Air Bank: I banku můžete mít rádi

Moderní bankou na českém trhu je Air Bank, známá v širokém podvědomí zejména díky masivní reklamní kampani, která je věcná, jasná a také z jisté dávky vtipná a jednoduchá, což český divák rád ocení.

Moderní bankou je Air Bank, která vtrhla na český trh s neobvyklou reklamní kampaní, která upoutala pozornost i těch, kteří si běžně reklam moc nevšímají. Masivní útok médii způsobil velký převrat v oblasti bankovnictví České republiky a lidé najednou poznali, jaké jsou tak zvané nízkonákladové banky a jak to může fungovat jednoduše a hlavně zadarmo.

Nízkonákladové banky

Pojem nízkonákladová banka je poměrně novým, teprve pár let na trhu známým, ale funguje dobře. Air Bank přišla s touto formou „lepšího“ bankovnictví pro běžné občany, kteří si chtějí své peníze ukládat v peněžním ústavu, ale nechtějí na to také vynakládat neskutečně horentní sumy, což je příklad klasických bank. Tím, že Air Bank nemá tolik poboček a funguje zejména pomocí internetového bankovnictví, si může dovolit zbavit své klienty řady i nesmyslných poplatků a nabídnout tak opravdu kvalitní službu pro moderní lidi.

Trocha krátké historie Air Bank

Banka Air Bank funguje na českém trhu od listopadu 2011, a již od té doby se může pyšnit titulem „moderní banka 21. století“. Ihned, jakmile vstoupila na trh, také bez pochyby zaujala mnohé nejen svojí, již zmíněnou masivní reklamní kampaní, ale také vzhledem poboček, naprosto netypické pro banky, ale i jednoduchostí, jaké do té doby ještě nebylo. Air Bank není však žádný „neotesánek“, jak by se mohlo zdát a za vznikem také nestojí risk, ale dobře promyšlený plán silné společnosti a jedné z největších investičních a finančních skupin ve střední a východní Evropě – skupiny PPF.

Nabídka služeb

Základem je fungující internetové bankovnictví, které je přehledné a pro majitele účtu i dostupné, což mu zaručuje možnost dostat se ke svým penězům prakticky kdekoli. Vedení účtu, odchozí i příchozí platby, výběr z bankomatů je** zdarma**. Neplatí se za běžné transakce a tak je možno spravovat své peníze zadarmo. Bankomatů Air Bank sice mnoho není, ale to tato moderní banka vyřešila možností s výběrem u terminálů Sazky, což je naprosto senzační.

Další služby Air Bank

Poněkud dobře je hodnocený také spořící účet Air Bank, který si získal velkou oblibu, a lidé je hodně zakládali. A pak je tu ještě půjčka Air Bank, nebo také hypotéka. Obě jmenované půjčky jsou sjednávány poměrně často, samozřejmě, že zejména již stálými klienty banky, kterých je stále více a proto se také Air Bank velice rychle rozrůstá.

Vše srozumitelně

Velkou předností banky Air Bank je její smysluplnost a také přehlednost. Při sjednávání produktu je vždy sepisována jednoduchá přehledná smlouva, bez zbytečných kliček a odkazů. Vše jasně a přehledně i férově.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7002 (magazinpraha.cz#175)


Diskuze a zkušenosti

Leoš | 27.10.2015 09:17
Airbank není špatná.


Přidat komentář