Relaxační centrum Praha

Nejen blížící se konec roku s sebou přináší řadu povinností, úkolů, termínů, které se nám daří s menším či větším úspěchem zvládnout. Pro načerpání nových fyzických i psychických sil je vhodné snažit se o vyvážení našeho životního stylu.

I když nás práce živí a je tak pro nás, zajištění rodiny, nezbytná, pak život není výlučně jen o povinnostech. Život je příliš krátký na to, abychom ho prožili v neustálém pracovním spěchu, stresu, honění. Alespoň víkendy a dny dovolené bychom si měli plnými doušky užít a snažit se nemyslet na to, co jsme v práci nestihli udělat, nebo jaká kupa práce, nespočet mailů, nás po návratu z dovolené, čekají. Aktivně i čistě pasivně můžete relaxovat doma. Je však mnohem efektivnější, změníte-li prostor, prostředí a vydáte se za relaxací a načerpání sil zcela někam jinam. Nebude Vás to pak například „lákat“ místo odpočinku gruntovat, vyvářet, péct, sledovat jeden film za druhým apod.

Relaxační centrum Praha

Beauty salon Praha

V našem hlavním městě můžete zavítat do unikátního centra Blue Orange, kde se Vám dostane vysoce kvalitních služeb z oblasti fitness, wellness, relaxace i zábavy. Vše je podtrženo profesionálním a zároveň individuálním přístupem ze strany obsluhujícího personálu. V Blue Orange si přijdou na své jak muži, tak něžné pohlaví. Můžete zavítat do srdce centra Blue Orange, kterým je privátní health club, jenž se právem řadí k nejlepším health clubům v České republice. Můžete využít služeb Beauty salonu, kdy se necháte ošetřit a zkrášlit kvalitní kosmetikou, či využijete manikérských, pedikérských nebo kadeřnických služeb aj. Nechybí ani dětský koutek, který vítají jak děti, tak rodiče. Budete-li se chtít ubytovat, pak nemusíte nikam daleko jezdit. K dispozici Vám je totiž čtyřhvězdičkový hotel Blue Orange. A užijí si i Vaše chuťové buňky, kdy budete moci okusit některou ze specialit vyhlášené restaurace, více o nabídkách viz http://www.blueorange.cz/. Rezervaci na konkrétní službu můžete provést přes internet. Poptávku, dotazy však můžete také zaslat na e-mail: info@blueorange.cz. Vše lze vyřídit i telefonicky s recepční na tel.: +420 286 006 222. Adresa: BLUE ORANGE CZ s.r.o., Tupolevova 676, 199 00 Praha 9 – Letňany.

Beauty salon

Beauty salon Praha

Nenastal ten vhodný čas na trochu toho rozmazlování? Ostatně, která žena se necítí hned o něco lépe, když se pěkně nalíčí, učeše, oblékne? Můžete mít ze sebe ještě lepší pocit, necháte-li tentokráte veškerou práci na někom jiném. A to ne na ledakom. Můžete využít profesionálníkosmetických, kadeřnických, vizážistických služeb. A co vše pěkně završit odborně provedenou manikúrou, pedikúrou, lymfomasáží? Vše můžete mít tzv. pod jednou střechou. Výhodnou beauty salonu, kromě jiného, je poskytnutí komplexních služeb. Během jednoho dne, tak můžete zažít proměnu doslova od hlavy k patě. Výhodou také je, že si můžete být jisti, že budete svěřeni do skutečně profesionálních rukou. Čeká Vás navíc ošetření kvalitní vlasovou, tělovou, pleťovou i dekorativní kosmetikou. Bude pak záležet čistě na Vás, zda si budete chtít užít rozmazlování se vším všudy v jeden den, nebo si budete úžasnou relaxaci dávkovat pěkně pomaloučku den za dnem, kdy budete moci beatu salon navštívit.

Relaxace je pro každého z nás důležitá

Investice do relaxace se Vám vyplatí hned v několika směrech. Nejenže budete v maximální míře odpočatá, uvolněná, ale také budete cítit vnitřní pohodu, která se krom proměny vizáže promítne do Vašeho pohledu a celkového přístupu k dalším činnostem. Uvidíte, jak Váš úsměv, dobrá nálada doslova odzbrojí Vaše blízké, kamarády, kolegy v práci. Připravte se na to, že se Vás zeptají, na jaké „zahraniční dovolené“ jste byla, či snad, zda nemáte nového muže. To, zda jim prozradíte Vaše malé, velké tajemství, bude jen a jen na Vás.

Relaxace pro ženy i muže

Veškerých výše uvedených služeb si však mohou užívat nejen dívky, ženy, ale i muži. Rozhodně není nijak zženštilé, pokud se muž rozhodne objednat například na manikúru, pedikúru, či kosmetické ošetření. Naopak tím dá najevo, že o sebe pečuje a je pro něj vzhled důležitý. Pokud například přemýšlíte, jakým vhodným dárkem přepravit Váš protějšek, ať už muže, nebo ženu, pak můžete darovat den plný relaxace. A smutnit nemusíte ani Vy. Můžete si onen den sladkého nicnedělání užívat třeba společně.

Health club

Health club Praha

Relaxovat se však dá nejen pasivně, například v beauty centru, ale také aktivně, v health clubu. Nic ničemu nebrání, pokud spojíte obě aktivity. O to více potěchy se Vám dostane. Zavítáte-li do profesionálního health clubu, dostane se Vám skutečné nadstandardní péče v podobě osobního přístupu, přátelské atmosféry, příjemného a čistého prostředí, vysoce kvalitních služeb aj. Žádné ušpiněné koberce, nefunkční posilovací stroje, zamračenou obsluhu, zde nenajdete. Sami pak řekněte, zda výše uvedené se Vám dostává v běžném fitness centru, kam chodíte „potrápit“ Vaše tělo?

Health club – kompletně vybavený

Fitness centrum Praha

Co můžete v health clubu očekávat, kromě výše uvedeného? Najdete zde například prostornou, klimatizovanou posilovnu, kde se budete cítit příjemně i ve vyloženě parném létě. Nechybí cardio fitness, nezbytný sport bar pro doplnění tekutin i energie v podobě nějakého toho občerstvení, dále pohybový sál, sál na indol cycling, oblíbené squashové kurty aj. Pokud tedy vyloženě nejste na „zvedání činek“, které Vám přijde příliš nudné, či těžkopádné, pak pro Vás může být to pravé ořechové při squashové hře.

Health club – osobní trenéři

Říká se, že každý pohyb je dobrý. Jenže, cvičíte-li, či dokonce stojíte, sedíte špatně, pak je Vám spíše každý, nevhodně provedený pohyb spíše ke škodě, než k užitku. Kupříkladu takové cvičení s činkami, na posilovacích strojích, není zase tak intuitivní, jak by se mohlo na první pohled zdát. Nejde jen tak o nějaké zvedání závaží. Můžete sice intenzivně cvičit, ale pokud cviky neděláte správně, pak se efektivita bude míjet účinkem. Rozhodně se nemusíte nijak rozpakovat požádat o pomoc, odbornou pomoc. Ostatně, té se Vám v profesionálním health clubu dostane. Členům klubu jsou totiž k dispozici osobní trenéři, kteří Vám poradí v začátcích cvičení, dohlédnou na každou Vaši návštěvu, poradí apod.

Health club – relax zóna

Health club Praha

A až budete mít cvičení, tak akorát dost, můžete si užít zasloužené odměny, která se Vám dostane v relax zóně. Na výběr budete mít saunu a vířivku. Nemusíte se nijak zvláště připravovat. Jak ručníky, tak osušky, případně i prostěradla dostane zdarma k zapůjčení.

Health club – dětský koutek

Jsou-li v rodině malé děti, pak vždy vyvstává otázka, zda je vzít s sebou tam, či onam. Ani naši nejmenší nejsou roboti, kteří vždy  dělají  to, co právě chceme. Naopak mají v raném dětství „svoji hlavu“, kdy si utvářejí svoji osobnost a různé požadavky mnohdy tvrdě prosazují. A tak není výjimkou, že rodiče malých dětí prakticky nikam nechodí, nebo odděleně, protože by je děti nenechaly chvilku v klidu. Jsou tu však dětské koutky, jejichž obliba významně stoupá. Dětské koutky poskytují plno zábavy pro zvídavé a hravé děti. A zatímco si děti hrají s hračkami, které doma nemají, nebo dělají lotroviny s ostatními dětmi, dospělí si mohou dopřát trochu toho pasivního, či aktivního odpočinku. Povětšinou se však setkáte s možností umístění dětí do dětského koutku až od tří let. Jsou však dětské koutky, které Vám umožní hlídání i dětí mladších 3 let. A tak, třeba i dvouleté prtě si může dosyta užít pískoviště, bazénku, prolézaček aj.

Čtyřhvězdičkový hotel

 Hotel Praha

Není výjimkou, že součástí relaxačního centra také bývá možnost ubytování. O to příjemnější je zjištění, pokud se jedná například o čtyřhvězdičkový hotel, který nabízí útulné a moderní pokoje. Výhodou je, pokud se ubytujete, že budete moci zdarma využívat nadstandardních služeb health clubu. Je pak tedy na zvážení, zda jet do relaxačního centra „jen“ za účelem aktivní, pasivní relaxace, nebo nespojit příjemné s příjemným, kdy se současně také ubytujete. Vaše dovolená tak bude se vším všudy.

Restaurant

Restaurant Blue Orange A co by to bylo za relaxační centrum, kdyby chybělo „něco na zub“? Nelákalo by Vás například si pochutnat na středomořských, či českých specialitách? Chutné jídlo je pak umocněno elegantně řešeným interiérem. A pokud si budete potřebovat vyřídit neodkladný e-mail apod., pak můžete využít i Wi-Fi připojení.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6942 (magazinpraha.cz#61)


Diskuze a zkušenosti

Renata K. | 05.11.2012 12:33
Re: Relaxační centrum Praha Do Blue Orange chodím moc ráda. Mám ve fitku členství už 3 roky a to co hlavně rozhodlo je dětský koutek pro moje dvojčata. Jsem ráda, že si od nich alespoň na chvíli odpočinu a přitom si zacvičím. Restaurace je také super, mají tam dětská jídla i dietní jídla pro mě :-). Doporučuji všem nejen maminám na mateřské.


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat