Novodobá sanitka - Přeprava pro nemocné, seniory a matky s dětmi

Služba Novodobé Sanitky je něco, co na trhu chybělo a nyní konečně přišlo. Nemohoucí, nemocní, ale i ti, omezení v pohybu potřebují pomoc, o kterou si často nemohou říci. To má tato služba vyřešit.

V dnešní době má nárok na odvoz sanitkou jen málokdo, spíše jen ti co potřebují akutní pomoc při náhlé nevolnosti nebo bolesti. Potřebujete-li odvoz k lékaři, ale nemůžete sami řídit vůz nebo jste méně pohyblivý a tak je pro Vás stěžení se přepravovat městskou hromadnou dopravou?

A co Vy? Patříte-li k maminkám, které nevlastní osobní automobil nebo řidičský průkaz, zřejmě Vám také dělá problém nepřející počasí a přeprava samotného kočárku s nemocným dítětem. V případě, že by jste chtěli odvoz sanitkou, musíte si jí s velkým předstihem domluvit, která stejně vždy nemusí vyjít z hlediska akutnějších zásahů.

A už jste slyšeli o Novodobé Sanitce? Tento poměrně složitý problém vyřešila právě tato společnost, kterou založila jedna z žen pracující ve zdravotnictví. Díky tomu si nemohla nevšimnou tento každodenní problém desítek tisíc lidí, proto také vytvořila koncept, kde se lidé nemusejí bát, že budou někoho obtěžovat. Zajištění přepravy je rychlé pohodlné a navíc má spousty dalších výhod ať už pro mladé, střední či starší občany.

Novodobá Sanitka

Jak jsme již zmínili, za tímto skvělým nápadem, jak pohodlně přepravit nemocné, nemohoucí a jiné k lékaři stojí bývalá lékařka, velice sympatická paní Dita Freibergová, která založila koncem roku 2011 společnost Novodobá Sanitka s.r.o

Chcete-li se dozvědět veškeré informací o tom úžasném konceptu a službě, podívejte se na jejích oficiální stránky www.novodobasanitka.cz. Kontaktovat se pak můžete přímo u samotné zakladatelky na tel. č.: 732 216 430 nebo na emailové adrese: info@novodobasanitka.cz.

Nemusíte mít žádné obavy, takto společnost vznikla právě na prozákaznickém přístupu, proto můžete počítat s otevřeným a milým přístupem všech pracovníků. Navíc věříme, že jako přepravovaný se budete cítit mnohem lépe, než v případě tradičních doprav.

Přeprava pro nemocné

Základem celého konceptu, byla přeprava nemocných. Jak už bylo uvedeno, pak právě proto, že ne všichni mají na sanitku nárok. Jistě se s tím setkal mnohý z Vás, když byl nemocný nebo po úraze. Museli jste na běžnou kontrolu do nemocnice, ale stěží jste se nějak mohli dopravit bez újmy. Protože pokud máte třeba sádru na noze, velice špatně se pohybujete a obecně jste náchylnější k možným útokům ze stran občanů, jež si s dodržováním zákonů nic nedělají. Je to možná až přehnané tvrzení, ale praxe vypovídá o tom, že to tak občas být může. Bohužel. Ale vzhledem k tomu, že z daných skutečností nemáte nárok na sanitku, pak se dost nedobře dopravujete. Každý, kdo to poznal, moc dobře ví, jak je to složité a jak by možnost převozu sanitkou uvítal. A právě pro ty jedince je tu přeprava sanitkou pro nemocné.

Přeprava pro seniory a matky s dětmi

Obecně mají problém s potřebnou dopravou senioři, jež se hůře pohybují nebo mají omezený pohyb, ale potřebují se dostat na určitá místa a také vyřídit vše potřebné. Starší lidé, jež žijí sami, většinou se zdráhají říci potomkům, aby je na takové místo dovezli. Žijí sami a je jim nepříjemné žádat něco, co potřebují. Právě i pro tyto osoby je tu skvělá možnost převozu sanitkou, pokud potřebují. Nemusí se nikoho doprošovat, milý a ochotný personál svým osobitým přístupem jasně pochopí, že je zapotřebí s těmito lidmi komunikovat a získat si potřebnou důvěru.

Senioři a všichni se sníženou pohyblivostí,setkáváte se s obtížemi i když si jdete vyzvednout své léky. Novodobá sanitka Vás tam přepraví, pomůže Vám z vyzvednutí a pohodlně Vás dopraví zpět domů.

Hodně omezené jsou také matky s dětmi. Představa, že máte minimálně dvě děti, jedno z nich je ještě malé dítko v kočárku a další je sice starší, ale není schopno se samo vést, je dost obtížné na cestování a vyřizování potřebných záležitostí. Hromadnou dopravou je to hodně omezující a stresující, obzvlášť pokud děti nejsou zdravé, něco je bolí a dávají to hlasitě najevo. Je to nepříjemné pro spolu-cestující, ale zvláště pro matku, která musí plačící dítě uklidnit, což se daří stěží, ale nejen, že tak obtěžuje okolí, ale trápí jí i bolesti jejího miminka. Novodobá Sanitka vyřeší tuto obtíž.

Přeprava pro handicapované

Obdobně s pohybem jsou na tom handicapovaní, kteří z několika důvodů mají potíže se pohybovat, ať už jsou na vozíku, nebo nemají špatný zrak a tak dále. Jakýkoli handicap je omezením v pohybu a zvláště pak v místech, kde je to i pro běžného jedince obtížné, tak pak i pro ty, co jsou v něčem zdravotně omezení. Přeprava handicapovaných Novodobou sanitkou je mnohem příjemnější a také rychlejší. Nejdůležitější však je, že v této společnosti pracují opravdu vyškolení a důvěryhodní lidé, jež často s klientem navážou kontakt a tak v případě dalšího využití, se již cítí mnoho lépe, pokud je přepravuje právě již známá osoba. Je to obrovská výhoda této služby, která zatím u nás snad nemá obdoby.

Přeprava zdravotnických pomůcek

Častým problémem, který ale nesouvisí s člověkem jako takovým při přepravě, je převoz zdravotnických pomůcek. Ať jde o jakoukoli věc, a to často bývá něco masivnějšího, jako invalidní vozík, nebo chodička a tak dále, pak je problém něco tak velkého, ale i menšího, dopravit domů, pokud tu danou věc potřebuji, ale nejsem schopen si ji dovézt sám. I tuto službu můžete požadovat právě u Novodobé Sanitky, která se postará nejen o dovoz, převoz, ale i manipulaci a také pomocí s uvedením do provozu. Služba prostě zahrnuje zdravotnickou pomoc od „A“ do „Z“.

Přeprava pro potřebné

Nemusí jít jen o záležitosti v případě zdravotních potíží, potřebných a pravidelných kontrol u lékaře, nebo zmíněnou přepravu zdravotnického zařízení. Je také možno přepravit osoby, které mají potíže s pohybem a to třeba i na návštěvu k rodině, blízkým, nebo na úřady, do knihovny a tak dále. V možnostech se meze nekladou a Novodobá Sanitka chce dát svému jménu ten správný ráz. Pracují zde jen opravdu milí a vstřícní lidé, kteří rádi pomohou a podají pomocnou ruku. A většinou také udělají vždy něco na víc. Zkrátka služba, která tu chyběla již dlouho a za kterou můžeme být vděční.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id30070


Přidat komentář