjčenému vozidlu dostanete?

Jestliže jste se rozhodli si jakékoliv auto z půjčovny zapůjčit, a již jste si některé vybrali, budete mít v ceně pronájmu zahrnuté havarijní pojištění v ČR a celé EU, povinné ručení, dálniční poplatky, v některých půjčovnách i do zahraniční. Jestliže nemáte možnost se do autopůjčovny dostat nebo nemáte čas si pro auto sami zajet, může Vám být nabídnuta služba přistavení vozidla na Vámi stanovené místo, např. přímo k Vašemu bydlišti, do Vašeho zaměstnání, atd. Volba bude záležet čistě na Vás. Samozřejmostí bývá také při předání plná nádrž, která by měla být také plná u vrácení vozidla. Zapůjčené vozidla musí být ve 100% technickém stavu s povinnou výbavou.

Proč si vozidlo půjčit v autopůjčovně?

Velkou výhodou je, že autopůjčovna má vždy k dispozici různá vozidla, která čekají třeba zrovna na Vás. Pokud se dostanete do potíží se svým vozidlem a nutně potřebujete nějaké auto půjčit, autopůjčovna Vám nabídne desítky vozidel, které můžete využít. Půjčení vozidla Vás rozhodně vyjde levněji než taxi služba. Zapůjčení vozidla, např. dodávky, je výhodné také v případě, že potřebujete odvozit nějaké rozměrnější předměty a autodoprava s řidičem je příliš drahá, apod. Pokud se chystáte například na dovolenou do nějakých horských oblastí v zahraničí, kde předpokládáte horší vozovky, které mohou být třeba v Albánii, na Ukrajině, atd., i zde je možné a velmi efektivní si k těmto účelům zapůjčit vozidlo s pohonem 4 x 4. Je možné si také zapůjčit na dovolenou obytný vůz, s kterým je možné poznat celou zahraniční zemi, aniž byste pracně sháněly ubytování. Různá luxusní vozidla nebo limuzíny jsou vhodné pro zvláštní příležitosti.

Kolik stojí vozidla z autopůjčovny?

Profesionální autopůjčovny nabízí pronájem vozů v příznivých cenových relacích. Vždy záleží na konkrétním automobilu, na jeho značce, typu, modelu, stáří, obsahu motoru, apod. Jistě se více vyplatí dlouhodobější pronájem vozu než jednodenní zapůjčení. Mnoho autopůjčoven se také předhání v akčních nabídkách a doprovodných službách, které vycházejí vstříc zákazníkovi, například zapůjčení navigace, a podobně. Během pronájmu Vám autopůjčovny poskytují rozsáhlé asistenční služby a vy tak nemusíte mít obavy z toho, co se stane, když se Vám auto pokazí, když budete mít nehodu, atd. Mezi výhody takto zapůjčeného auta patří i neomezený limit najetých kilometrů v průběhu jeho zapůjčení. Půjčení vozidla prostřednictvím autopůjčovny je velice pohodlný a i cenově dostupný způsob, jak na nějakou dobu získat vozidlo, které si vyberete. Denní zapůjčení vozidla je téměř vždy výhodnější než taxík, nebo nějaká jiná autodoprava s řidičem.

Možnosti využití půjčeného vozu z autopůjčovny

Záleží na každém zákazníkovi, z jakého důvodu si půjčí vozidlo. Může se jednat o jednodenní půjčení proto, že své vozidlo zrovna servisuje a bohužel se bez auta neobejde ani na chvilku, může se jednat o potřebu vozidla pro zahraniční dovolenou, a nemusí tak být závislí na cestovné agentuře, která ostatní zájemce o dovolenou na místo dovolené zaveze a zase je za týden ve stanovenou hodinu naloží bez možnosti podívání se okolních památkách, krajině a městech. Díky autopůjčovně si můžete pronajmout nejen osobní automobil, ale také dodávku, SUV, obytný vůz na dovolenou nebo třeba porsche. Půjčovny nabízejí výhodnější ceny dlouhodobějšímu pronájmu, nižší ceny pro jejich pravidelné klienty, dále jsou schopné poskytnout i zkušeného řidiče, pokud jej potřebujete, což patří mezi často žádané služby, a mnoho dalších služeb, které jistě oceníte. Vámi zvolené vozidlo si můžete rezervovat  osobní návštěvou autopůjčovny, pomocí telefonu, faxem, messangrem, e – mailem nebo rezervačním systémem na internetových stránkách jednotlivých autopůjčoven. Kvalitní autopůjčovna má dostatečný vozový park s různými typy vozidel známých značek, dobré zázemí a v neposlední řadě má profesionální a seriózní přístup ke klientům.

Sami jste se mohli dočíst, že půjčení vozidla od profesionální a osvědčené autopůjčovny přináší zákazníkům pouze samé výhody. Netrapte se, pokud Vám nikdo nechce půjčit vůz, přesto, že jej tak moc potřebujete. Navštivte autopůjčovnu a během pár minut odjedete s vozem, který Vám bude vyhovovat po všech stránkách.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6937 (magazinpraha.cz#36)


Přidat komentář