Servis praček a bílé techniky

Pokazila se Vám doma pračka nebo přestala chladit lednice? Není v Praze po ruce nikdo, kdo by Vám pomohl? Zavezte svou bílou techniku do servisu! Nebo si zavolejte specializovanou firmu a nechte si porouchaný spotřebič rovnou odvézt.

Koupili jste si novou pračku, máte radost, že Vám konečně ušetří spoustu vody i elektřiny a najednou zjistíte, že nefunguje úplně podle Vašich představ. Na řadu přijde reklamace. Jenže co když se reklamace nevydaří a chyba bude na naší straně? Zavoláme do servisu! Měli bychom však o naše spotřebiče řádně pečovat a předejít tak případným obtížím. Předtím než zavoláme servisního technika, měli bychom se ujistit, že jsme pračku správně zapojili k elektrickému napájení a že jsme otevřeli ventil vodní dodávky.

Servis a opravy myček

Myčku používáte téměř denně a zničehonic se stane, že ji nelze zapnout a svítí červené kontrolky. Co se mohlo stát? Že se myčka pokazila, poznáte podle jistých aspektů. Nereaguje na jakékoliv ovládání a nespustí program tak, jak by měla. Pokud už se zapne, funguje hlasitě a voda prosakuje skrz dvířka. Možná jste si také všimli, že se správně nerozpouští mycí prostředky a nádobí není čisté. Sušení také nefunguje a cyklus mytí je kratší než obvykle. V takovém případě neváhejte a zavolejte servisní techniky. Nejen že vám myčku odvezou, spraví a následně dopraví zpět do domácnosti, ale také Vám doporučí, jak spotřebič správně používat, abyste předešli budoucím problémům.

Servis lednic a sporáků

Pokazila se Vám lednice nebo sporák? Zavolejte do vršovického servisu v Praze, a to od pondělí do pátku v době mezi desátou a osmnáctou hodinou. Sdělte technikům svůj problém. Možná se Vám zdá, že lednice špatně chladí, že nefunguje termostat nebo vidíte, že z chladničky vytéká voda. U lednic je také častý problém s nedovíráním dvířek nebo nadměrným vytvářením ledu. Co se týče sporáků, je možné, že se jejich dvířka a madla přehřívají nebo trouba špatně propéká všechny pokrmy. V tom případě je něco špatně.

Servis elektroniky

Servis si můžete nechat provést také u Vaší elektroniky. Nejčastějšími závadami u televizorů a video techniky jsou špatný obraz, chrčivý zvuk a fleky na displayi.

Firma zajišťující opravy a servis bílé techniky by Vám měla umět zajistit odbornou diagnostiku všech spotřebičů. Některé firmy také nabízejí zapůjčení náhradního spotřebiče do doby, než Vám ten nefunkční opraví. Díky pravidelnému servisu a kontrole můžete předejít zbytečné havárii ve Vašem domě. Nechejte si proto u svých spotřebičů pravidelně vyměňovat filtry, hadice a násypky. V servise Vám také přeměří topné spirály, což jsou důležité části jakékoliv bílé techniky. Rozhodně se do oprav nepouštějte sami. Jakýkoliv neodborný zásah může poškodit nejen Váš spotřebič, ale také Vaše zdraví.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7001 (magazinpraha.cz#169)


Přidat komentář