Účetnictví a daňová evidence - Praha 3

Máte své účetnictví pod kontrolou? Pokud tápete v ekonomické oblasti, tak je pro vás výhodnější sehnat si odborníka, který vám vypracuje veškeré podklady, pohlídá vám termíny a ještě vám nalezne různé finanční výhody.

Využít služeb ekonomického odborníka je jednou z dobrých investic, které vynaložíte do svého podnikání. Pokud se budeme bavit o samotném systému účetnictví, tak i to je totiž určitým zdrojem získání financí, i když nepřímo. Díky účetním budete vědět, co, kdy a kolik máte platit, tudíž se vyhnete případným sankcím a placením pokut.

Účetnictví a daňová evidence - Praha 3

Jste-li z Prahy 3, pak Vám můžeme dát tip na firmu DASPET s.r.o., respektive na paní Mgr. Dagmar Sýkorovou, která se může pochlubit dlouholetou praxí v oboru. U námi doporučené firmy si můžete nechat kompletně zpracovat daňovou evidenci, účetnictví, stejně tak mzdovou agendu. Součástí nabízených služeb je také zpracování veškerých daňových přiznání, sestavování účetních závěrek, ale třeba také tolik žádané účetní poradenství a konzultace, více viz http://www.daspet.cz/. Bude záležet čistě na Vás, zda využijete jen jedné z dílčích služeb, nebo doslova zahodíte veškeré starosti spojené s účetnictvím, daněmi, mzdami za hlavu, a volný čas věnujete samotnému podnikání, ve kterém jste zase Vy profesionály. Budete-li si chtít s Mgr. Dagmar Sýkorovou domluvit konzultační schůzku za účelem dohodnutí si podmínek, způsobu předávání podkladů, pak tak můžete učinit prostřednictvím e-mailu: dagmar.sykorova@daspet.cz nebo osobně na adrese: Jeseniova 1169/51, Praha Žižkov, 13000. Připojujeme také tel.: +420 775 109 105.

Účetnictví a daňová evidence - Praha 3

Mgr. Dagmar Sýkorová

Tel.: +420 775 109 105

E-mail: dagmar.sykorova@daspet.cz

Web: www.daspet.cz

Účetnictví a jeho rozdělení - Praha 3

Účetní služby se rozdělují na účetnictví a daňovou evidenci. Termín účetnictví byl dříve znám jako podvojné účetnictví a platí pro právnické osoby. Daňová evidence byla dříve známa jako jednoduché účetnictví a aplikuje se pro fyzické osoby. V obou případech se monitoruje podnikání daných subjektů.

Mzdové účetnictví - Praha 3

Do této oblasti spadá zpracování mzdové agendy. Možná, že se to zdá jednoduché, ale právě přesná znalost toho, co můžete uplatnit a co aktuálně platí, vede k ideálnímu stavu mezd. Do této oblasti patří i sféry, kde se mzdami pracuje. Musí se jednak vést přehled o mzdách, přihlašování a odhlašování zaměstnanců, zpracovávají se evidenční listy a měsíční přehledy pro úřady, pojišťovny a pak se nabízí vyúčtování a odvod daní.

Daně a daňová přiznání - Praha 3

Jestli podnikáte nebo jste vedeni na finančním úřadě, tak máte povinnost podávat daňové přiznání. To se týká lidí, jejichž zdanitelné příjmy za minulý rok byly vyšší než 15 000 korun, dále pak těch, jež neměli příjmy vyšší než 15 000 korun, ale mají daňovou ztrátu, osob, které měli mimo zaměstnanecké příjmy i jiné zdanitelné příjmy a to vyšší než 6 000 korun a spadají sem i ti, kteří měli dva a více zaměstnaneckých úvazků. Daňové přiznání pak ukáže, zda vám bude vráceno ze záloh nebo budete něco doplácet.

Zastoupení na úřadech - Praha 3

Nevíte, jak jednat s úřady, protože o účetnictví nic nevíte? Ideální je oslovit odborníka, který se v problematice vyzná a lépe si poradí při jednání s úředníky. Vám se ušetří čas a navíc i finance, protože se vyřídí veškeré záležitosti, kvůli kterým by vás úřady mohly postihovat. Pokud jste laik, máte bohužel smůlu a musíte počítat s tím, že úřady víceméně pro vaše dobro jednat nebudou.

Silniční daně - Praha 3

Pokud k podnikání využíváte vozidla, musíte platit silniční daň. Ta se stanovuje dle obsahu motoru a poté i objemu válců motoru. Toto se týká osobních automobilů, nákladní vozidla se odvíjí od hmotnosti a počtu náprav.

Účetnictví a daňová evidence - Praha 3

Mgr. Dagmar Sýkorová

Tel.: +420 775 109 105

E-mail: dagmar.sykorova@daspet.cz

Web: www.daspet.cz

Daňové poradenství - Praha 3

Zde se nabízí možnost, že účetního oslovíte v případě nějakého problému nebo nejistoty. To se týká spíše drobnějších podnikatelů, protože firmy, které vydělávají více, už musí mít účetní systém, kdy se jejich aktivita monitoruje v průběhu celého roku. Jestli jste ale menší živnostník, tak i v tomto případě vám účetní může pomoci.

Daně z nemovitostí - Praha 3

Těchto daní je několik typů, protože se dělí jednat dle charakteru (daň z nemovitosti stavby či pozemku) nebo se vytváří podklady pro určitou situaci (dědictví apod.). Je ale nutné, abyste správně zvolili typ daně, protože následné sankce za nepřesnost by vás mohli stát peníze.

Účetní nabízí nepřeberné množství služeb, které vám vytvoří na míru dle toho, co potřebujete. V základu lidé využívají služeb účetního alespoň při podávání daňového přiznání, kdy je jednoduší nechat vyplnění formuláře na profesionálovi, protože vám to ušetří minimálně čas.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6982 (magazinpraha.cz#83)


Přidat komentář