Masáže a terapie dotykem v Praze a okolí

Masáž je skvělý prostředek, jak zbavit tělo nepříjemného napětí, stresu a naopak jak načerpat pozitivní energii. A v dnešním uspěchaném světě je to více než důležité. Vyzkoušejte služby nové generace paní Cigánkové v Praze, pomocí masáží a další alternativy Vás uvede ze stresu do fáze naprosté pohody.

Profesionální masáže a terapie dotykem v Praze a okolí

Masáž je skvělý prostředek, jak zbavit tělo nepříjemného napětí, stresu a naopak jak načerpat pozitivní energii. A v dnešním uspěchaném světě je to více než důležité.

Dopřejte si masáž v Praze a okolí

Dnešní uspěchaný svět nutí člověka vědomě či podvědomě být neustále ve stresu a napětí. Nahromaděný stres je potřeba ventilovat, časem by se mohly u napjaté osoby vyskytnout zdravotní potíže, dlouhodobá léčba, léky a kvůli tomu další stres a pořád dokola. Ventilaci vnitřního napětí lze nejlépe provést v relaxačním centru, na masáži, kde Vás líbivé tóny, příjemné aroma a cílené doteky uvedou do stavu beztíže.

Regenerační masáž v Praze

Při této masáži dochází k celkové regeneraci těla, také k uvolnění bolestivých svalů a kloubních blokád a k celkovému zlepšení ohebnosti kloubů.

Pojmenování regenerační vystihuje opravdovou podstatu této masáže, přináší totiž nejen tělesnou, ale i duševní pohodu. Tzn., že podporuje i pravidelný spánek, napomáhá při bolestech hlavy, způsobené většinou od krční páteře, povzbuzuje krevní oběh, zlepšuje přísun kyslíku a živin do organismu, zlepšuje prokrvení kůže, urychluje také vylučování odpadních látek z těla a celkově napomáhá k odvodnění a odstranění celulitidy a rozpouštění tuků.

Provádí se celková regenerační masáž nebo pouze částečná masáž se zaměřením na konkrétní části těla, které vyžadují intenzivnější péči. Jedná se o zaměření na dolní končetiny, masáž šije a zad, masáž hrudníku a břicha, masáž horních končetin.

Relaxační masáž v Praze

Relaxační masáž patří k základním masážím, jedná se o velice příjemnou a jemnou masáž, při které se využívá mnoho účinků aromatických esencí a různých přírodních olejů.

Díky této masáži dokáže profesionální masérka dodat klientovi novou pozitivní energii, která vyléčí tělo i mysl. Uvolní Vaše namožené a bolavé svaly, odstraňuje stres i únavu, zmírňuje bolesti pohybového aparátu a zklidňuje organismus, tím posílí i Vaši imunitu.

Tato masáž se provádí za pomocí relaxační hudby, vonných esencí, které Vám přinesou nejen psychické uvolnění a duševní očistu, ale především dojde k pozitivnímu ovlivnění celého centrálního nervového systému, stimuluje i krevní a mízní oběh, trávení a spousty neduhů, které Vás díky této masáži již nebudou trápit.

Relaxační masáž se provádí většinou jako hodinová masáž. V případě, že Vám nezbývá moc času, přesto potřebujete co nejdříve novou energii ke zvládnutí Vašeho vytíženého dne, lze se domluvit i na půlhodinovou relaxační masáž.

Terapie dotykem

Co umí snižovat vysoký krevní tlak i stres, dodávat energii, optimismus a pomáhá hojit rány? Obyčejný lidský dotek, který je velmi účinným lékem a životabudičem. Pomocí doteku se mohou dít zázraky, jak ve fyzické, emoční i psychické rovině. A někdy stačí “jenom” dotek a otevřeme cestu všemu co je navrstveno a uvězněno hluboce uvnitř. S unavenými svaly a pocity vyčerpání můžeme zamířit k masérovi a většina problémů se pod rukama zkušeného odborníka rozpustí. Důvod, proč jsou lidem masáže tak příjemné, je, že masáž vás nejen zbaví zatuhlých ramenou, ale i zklidní dech, sníží tlak a posílí imunitu organismu.

Léčba dotykem se v terapii bolesti používá již více než 100 let. Čistě přírodní technika rychle a důkladně odstraňuje svalové křeče, které vyvolávají bolest.

Léčba dotykem je technika, s kterou lze zjistit místo svalových křečí a jejich uvolnění. Po vymizení spasmů se tělo léčí samo a oproti masážím tato technika nevyžaduje žádný tlak. Léčba dotykem se obejde bez přístrojů. Jediné, co používáme jsou ruce.

A je to právě dotek, který má tak úžasnou moc. Působí blahodárně na celý organismus, uvolňuje napětí v těle, emoční bloky, léčí duši, harmonizuje celý energetický systém. Dotek je klíčem, který otevírá cestu k lásce, důvěře, k pocitům, že jsme přijímáni a milováni. Mnoho lidí se v dnešní době před dotykem uzavírá, odmítá ho a i objetí je pro ně něco nezvyklé, dokonce nepříjemné.

Uzavřít se doteku není pro člověka přirozené. Každý člověk po něm touží. Je to naše přirozenost, přirozenost malého dítěte v nás, které toužilo splynout s matkou jako nejbližší osobou našeho života. Když nebyla tato základní potřeba v dětství naplněna, má to vliv na náš další život, intimitu i partnerské vztahy.

Bowenova tlaková masáž

Bowenova tlaková masáž je jemná, účinná technika pro každého, která dovolí tělu, aby se samo uzdravilo. Specifická masážní technika spočívající ve zvláštním uvolňování svalů a svalových skupin prostřednictvím jemné manipulace s vrstvami kůže a podkoží. Masér provádí hmaty na jasně definovaných místech lidského těla ve stanoveném pořadí. Unikátní je právě tento pohyb, kdy bowenista svými prsty nebo palci pohybuje kůží přes sval nebo šlachu, poté vyvine velmi jemný bezbolestný tlak a po krátké době a pod stejným tlakem sklouzne s kůží zpět.

Bowenova technika je dar, který s naším nejlepším úmyslem a záměrem dáváme či nabízíme tělu. To totiž nejlépe samo ví, kde je problém. Pokud o tento dar stojí, jednoduše ho přijme a využije, kde je nejvíce potřeba.

Bowenova tlaková masáž se aplikuje na bolesti zad, kloubů, ramen, deprese, migrény a dokonce i na ekzémy, záněty, chronické astma a řadu dalších nemocí. Posiluje imunitní systém a umožňuje tělu aktivovat jeho přirozené regenerační schopnosti a navracet ztracenou rovnováhu a harmonii.

Reiki

Reiki je univerzální léčivá a životodárná energie přicházející z universa a je jen na nás, zda se jí naučíme používat a zda jí chceme používat. Jsme jí obklopeni a kdokoli z nás jí může používat pro sebe i pro pomoc druhým. Pomocí Reiki se můžeme vyrovnat s fyzickými i emocionálními problémy a dojít k poznání a pochopení smyslu našeho života.

Jestliže si vyberete tuto cestu a projevíte zájem kráčet cestou Reiki, naučíte se vzájemnému dotýkání druhých osob a předávání vesmírné všepronikající energie, pod názvem Reiki.

Během zasvěcení i po něm ve vás proběhnou určité změny vyvolané kontaktem s vesmírnou životní energií. Poskytnou lepší přístup k láskyplného poznání Vaší osobnosti. Mohou být ve Vás probuzeny dřímající talenty a dále rozvíjeny již existující schopnosti. Jak hluboce Vás zasáhne tento jemný evoluční proces si určujete sami a to prací na sobě samém. Přejete si více lásky, pochopení a tolerance, šťastné manželství, nebo se chcete zbavit zdravotních či psychických problémů? Zasvěcením se Vám otvírají netušené možnosti, ale musíte se o to nějak přičinit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18894 (novesluzby.cz#22596)


Přidat komentář