Půjčovna dodávek Praha

Na některé věci osobní automobil nestačí. Potřebujete převést větší náklad? Chystáte se stěhovat nebo nakoupit větší množství zboží? Pak Vám doporučujeme navštívit půjčovnu s dodávkami, kde si každý vybere podle svého gusta.

Půjčovny dodávek

Jsou firmy, které se přímo specializují na půjčování užitkových vozů, tedy dodávek. Některé chtějí za své služby nemalé peníze, jiné půjčují dodávky za minimální ceny. Dodávek není nikdy dost. Své o tom ví i firmy, které běžně dodávky ke své práci využívají, ovšem čas od času se stane, že nějaká pochybí. Pak je na místě půjčit si dodávku od profesionální firmy. Požadavky můžete mít různé. Na výbavu dodávky, na její barvu, na stáří a celkový vzhled. Není problém zapůjčit si nekuřáckou dodávku. Profesionální půjčovna dodávek se Vám vždy pokusí co nejlépe vyhovět, abyste se zařadili mezi jejich spokojené zákazníky. Problémem není ani situace, kdy nutně potřebujete půjčit dodávku, ale nevlastníte řidičský průkaz, který by Vás opravňoval řídit osobní motorové vozidlo, nebo sice řidičák máte, ale z nějakého důvodu řídit nemůžete. I na tyto situace profesionální půjčovny dodávek myslí a jsou schopny půjčit Vám dodávku i s řidičem

Půjčovna dodávek - Praha

Půjčovny dodávek by měly disponovat určitým množstvím vozidel osvědčených značek, které jsou spolehlivé a v naprosto dokonalém technickém stavu. Mezi takové osvědčené půjčovny dodávek patří i firma Rent Car Service, která svým klientům nabízí k zapůjčení vozidla známých značek, jako je Citroen, Mercedes a Peugeot.

Půjčovna Rent Car Service také nabízí i související služby, jako je poskytnutí řidiče apod. Firma Rent Car Service Vám půjčí dodávky nejen v Praze, ale také v Pardubicích.

Veškeré informace o této profesionální a spolehlivé autopůjčovně, včetně ceníku a akčních nabídek, si můžete přečíst na jejích internetových stránkách: http://www.rentcarservice.cz/. Vozy si můžete osobně prohlédnout na pobočkách, v Praze pobočku naleznete na adrese: Božkova 8/1618, Praha 6 - Dejvice, 160 00. Pokud jste z Pardubic pobočku naleznete na této adrese: Palackého Třída 2549, Pardubice 1 - Zelené Předměstí, 530 02. Provozní doba poboček je: Po - Ne: 8:00 - 22:00 hod. Je možné se s firmou Rent Car Service spojit i prostřednictvím e-mailu: jankalny@rentcarservice.cz nebo telefonicky na čísle: +420 721 425 495.

V jakém stavu jsou dodávky k zapůjčení?

Všechny dodávky, které mají půjčovny k dispozici, jsou technicky způsobilé a jsou v naprostém pořádku. V ceně dodávky bývá i dálniční známky České republiky, samozřejmě povinné ručení, havarijní pojištění, plná nádrž pohonných hmot, lékárnička, upínací pásy na zajištění břemen, rezervní pneumatika, hever a další výbava, se kterou Vás na místě seznámí ten, kdo Vám bude dodávku půjčovat a předávat. Také Vás řádně poučí, v jakém stavu mu dodávku vrátíte. Záleží čistě na Vás, jakou dodávku si vyberete. Dodávky se vedle své výbavy liší i svými rozměry, tedy místy, pro kolik osob jsou určeny. Můžete vybírat mezi značkami dodávek.

Jak je to s pohonnými hmotami u půjčených dodávek?

Dodávku si v autopůjčovně převezmete s** plnou nádrží pohonných hmot.** S takto plnou nádrží opět užitkový vůz odevzdáte. To znamená, že v ceně půjčeného užitkového vozu nejsou Vámi spotřebované pohonné hmoty.

Půjčení dodávky na dovolenou?

Lidé dosud nemají mnoho zkušeností s půjčováním dodávek. I z toho důvodu se často v případě nutnosti nacpou do malého osobního auta a jsou přesvědčeni o tom, že ušetřili. Jiní když potřebují dodávku, neváhají a utratí hodně peněz, aby si ji koupili a pak ji párkrát použili, přesto, že ji vlastně ani nepotřebují. To často zjistí až po pár týdnech jejího vlastnění. Využít služeb půjčovny dodávek s sebou přináší mnoho výhod. Jestliže bydlíte ve městě nebo v příměstské oblasti, a auto používáte pouze na malé vzdálenosti, jako např. pro cestování do práce, na nákupy, apod., pak jen těžko plnohodnotně využijete vlastní dodávku. Možná si právě Vy říkáte, že dodávku potřebujete na dovolenou, protože máte malé děti a pravidelně s sebou taháte mnoho věcí. Kolikrát do roku ale na dovolenou jedete? Když se nad tím zamyslíte a vše si propočítáte, zjistíte, že půjčení dodávky Vás vyjde mnohem levněji. Půjčení dodávky Vám umožní cestovat ve více lidech. Zaplatili jste si dovolenou s přáteli, ale najednou Vám přijde zbytečně jet dvěma nebo třemi auty? Proč se nesložit a nepůjčit si na týden dodávku, do které se všichni pohodlně vejdete a uložíte do ní veškeré Vaše věci? Tímto počinem ušetříte na cestovních nákladech, jako jsou pohonné hmoty, dálniční známky, mýtné, trajekty, atd., budete mít k dispozici větší počet řidičů a cesta bude rozhodně zábavnější.

Proč si půjčit dodávku?

Vedle možnosti jejího půjčení na dovolenou si můžete dodávku půjčit na služební cestu. Je to výhodné z toho důvodu, že jednak do dodávky uskladníte úplně vše, co potřebujete, a jednak nebudete opotřebovávat své vlastní auto. Jestliže je Vaše osobní vozidlo staré a malé a vy se chystáte na dalekou cestu, i zde se nabízí možnost využít půjčovnu dodávek a díky většímu a prostornějšímu auto si užít luxusu a ušetřit za pohonné hmoty. Většina profesionálních firem nabízí nové modely dodávek, které se vyznačují výrazně nižší spotřebou paliva. Navíc všechny půjčované dodávky, i ty starší, jsou pravidelně seřizované i sepisované s minimální možností poruchy a s nižší spotřebou. Při cestování s půjčenou dodávkou se nemusíte bát žádné poruchy. Tato vozidla jsou totiž pojištěna a v případě jakékoliv poruchy a nehody Vám pojišťovna okamžitě poskytne vozidlo náhradní. K další výhodě patří i skutečnost, že si můžete vybrat dodávku přesně takovou, jaká se Vám líbí a v jaké se Vám dobře pojede. Záleží na Vás, kterému modelu a typu dáte přednost.

Kupujete novou dodávku?

Pokud jste se přesto rozhodli pořídit si svou dodávku, zřejmě k tomu máte pádné důvody. Možná podnikáte, nebo začínáte podnikat a potřebujete mít ve vozidle dostatečné prostory pro dovoz zboží. Možná jste se rozhodli věnovat se přepravním službám a potřebujete devítimístnou dodávku pro přepravu osob dle jejich požadavků. I v těchto případech Vám však doporučujeme navštívit půjčovnu dodávek a vypůjčit si tu, kterou máte v plánu si kupovat. Její vyzkoušení a otestování Vám může usnadnit rozhodování, který typ vozu nakonec zvolit. Takový pronájem užitkového vozu můžete brát jako zkušební jízdu, při níž si můžete Vámi vybrané auto v klidu vyzkoušet.

Na jak dlouho je možné si dodávku půjčit?

Půjčovny dodávek nabízejí krátkodobé i dlouhodobé zápůjčky užitkových vozů a dodávek. V nabídce mají různé modelové řady užitkových vozů a dodávek, nebo stěhovacích vozů a u každých mají stanovené ceny za jejich půjčení. Dodávku Vám půjčí, na jak dlouho budete potřebovat. I cena bude jistě příznivá. Půjčovny dodávek vždy dbají o spokojenost svých zákazníků, proto půjčují vozidla i v kteroukoliv hodinu.

Jakou půjčovnu dodávek oslovit?

Je potřeba oslovit takovou firmu, která nabízí profesionální služby a vždy se snaží svým zákazníkům vyjít ve všem vstříc. Vyberte si takovou firmu, která nabízí bezkonkurenční ceny. Takovou, u které nebudete omezeni počtem ujetých kilometrů. Dále se obraťte na takovou, která nabízí více typů a modelů dodávek, abyste si skutečně mohli vybrat tu, která Vám vyhovuje a se kterou budete spokojeni. Některé půjčovny dodávek mají neomezenou otevírací dobu. Stačí pouze zavolat, že nutně potřebujete půjčit dodávku a vyhoví Vám. Proto i na tuto skutečnost můžete hledět při výběru firmy. Měli byste se obracet na půjčovny dodávek, které sídlí v blízkosti Vaše bydlení nebo působiště, ať nemusíte řešit dopravu do půjčovny. Pokud se nemáte do půjčovny jak dostat, zeptejte se, zda je možné vozidlo dopravit na místo Vámi určené. I tyto služby totiž mají společnosti někdy v nabídce. Některé půjčovny umožňují cestovat jejich vozy pouze po České republice některé do všech států Evropy. Pokud se do půjčovny dopravíte osobním automobilem, není většinou problém nechat si jej zaparkované v oploceném areálu půjčovny. Vaše auto tak bude v bezpečí a nebudete muset řešit, kdo si jej vyzvedne.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6936 (magazinpraha.cz#35)


Diskuze a zkušenosti

Kalda Jiří | 31.05.2014 17:46
Re: Půjčovna dodávek Praha Jiz v minulosti jsem využíl služeb této autopůjčovny a tento měsíc znovu. Osobní přístup, snadna dostupnost, kvalitní služby. Mohu jen doporučit :-)


Přidat komentář