Účetní poradenství, daně - Praha 8

Vést účetnictví je povinností každého podnikatele. Zákon ukládá jak účetnictví vést, jaké předložit doklady a co je pro kterou činnost důležité. Vyznat se v labyrintu zákonů je někdy těžké. Pomocnou ruku nabízejí účetní firmy.

Účetnictví a zákony - Praha 8

Každý, kdo nějakým způsobem podniká, musí ze zákona vést účetnictví. Ze zákona vyplývá i to, jakým způsobem je nutné účetnictví vést. Někteří podnikatelé musí vést podvojné účetnictví, jiní jednoduché účetnictví a další mohou využívat paušálních výdajů. Zákon dokonce umožňuje některým podnikatelům, vést účetnictví v rozsáhlejší podobě, než je nezbytné. Pro někoho to může být výhodné. Zvláště, pokud například vaše výdaje jsou vyšší než výdaje paušální. Mnohdy je lépe rozhodnutí o vhodné formě účetnictví a i celkovém vedení účetnictví přenechat na odborníkovi. Tak získáte jistotu, že vaše účetnictví je přesně podle zákonu. Tedy prokazatelné, správné a úplné.

Účetní poradenství, daně - Praha 8

Jste podnikateli a musíte vést účetnictví nebo daňovou evidenci? Máte zaměstnance a potřebujete poradit s vedením mzdové agendy? Jestliže bydlíte v Praze 8 nebo v jejím okolí, pak se můžete s důvěrou obrátit na firmu KAPU s.r.o. paní Naděždy Hlouškové. Tato firma se orientuje jak na malé tak střední podniky. Jejími klienty jsou fyzické i právnické osoby. Firmu KAPU s.r.o. nabízí komplexní vedení účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy, zpracováni daňového přiznání a mnoho dalších služeb. Všem svým klientům nabízí individuální přístup, profesionální jednání na nejlepší úrovni a jistotu v podobě pojištění profesní odpovědnosti. Firmu KAPU s.r.o. doporučujeme, vzhledem k tomu že může se pochlubit dlouholetou praxí v oboru. Chcete-li také spolupracovat se skutečným odborníkem, pak můžete oslovit firmu KAPU s.r.o., firmu najdete na adrese: Podlipného 942, Praha 8, 18000. Telefonní kontakt je: +420 739 071 532 nebo +420 284 840 071 a emailová adresa zní: kapu@volny.cz.

Více informací o Účetní poradenství, daně - Praha 8 naleznete zde: http://www.ucetnictvidane-praha8.cz/

Účetní poradenství, daně - Praha 8

Účetnictví jednoduché a podvojné - Praha 8

Vedení účetnictví se odvíjí od velikosti firmy, od způsobu jakým podnikáte a od výše ročního obratu. Právě tyto informace jsou nejdůležitější u rozhodování jaký typ účetnictví zvolit. Posouzení formy účetnictví je pak dobré nechat na profesionální účetní firmě.

Mzdové účetnictví - Praha 8

Vede ho každý podnikatel, který má zaměstnance. Je ovšem velmi důležité dodržet zde dané termíny a odvody. Pokud mzdové účetnictví svěříte kvalifikované účetní firmě, pak se vystříháte problémů s termíny a navíc vám účetní firma povede i personální agendu a vy budete mít jistotu, že vše, co vyžaduje zákon, je zpracováno včas a správně.

Účetní poradenství, daně - Praha 8

KAPU s.r.o.

** Tel.: +420 739 071 532 ** nebo** +420 284 840 071 **

*** Email: kapu@volny.cz ***

*** ** Web: www.ucetnictvidane-praha8.cz ** ***

Daňové poradenství - Praha 8

Má celou řadu výhod. A dalo by se říci, že podnikatel, který využívá daňového poradenství je na tom lépe než ten, který vše vede sám. Daňové poradenství posuzuje daňové jevy s ohledem na vaše podnikání a zároveň vám doporučí, jak s daněmi nakládat.Účetní poradenství, daně - Praha 8

Ekonomické poradenství - Praha 8

Patří snad k nejdůležitějším službám vůbec. Nejlépe je, pokud se rozhodnete využívat ekonomické poradenství již v okamžiku** zřizování vaší firmy**. Zkušený odborník vás upozorní na různá úskalí, pomůže vám s vyřizováním úvěrů, zpracuje vám podnikatelský záměr, vypracuje finanční analýzu, doporučí správné investice. Zkrátka bude vaším pomocníkem i průvodcem, který vás provede spletí zákonů a pomůže vám vše i řádně zpracovat.

Zpracování DPH - Praha 8

Za určitých okolností musíte odvádět státu i DPH. Kdy, jak a kolik, je nutné odvádět, uvádí zákon o DPH. Velmi důležité je přesné zpracování DPH, jeho prokazatelnost a správné odvedení. Pokud dojde u vás na daňovou kontrolu, pak právě DPH bývá kontrolováno velmi podrobně.

Účetní poradenství, daně - Praha 8

Účetní poradenství, daně - Praha 8

KAPU s.r.o.

** Tel.: +420 739 071 532 ** nebo** +420 284 840 071 **

*** Email: kapu@volny.cz ***

*** ** Web: www.ucetnictvidane-praha8.cz ** ***

Pravidelné kontroly z úřadů - Praha 8

Právě jejich zásluhou vás nezaskočí žádná kontrola z finančního či jiného úřadu. Navíc máte jistotu, že vaše účetnictví, ať již v jakékoli formě je vedené správně a prokazatelně.

Zastoupení na úřadech - Praha 8

Výhodu této služby poznáte po prvním dnu stráveném na úřadech. Náhle pochopíte, že tento čas můžete věnovat své podnikatelské činnosti a že je velmi výhodné, pokud vás zde někdo zastoupí. Ten někdo může být kvalifikovaná účetní firma, která se vám postará o komplexní vedení účetnictví a o poradenství, které vás ochrání před kontrolami a pomůže se lépe orientovat v zákonech.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6977 (magazinpraha.cz#68)


Přidat komentář