Truhlářství - výroba nábytku na zakázku

Hledáte nábytek, který by splňoval Vaše představy nejen z hlediska vzhledu, ale také kvality, materiálu a vhodnosti umístění? Najít nábytek, který bude přesně pasovat do Vašeho prázdného koutku v místnosti, může být tvrdým oříškem.

Nabídka truhlářských prací

Všichni známe to dlouhé chození po prodejnách se sektorových nábytkem, přejíždění z jedné do druhé a hledání kousku, který by do puntíku splňoval Vaše představy. Po pár neúspěšných pokusech zlevníte na svých požadavcích a místo ztělesnění Vaší představy hledáte něco, co by se jí alespoň trochu podobalo. Nakonec si pořídíte to, co jste vlastně vůbec nechtěli. Doma si zakoupený nábytek jen bezradně prohlížíte a litujete, že jste ho nenechali na prodejně. Co ale dělat jiného, když věc nutně potřebujete, ale trh Vám zkrátka nabízí pouze omezené možnosti? Můžete například oslovit truhlářství, které se zabývá** zakázkovou výrobou**. Nemusí se jednat jen o nábytek, ale také o výrobu kuchyňských linek, dřevěných oken, dveří, pergol, altánů, přístřešků na auto, zahradních domků na nářadí, dřevěných schodišť, obkladů atd. Truhláři Vám také mohou Váš starý dřevěný nábytek opravit a zrenovovat. V truhlářství se setkáte s komplexními službami, to znamená, že Vám produkt nejen vyrobí, ale samozřejmě také na místě namontují.

Truhlářství výroba kuchyní na míru

Kuchyně bývají věčným problémem, a je jedno zda se jedná o kuchyně v rodinných domech nebo v panelácích. Kuchyň musí přesně vyplnit daný prostor a pojmout všechny důležité spotřebiče, nejlépe tak, aby co nejvíce zapadaly do kuchyňské stěny, byly nenápadné, ale zároveň při ruce, když je potřebujeme. Při koupi sektorové kuchyně často právě narazíme na problém, že buď spotřebiče v ní vypadají nevzhledně nebo se tam ani všechny nevejdou. Stejné je to se kříňkami, zejména, pokud je Vaše kuchyň něčím atypická.** Kuchyň** si lze nechat vyrobit z masivu či lamina. Jak probíhá objednání kuchyně na míru u truhláře? Truhlář s Vámi nejdříve prokonzultuje Vaše představy a požadavky, týkající se velikosti, materiálu, dekorativních prvků a možnosti zabudování spotřebičů do nábytku. Daný prostor poté zaměří, aby vše perfektně sedělo. Na základě všech získaných informací Vám truhlář vyhotoví cenovou kalkulaci, a dokonce se můžete setkat se službou zpracování 3D návrhu kuchyně. Vždy je lepší si vše ujasnit a ukázat předem, než se truhlář pustí do práce na ostro. Po** výrobě kuchyně** Vám truhlář kuchyň na místě namontuje. Kromě samotné kuchyně si můžete nechat vyrobit také jídelní stůl, židle, popř. barový pult. Pokud se samo truhlářství nespecializuje i na dodávání dřezů, vodovodních baterií a osvětlení, poptejte se na doporučení, koho byste s dodáním a montáží těchto produktů mohli oslovit.

Truhlářství výroba vestavěných skříní

Při výstavbě nových rodinných domů je už volba vestavěných skříní téměř samozřejmostí. Vestavěné skříně šetří místo, dovolují prostor rozšířit a jsou estetické. Vestavěné skříně nabízí širokou škálu barevného provedení, mohou být z lamina nebo ze dřeva. Jako výplň se používá sklo, akrylátové plexisklo, zrcadla nebo můžete mít celou skříň dřevěnou bez odlišné výplně. K vestavěným skříním se vyrábí také doplňky v podobě zásuvek, šatních tyčí, Výsuvných věšáků na kalhoty a kravaty, výsuvných polic na boty, výsuvných věšáků na ramínka apod. Skříň si zkrátka můžete nechat vytvořit k obrazu svému. Věstavěnou skříň lze také uzpůsobit podle toho, zda ji bude využívat žena, muž nebo děti. Vestavěnou skříň lze vyrobit přesně podle vhodnosti do dané místnosti, to znamená do ložnice, dětského pokoje, obývacího pokoje, chodby, do podkroví, koupelny, nebo do kanceláře. Vestavěné skříně se mohou otevírat stejně jako dveře, nebo formou posuvu. Vestavěné skříně jsou dále nabízeny jako dvoudvéřové, třídvéřové, čtyřdvéřové nebo vícedvéřové. Nebojte se truhláři sdělit vše svoje představy. Vytvořit se dá téměř cokoliv.

Truhlářství výroba nábytku na míru

Na profesionálního truhláře se můžete obrátit s výrobou jak interiérového, tak exteriérového nábytku. Konkrétně se jedná o nábytek do ložnice, obývacího pokoje, nábytek do dětského pokoje, kancelářský nábytek. Máte-li doma atypické prostory, je nábytek vyrobený na míru nejlepším způsobem jak se vyhnout problémům s napasováním nábytku na dané místo. Co se týče konkrétního nábytku, truhláře můžete oslovit s výrobou dětských postelí, patrových postelí, letišť, komod, skříní, polic, televizních stolků, obývacích stěn, jídelních stolů, židlí, laviček, kancelářských stolů, knihoven, rohových počítačových stolků, předsíňových a odkládacích stěn, skříněk do koupelen atd.

Truhlářství výroba zahradního nábytku

Zahradu využívá každý jinak. Pro někoho slouží pouze jako místo k pěstování ovoce, zeleniny a nebo květin. Pro jiného je místem relaxace, pořádáním posezení s přáteli, grilování, opalování v horkých letních dnech apod. Trávíte na zahradě více času a nechcete se spokojit s plastovými židličkami a plastovým stolem, který po pár měsících užívání ztratí svoji původní barvu, a začnou se na něm dělat skvrny? Útulnost zahrady Vám zajistí kvalitní zahradní nábytek v podobě lehátek na opalování, bytelných stolů pro posezení pod pergolou, dřevěných lavic, houpaček, křesel, stoliček a také zahradního dětského nábytku. Dětem můžete v truhlářství nechat vyrobit malé stolky a židličky nebo nejrůznější dřevěné prolézačky. Zahradní nábytek bývá nejčastěji vyroben ze dřeva smrkového nebo dubového. Vybírat můžete z nejrůznějších tvarů a velikostí. Jestliže na zahradě nemáte příliš prostoru, postačí Vám malý kulatý stolek. Vyrobit si ale také můžete nechat bytelný obdélníkový dlouhý stůl, který pojme společně s vysokým počtem návštěvníků také hodně jídla. Pro doplnění pravé relaxační atmosféry v zahradě nesmí chybět dřevěná zahradní houpačka. Kromě nábytku nabízí** truhlářství** výrobu** drobnějších zahradních doplňků**, jako jsou dřevěné květinové nádoby, květinové regály, květinové mřížky, truhlíky, lampy atd.

Truhlářství výroba pergol a altánů ze dřeva

Výše jsme naťukli zahradní posezení. Kde jinde v zahradě by se mělo nacházet zahradní posezení než pod pergolou nebo altánem, který nám v horkých letních dnech tvoří příjemný stínek, ochranu před deštěm a dekoraci zároveň. S truhlářem se domluvíte na velikosti zahradního posezení, zda chcete mít pergolu zastřešenou nebo nezastřešenou, zda ji chcete mít například spojenou se zahradní houpačkou apod. Boky pergoly mohou být jak prázdné, tak vyplněné mřížkami pro popínání rostlin. Truhlář si zaměří místo, kde chcete, aby Vaše zahradní posezení stálo, vytvoří projekt stavby a cenovou kalkulaci. Truhlářská výroba nabízí spoustu možností. Nebojte se truhláře na cokoliv zeptat, nechat si předložit kompletní nabídku a podívat se na fotografie již realizovaných prací pro inspiraci.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6960 (magazinpraha.cz#147)


Přidat komentář