Italská restaurace Praha

České kuchyni můžete zůstat věrni i přes to, že si občas ve Vašich chutích a požadavcích odskočíte ke kuchyni sousední. Je pochopitelné, že ne vždy je chuť na vydatnou stravu. Co okusit ryze italskou kuchyni, kterou nabízí italská restaurace?

S jakou nabídkou přichází italská kuchyně, respektive italská restaurace? Na jaké delikatesy se můžete těšit, rozhodnete-li se zavítat do italské restaurace? Samozřejmě, že nesmí chybět špagety a pizza, a to především pizza margarita. Nyní můžete tak trochu namítat, že špagety a pizzu si můžete dát i doma, nebo v jakékoli jiné restauraci. To sice ano, ale vězte, že rozdíl mezi koupenými špagetami z obchodu a špagetami připravenými, dochucenými podle původního italského receptu, je opravdu velký rozdíl. Ostatně, sami se můžete na vlastní oči, či spíše chutě, přesvědčit.

Nabídka italské kuchyně

Vedle špaget a pizzy, které je možné si dopřát v rozličných chutích, je pro italskou kuchyni další typickou surovinou ryba. V pravé italské restauraci, ne jen rádoby italské restauraci, Vám připraví těstoviny, které jsou domácí čerstvé. Můžete se také těšit na talíř grilovaných kalamárů, speciality z čerstvých mořských ryb a plodů moře. Ovšem i italské dezerty stojí za to ochutnat. Možná, že si sami doma děláte tiramisu, ať už ze surovin, které jsou pravé tiramisu stěžejní, nebo různých obměn a variací. Určitě si však dopřejte pravé italské tiramisu s mascarpone. I v tomto případě můžete být mile překvapeni, jak italské tiramisu „má“ chutnat a především jak báječně chutná a rozplývá se na jazyku.

Horký nápoj pro zahřátí

I když máme** Itálii** spojenou s hřejivými slunečními paprsky, můžete se do italské restaurace vydat v jakémkoli ročním období. Italská kuchyně je nejen chutná, ale zasytí a pohladí duši i v chladných, třeskutých dnech. A pokud byste se potřebovali správně naladit, připravit chuťové buňky, pak určitě ochutnejte horký nápoj, který zahřeje nejen Vaše zkřehlé ruce, ale také nitro. Jedná se o horký nápoj s irskou whisky, vaječným likérem, mlékem. A aby si mlsný jazýček přišel na svém se vším všudy, pak je nápoj ozdoben čepičkou z domácí šlehačky s kakaovým posypem.

Italská restaurace není jen o italské kuchyni

Určitě se vyplatí věnovat trochu toho času hledáním skutečně pravé italské restaurace. Je pro Vás důležitá „jen“ výborná italská kuchyně, nebo také celkový ráz italské restaurace, tj. autentičnost prostředí? Věřte, že Vám bude jinak chutnat, uděláte-li krok a ihned se ocitnete v prostředí Itálie. Takové restaurace, které nabízí nejen výbornou italskou kuchyni, ale také prostředí a vstřícnou obsluhu, najdete v našem hlavním městě, v Praze. Ani se Vám nebude chtít věřit, že po překročení prahu se z rušné, neosobní ulice dostanete do útulné, přátelské a vstřícné atmosféry. Zavřete-li oči a budete vnímat vůni, ruch a šum, nebude se Vám chtít věřit, že nejste v Itálii. Takové kouzlo nabízí pravá italská restaurace Praha.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6966 (magazinpraha.cz#14)


Přidat komentář