Čištění vozidel Praha

Máte automobil a nechce se vám ho pravidelně mýt a čistit? Auto se snadno zašpiní zvenčí a časem i zevnitř. Pokud auto není pravidelně myto a čištěno, po určité době může vypadat opravdu nehezky a špinavě.

Jenže komu by se chtělo** auto pravidelně čistit? Jsou i tací, pro které je údržba čistoty v interiéru či exteriéru vozidla** opravdovým požitkem a koníčkem. Pokud však mezi milovníky mytí aut nepatříte, není nic snadnějšího, než zajet do specializované stanice čištění vozidel, popřípadě do autoservisu, pokud v něm čištění vozidel také poskytují. Další možností pak je objednat si čištění vozidel až k vám domů, resp. až na váš pozemek.

Čištění vozidel v provozovně nebo až „do domu“?

Stejně jako se dnes stalo něžným objednávat si donášku různého zboží, například občerstvení, až domů, tak si také můžete objednat čištění vašeho vozidla a ani kvůli tomu nemusíte nikam jezdit. Firma specializující se na čištění vozidel přijede za vámi a podle objednávky vyčistí a umyje vaše auto. Pokud se rozhodnete využít tuto službu čištění vozidla u vás, sice zaplatíte o něco vyšší poplatek než kdybyste s vozidlem jeli až do provozovny firmy, ale na druhou stranu budete ušetřeni často dlouhého čekání, až na váš vůz přijde řada. Navíc ušetříte za benzín. Z tohoto hlediska je tak objednávka čištění vozidla u vás mnohem rychlejší a výhodnější.

Čištění interiéru vozidla

Při čištění interiéru vozidla se nejdříve odstraní ten největší nepořádek a poté se vozidlo vyluxuje. Pak přichází na řadu ošetření speciálními přípravky typu aktivních čističů. Ošetření se týká prakticky celého interiéru, čili potahů sedaček, koberečků, polstrování, přístrojové desky, panelů atd. Poté se pomocí tepovače nebo ručně vyčistí špína, jenž se díky použití aktivního čističe uvolnila s ošetřených částí vozidla.

Čištění exteriéru vozidla

Při** čištění exteriéru vozidla** se pracovníci systematicky zaměřují na karoserii, plastové části, skla a kola.

Čištění karoserie

Při čištění karoserie se karoserie nejprve důkladně umyje, aby se odstranily všechny nečistoty. Pak přichází na řadu leštění laku – speciální leštící pasty dokáží odstranit zašlý povrch laku a také zacelit mírnější škrábance. Po vyleštění se použije konzervační prostředek, aby lak vydržel v dobrém stavu co nejdéle.

Čištění skel

Na** čištění skel a zrcátek** se používá speciální čistič proti mastnotě a prachu.

Čištění kol

Při čištění kol se používá vysokotlaký vodní čistič, který dokáže vyčistit i těžko přístupná místa.

Čištění plastů

Plastové díly se vyskytují jak v exteriéru vozidla (například na náraznících a ochranných lištách), tak i v interiéru (nejčastěji na palubní desce, dveřích apod.). Venkovní plasty se po vyčištění naimpregnují, zatímco na vnitřní plasty se používají jiné typy prostředků, které mohou podle požadavků zajistit buď lesklý nebo matný vzhled.

Čištění motoru

Při čištění motoru je nejdříve potřeba odstranit zbytky oleje, mastnoty, špínu a prach. Poté se prostor motoru konzervuje ochranným prostředkem. Speciální kontaktní sprej ochraňuje kovové prvky motorového prostoru proti korozi, snižuje tření pružných dílů motoru, konzervuje prostor motoru a tak celkově motor chrání a prodlužuje jeho životnost. Zároveň speciální sprej preventivně působí proti vlhkosti v motorové části.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6972 (magazinpraha.cz#10)


Přidat komentář