Cateringové služby Praha

Cateringové služby pro Vás znamenají minimum starostí během Vašich oslav. A co je také nutné dodat, cateringové firmy zajistí i úklid po skončení akce. Vy si tak Vaši oslavu můžete užít naplno a bez starostí.

Cateringové služby si pomalu, ale jistě získávají u Čechů stále větší oblibu. Zkusme si nejdříve vysvětlit, co si můžeme představit pod pojmem catering. Slovo catering má původ v anglickém slově cater, které můžeme přeložit jako stravovat se. Catering je tedy stravování v terénu.** Cateringové služby** si můžete objednat na vaši zahradu, do parku, prostě kdekoliv pod širým nebem nebo na jakoukoliv zahradní slavnost. Cateringové služby je také možné objednat do společenských prostor, které nemají vlastí zázemí pro podávání jídel. Tyto služby se tak hodí např. pro školení, konference atd. Pořádáte akci, na které byste chtěl podávat hostům občerstvení, ale nemáte k tomu dispozici kuchyňské prostory? V tom případě si najměte** cateringovou službu**, která zajistí vše potřebné za vás. Firmu, která se zabývá cateringem si můžete objednat také přímo k vám domů. A pak už si můžete naplno užívat oslavu a nezabývat se ničím jiným. A můžete si být jisti, že Vaši hosté budou spokojeni.

Na jaké akce jsou tedy cateringové služby vhodné? Cateringové služby jsou ideální na zahradní slavnosti, oslavy narozenin, oslavy významných událostí, svatby, konference, přednášky, srazy nebo jiné události.

Cateringové služby a zahradní slavnosti

Pořádáte v letním období zahradní slavnost? Ideálním řešením pro tuto akci se mohou stát cateringové služby. Ať už se jedná o oslavu narozenin, svatbu nebo jinou událost,** cateringová firma** zajistí vše potřebné. Firma může přivést také vlastní nábytek a zajistí pro všechny hosty příjemné posezení, popřípadě také party stan, raut a hudbu. Venkovní slavnosti jsou vždy závislé na počasí a tak vám některé firmy mohou také zajistit náhradní prostory v případě nepříznivého počasí. Venkovní oslavy se mohou kromě zahrad pořádat také na terasách, v pracích nebo v altánech. Na zahradní slavnosti může být pořádán raut, banket nebo koktejl. Nyní si zkusme tyto pojmy blíže objasnit.

Raut se chápe jako slavnostní občerstvení, které se většinou podává ve večerních hodinách. Většinou se raut doporučuje pro společnost, která má alespoň 30 členů. A jak takovýto raut vypadá? Na nabídkových stolech je připraveno mnoho teplých a studených pokrmů. Hosté si mohou poté sami vybírat podle své chuti. Cateringovou firmou jsou také zajištěny nápoje. Vše je vždy profesionálně nachystáno a krásně naaranžováno. U rautu může, ale i nemusí být obsluha.

Součástí Vaší slavností může být také banket. Banket se chápe jako slavností stolování. Hosté sedí u stolů a podává se jim jídlo a pití. V tomto případě by cateringová služba měla zajistit zasedací pořádek a profesionální obsluhu. Firma by Vám také měla poradit s výběrem menu.

Rozhodnout se také můžete pro koktejl. Koktejl je společenská akce, která se pořádá dopoledne nebo dopoledne. Koktejl je finančně nejméně náročnější akce. Během koktejlu se podávají obložené chlebíčky, zákusky a pití.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6971 (magazinpraha.cz#2)


Přidat komentář