Instalatérské práce a rekonstrukce - Praha 4

Problémy s vodou, plynem i topením umí nadělat mnoho starostí. Zvláště, pokud dojde k problémům nebo rovnou k havárii. Naštěstí existují spolehlivé instalatérské firmy, které jsou ochotné vše řešit téměř ihned.

Snad každý to již někdy zažil. Problém s vodou, odpadem, prasklou trubkou, nebo třeba nefunkčním kotlem nebo karmou. Tyto problémy umí velmi znechutit a zkazit náladu. Kdo však je připravený na každou situaci, toho nevyvede nic z míry. Problematické situace z instalatérského oboru vyřeší a to téměř okamžitě kontakt na** havarijní službu**, která je v provozu po celých 24 hodin. Takováto služba pomůže velmi rychle a také účinně. Výhodou je, že funguje po celý týden, tedy i v sobotu a neděli. Ve velké většině je odborník na místě do hodiny. Pokud je vzdálenost větší, pak se na termínu dohodne. A i když je porucha rozsáhlejší, tak zajistí alespoň dočasné řešení a nabídne možnost úplného vyřešení dané situace.

Instalatérské práce a rekonstrukce - Praha 4

Firma** Petr Hojer** nabízí kompletní instalatérské práce, včetně havarijní služby, kterou poskytuje až do 150 kilometrů od Prahy. Přitom po Praze si neúčtuje dopravu. Kromě instalatérských prací a havarijní služby nabízí i řadu dalších činností. Objednat si můžete například rekonstrukci vodovodních přípojek, rekonstrukci topení, kompletní rekonstrukci bytových jader, montáže sádrokartonů nebo výměnu boilerů a kotlů. Firma má dlouhou působnost, řadu zkušeností, spokojených zákazníků i velmi úspěšných referencí, které najdete na internetových stránkách firmy www.hojer.kvalitne.cz. Zde také najdete kompletní výčet všech nabízených prací i služeb. Samotnou provozovnu firmy najdete na adrese Petr Hojer, Modletická 1390, 149 00 Praha – Chodov, zde si můžete osobně sjednat malé i větší zakázky. Pro informace nebo sjednání schůzky je možné využít e-mailovou adresu hojer.p@seznam.cz, nebo telefonní číslo 722 454 996. To slouží i v případě nenadálé havárie.

Instalatérské práce Praha 4rozvody

Instalatérské práce v sobě nesou tři specializované obory, a to** instalace vody, topení a plynu**. Jde tedy o obory, které jsou úzce specializované a vyžadují práci odborníků. Pro každý z těchto oborů je nezbytná revizní kontrola, která umožní uvedení do provozu. To vylučuje možnost jakékoli svépomocné instalace. Instalatérství je tedy odborná činnost, která zajistí nejen bezpečný a bezproblémových chod domácnosti, ale i všechna potřebná připojení a revizní zprávy. Důležité je jen obrátit se na odbornou firmu, která poskytuje komplexní služby. Nejlépe pak je vybírat prověřenou instalatérskou firmu, která má kvalitní doporučení.

Problémy s instalatérskými rozvody

Instalatérské rozvody zajišťují chod každého objektu. Vedou vodu, odpady, rozvádějí vytápění a plyn. Každá ze jmenovaných částí rozvodů je velmi důležitou součástí našeho každodenního života. Pokud se cokoli pokazí, tak je tu problém. Ten se u starších rozvodů objevuje celkem často. Zvláště pokud jde o rozvody, které jsou starší 25 let a jsou vedeny v železných trubkách. Zde dochází ke korozi a k praskání. Ale nejen to je problémem u starých rozvodů. Největší, i když nejméně viditelný problém přináší špatná kvalita vody. Tu způsobuje uvolňování železa do vody ze starých trubek. To při delším požívání vody může vést k onemocnění citlivějších lidí. Zejména pak malých dětí. Moderní rozvody se proto vedou z nových neproblematických materiálů. Ty zaručují vysokou kvalitu vody, a zároveň i vysokou kvalitu a životnost rozvodu. Kromě toho je možné kdykoli rozvod rozšířit a připojit k němu další zařízení. Vyplatí se tedy nechat si rozvody zkontrolovat a případně dohodnout jejich úpravu nebo výměnu.rekonstrukce

Rekonstrukce bytových jader Praha 4

Nejčastěji se výměna rozvodů dělá při rekonstrukci bytových jader. Ta se rekonstruují zejména pro špatný stav příček, které mají původní materiál z umakartu a jsou tudíž nezdravé. Umakart během let praská, prohýbá se a šíří plísně, které prakticky nejdou žádným způsobem odstranit. Nové jádro je pak zdravotně nezávadné a poskytuje vyšší komfort bydlení. Výhodou je, že rekonstrukci bytového jádra provede i odborná instalatérská firma, která zajistí i všechny rozvody v novém kvalitním provedení. Pomůže vyřešit také odvětrávání a** vytápění** bytového jádra. To se kromě topných žebříků dá vyřešit i velmi příjemným a dnes již i úsporným podlahovým topením, nebo klimatizací, která umí odvětrávat, chladit i vytápět. Pro nové příčky je pak ideální sádrokarton.

Montáž sádrokartonů Praha 4

Sádrokarton je moderní všestranný materiál, který se ukázal jako ideální pro všechny typy rekonstrukcí. Pro bytová jádra je zřejmě nejvhodnějším materiálem. Jeho instalace je velmi rychlá, instalační rozvody se vedou vně příček, tedy není nutné nic sekat, a konečná úprava se provádí podle potřeby a přání majitele. Může jít o klasické keramické obklady, o vysoce kvalitní benátský štuk, který je odolný vodě i všem plísním, nebo o sádrové omítky a klasické nátěry či výmalbu. Je možná i kombinace různých úprav. Sádrokartonový systém zajistí nejen kvalitní bytové jádro, ale přinese i vlastnosti, které zajistí klid, teplo a protipožární odolnost. Přestože jsou sádrokartonové příčky velmi tenké, tak mají výbornou akustickou izolaci. Proto se sádrokartonový systém hodí i pro designové úpravy, pro půdní vestavby, pro snížení stropů i pro různé izolace. Možností je mnoho a s neustálým vývojem a zdokonalováním sádrokartonových desek se dále rozšiřují.sádrokartony

Rekonstrukce topení Praha 4

Rekonstrukci si zaslouží i rozvody otopného systému. Starší otopné systémy nejsou dostatečně efektivní. Mají silné rozvodné trubky, což znamená, že pro ohřátí interiéru se spotřebuje mnoho energie, navíc jsou většinou vedeny na povrchu zdí, což interiér zrovna nekrášlí. Moderní instalační rozvody jsou efektivní, zajišťují rychlí ohřev a zároveň využívají i alternativních možností vytápění. To samozřejmě vede ke snížení ročních nákladů na energie za vytápění. Otopný systém je možné rekonstruovat částečně, nebo celkově. Kompletní rekonstrukce znamená rozebrání starého otopného systému a instalace nového. Zde existuje velmi mnoho možností, jak interiér nebo celý objekt vytápět. Proto je nutné pečlivě zvážit situaci a vybrat to nejvhodnější. Zde vám účinně pomohou odborníci. Částečná rekonstrukce vytápění znamená úpravu otopného systému tak, aby byl účinný a přitom se snížily jeho náklady na provoz. Může to znamenat úpravu na kombinovaný systém vytápění, nebo výměnu kotle.

bojlerVýměna boilerů a kotlů v Praze

Již samotná výměna kotle znamená úsporu na vytápění, tedy na nákladech za vytápění. Stejné je to i u výměny bojlerů. Nové moderní bojlery a kotle zajišťují rychlý ohřev za mnohem menší spotřeby energie. Přitom je možná jejich** kombinace** s alternativními metodami, které přináší další úspory. Nutné však je, aby vše provedla odborná firma. Ta provede přesné propočty a na jejich základě stanový typ kotle a bojleru, který bude odpovídat potřebám a provozu daného objektu. Samozřejmě vybraný kotel a bojler také instaluje, zapojí a vyzkouší.

Rekonstrukce vodovodních přípojek v Praze

Vodovodní přípojky jsou v mnoha případech nepoužitelné. Tedy nelze je uzavřít v případě poruchy. V takovém případě je vhodná jejich rekonstrukce odbornou firmou. Ta přípojku vymění a zajistí tak, aby bylo možné ji kdykoli uzavřít.

Ucelená nabídka odborných služeb

V případě instalatérských prací je vhodné najít si firmu, která nabízí kompletní ucelenou nabídku prací a služeb. Nejlépe takovou, která poskytuje i pomoc v případě havárie. Taková firma bude vaší oporou v každé situaci, a když ji budete potřebovat, tak rozhodně neuslyšíte, že nemá na vás čas.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6996 (magazinpraha.cz#151)


Přidat komentář