Tesařské a pokrývačské práce - Praha

Nechejte si zrekonstruovat nebo postavit novou střechu na klíč. Postačí, když se obrátíte na firmu, která nabízí tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Co mezi tyto práce patří? A kde hledat spolehlivou firmu, která Vám služby kvalitně poskytne?

S příchodem jara stále více lidí zvažuje** rekonstrukci střechy**. Možná je k tomu dovedli ne příliš příznivé klimatické podmínky v jejich interiér v důsledku staré a nezateplené střechy, nebo konečně došetřili peníze, aby si mohli novou střechu dovolit, neboť se nejedná o levnou záležitost. Ať už je k pořízení nové střechy dovedly jakékoliv důvody, zde poskytujeme pár užitečných informací, které jim můžou při realizaci nové střechy pomoct.

Tesařské a pokrývačské práce – Praha

střechy

Chystáte se rekonstruovat střechu a jste z Prahy? Přemýšlíte, kterou firmu z tak velkého počtu vybrat, abyste měli jistotu, že bude střecha kvalitní, že na ni bude použito jen špičkových materiálů, že její cena bude přiměřená a že Vám bude na střechu poskytnuta mnohaletá záruka? Velmi rádi Vám poradíme. Obrátit se můžete na ověřenou tesařskou a pokrývačskou firmu z Prahy, jejímž majitelem je pan Libor Báča a která nabízí rekonstrukce všech typů střech, tesařské a pokrývačské práce. Veškeré zakázky se snaží realizovat v co nejkratších termínech, zdarma Vám vypracuje cenovou nabídku a zajistí dodání vysoce kvalitního materiálu. Jde o firmu, která na našem trhu působí již mnoho let, a za tuto dobu získala tolik zkušeností, že nabízí a odvádí tu nejlepší práci. Firmu pana Libora Báči najdete na adrese: Bobkova 737, Praha-Černý Most, 198 00. Telefonní kontakt do firmy je: +420 603 303 816, nebo můžete využít i emailovou adresu: baca.libor@gmail.com. Jestliže se rozhodnete pro tuto firmu, zařadíte se tak mezi další spokojené zákazníky.

Rekonstrukce šikmé střechy

Se šikmou střechou se můžete setkat u většiny rodinných domů a dalších objektů a staveb. Šikmá střecha chrání vnitřní prostředí domu, je možné pod ní vytvořit velmi přívětivý obytný prostor, čehož většina těch, kteří se pro rekonstrukci šikmé střechy rozhodnou, využívá. Rekonstrukce šikmých střech a půdní vestavby, které se pod nimi realizují, se staly přímo hitem, který chce využívat kde kdo. Šikmá střecha je stavební konstrukce, která chrání vnitřní prostředí domu. Je složena z nosné konstrukce, kterou je krov, ze střešního pláště a z doplňkových konstrukcí. Šikmými střechami jsou ty o sklonech 5 až 45 stupňů. Šikmá střecha musí odolávat velkému namáhání, které je zapříčiněno tíhnou sněhu a námrazy, ale i hmotností střešní krytiny, které také nepatří k nejlehčím. Dále na střechu působí a namáhá ji tlak větru, srážková voda, vodní pára a jiné mechanické vlivy.

  • Libor Báča
  • Tel: +420 603 303 816
  • E-mail: baca.libor@gmail.com

Rekonstrukce krovů

střechy

Zda je nutné přistoupit i k rekonstrukci krovu, nechejte na posouzení odborníků střechařů. V některých případech Vám nezbude, než nechat postavit krov zcela nový. Tomuto kroku se nevyhnete ani v případě, kdy je krov sice ještě únosný, ale jeho oprava, která by v současné chvíli postačovala, by nezaručila příliš dlouhou životnost střešní konstrukce. Jestliže jsou stávající krovy napadené červotoči, je nutné je odstranit, stejně jako zbavit krovy dřevokazných hub. Zrekonstruované krovy je potřeba důsledně naimpregnovat.

Jak postupovat při rekonstrukci střechy

K tomu, aby byla střecha dostatečně odolná vůči všem mechanickým vlivům a vůči vlhkosti, je nutné, aby byla profesionálně a důkladně navržena. Určitá dávka srážek se usazuje na hydroizolaci, odkud stéká pryč ze střechy. Taková hydroizolace se nazývá pojistná, jejíž součástí je i odvětrávání střechy. Parozábrana se umísťuje nejčastěji mezi dvě vrstvy tepelné izolace, čímž dochází k ochraně parozábrany před poškozením, ke kterému by mohlo dojít při montáži sádrokartonu nebo při vedení instalací. Další důležitou částí kvalitně provedené střechy musí být tepelná ochrana. Ta je nezbytná, pokud se chystáte pod šikmou střechou vybudovat půdní vestavbu. Odborníci Vám navrhnou izolační materiál, který optimálně umožní průchod vlhkosti.

  • Libor Báča
  • Tel: +420 603 303 816
  • E-mail: baca.libor@gmail.com

Volba střešní krytiny

Výběr střešní krytiny zajímá budoucí majitele nové střechy většinou ze všeho nejvíc. Správná** volba střešní krytiny** je velmi důležitá a je potřeba s ní počítat již při projektování nové střechy a půdních prostor. Jestliže zachováte stávající krovy, případně je podrobíte drobným opravám, čímž se rozumí, že pouze vyměníte poškozené prvky krovu, pak byste měli zůstat i u stejného typu střešní krytiny. Radikální změna typu střešních tašek nese některé úskalí, ale také investice navíc, kterým se vyhnete, když se budete držet stejné střešní krytiny. Dáte-li přednost těžší střešní krytině, můžete se setkat s vyšší cenou, neboť bude potřeba více zpevnit krov, případně podniknout rozsáhlejší rekonstrukci střechy. Vybírat můžete mezi několika typy střešních krytin, jako je pálená keramická krytina, betonová krytina, plastová, plechová nebo cementovláknitá krytina a další. Na střechách chat se můžete setkat s asfaltovým šindelem, výjimečně i s dřevěným šindelem. Jakých vlastností jsou jednotlivé střešní krytiny, Vám vysvětlí firma, která Vám je nejen ukáže a popíše, ale také Vám konkrétní typy pro typ Vaší nemovitosti doporučí.

Pokládka střešní krytiny

střechy

Pokládka střešní krytiny se musí řídit konkrétními pravidly. Na způsobu položení hodně záleží a vždy by se měli této práci věnovat skuteční profesionálové. Základem kvalitní pokládky střešní krytiny je správné uložení latí. Při pokládce je použit kladečský plán, který je vypracován odbornou firmou nebo samotným dodavatelem střešní krytiny. Stejně jako střešní krytinu, tak i střešní doplňky přenechejte pokrývačské firmě. Takovými doplňky jsou okapy, hromosvod, střešní okna, atd.

Tesařské práce

Bez tesařských prací se neobejdete při stavbě** dřevěných nosných střešních konstrukcí**. Tesařské práce musí být provedeny kvalitně, aby zajistily dlouhodobou stabilitu konstrukce a tím i celé střechy. Mnoho firem, které nabízí tesařské práce, zároveň provádí i pokrývačské a klempířské práce, což je velkou výhodou, neboť Vy díky tomu nemusíte hledat více firem a celou střechu Vám odborně zrekonstruuje jedna jediná firma. Takové firmy jsou schopné dodávat kompletní střechy na klíč. Pole působnosti tesařských firem je však mnohem širší, než realizace dřevěných nosných střešních konstrukcí. Tesařské firmy zhotovují i nové vazní soustavy krovů, opravy tesařských konstrukcí a jiné konstrukce, mezi které patří zahradní přístřešky, zahradní pergoly, altány, stání pro auta a další.

Nabídka tesařských firem

Tesařské firmy zhotovují tesařské konstrukce, kterými jsou již zmiňované vazby, dřevěné konstrukce, altány a pergoly, pak zhotovují dřevěné štíty, střechy na klíč, také poskytují chemickou ochranu dřeva, palubkové obklady, dřevěné stropy a jiné práce spojené se dřevem. Zajištění kvalitního materiálu je samozřejmostí.

Ceny za tesařské práce

střechy

Asi Vás nepřekvapíme, když Vám řekneme, že vzhledem k rozmanitosti služeb, poskytnutých materiálů a náročnosti tesařských prací je velmi těžké stanovit nějakou předběžnou** odhadní cenu**. Orientační cena Vám bude vyčíslena až po podání co nejpodrobnějšího popisu druhu práce, materiálu, který žádáte a požadovaného termínu dokončení. Jednoduché projekty můžete s tesaři projednat i na dálku, ty složitější se neobejdou bez osobní schůzky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6950 (magazinpraha.cz#123)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat