Voda, plyn, topení - Praha a okolí

Jsou práce, u nichž se bez odborné pomoci jen stěží obejdete. Mezi ně patří i práce spojené s vodou, topením a plynem. Tyto práce vyžadují nejen z hlediska zachování bezpečnosti preciznost provedení a profesionalitu.

Firma na vodu, plyn a topení v Praze a okolí

Pokud se chystáte na budování nebo rekonstrukci rozvodů vody, topení a plynu, vždy je dobré se obrátit na profesionální firmu. Díky ní budou veškeré služby s vodou, topení a plynem komfortní a Vy tak budeme mít jistotu kvalitně odvedené práce, dlouhé životnosti a bezpečnosti Vaší i celé domácnosti. Profesionální firma Vám ušetří mnoho času, práce, starostí a také výdajů, které byste v případě neodborně provedených rozvodů museli opětovně opravovat a odstraňovat vzniklé škody. Špatně provedená instalace Vás může stát nejen peníze, ale dokonce i život. Zvláště manipulace s plynem je dosti nebezpečná. Pokud si zařizujete nebo rekonstruujete dům či byt, pak rozhodně** vodoinstalatérské, plynařské a topenářské práce** nepodceňujte. Díky kvalitně odvedené práci se můžete na svou** domácnost stoprocentně spolehnout.**

**voda plyn topení
**

Voda, plyn, topení - Praha okolí - Ondřej Sluka

S poptávkou vodoinstalatérských, plynařských a topenářských služeb vám můžeme doporučit obrátit se na firmu*** *pana Ondřeje Sluky. Tato firma má vynikající reference. U pana Ondřeje Sluky si můžete objednat instalatérské, topenářské a plynařské práce. Přitom se můžete spolehnout na vstřícné jednání, na profesionalitu a ochotu. Provozovna firmy se nachází na adrese Václavkova 1517/16, 160 00, Praha-Dejvice.

Pokud si budete chtít předem dohodnout přesný termín schůzky, nebo se budete chtít jen informovat o nabídce, pak můžete využít


Telefonní kontakt: +420 776 325 539 nebo +420 775 280 636

Emailové spojení: sluka.ondra@gmail.com

voda

Firma pana Ondřeje Sluky vás překvapí nejen ochotou a příjemným vystupováním, ale především profesionalitou s jakou ke všem zakázkám přistupuje.
Více informací o Voda, plyn, topení - Praha a okolí naleznete zde: http://www.slukaservis.g6.cz/.

Vodoinstalatérské práce Praha

Vodoinstalatérské práce jsou potřeba při každé výstavbě domu. Stejně tak je možné, že se o ně začnete podrobněji zajímat, pokud hodláte kompletně své bydlení rekonstruovat. Předpokladem pro komfortní fungování bydlení jsou dobře provedeny** základy a vedení kanalizační sítě**. Pokud jste prvním majitelem domu, máte výhodu v tom, že dobře víte, kudy přesně kanalizační potrubí vede. Pokud jste dům koupili, častokrát nezbývá, než přizvat vodoinstalatéra a v případě potřeby nechat zjistit, kudy přesně potrubí vede a kde se tedy mohla stát ta a ta chyba s vodoinstalací spojená. Z hlediska neznalosti vedení potrubí se pak může stát, že si lidé zařídí ložnici tam, kde v minulosti byla např. koupelna nebo kuchyně a místnost může být vlhká, mokrá, apod. V těchto případech vodoinstalatér přesně zjistí, co kudy vede a podrobně Vás se stavem domu seznámí. Při renovaci bydlení Vám nejspíš nezbude nic jiného, než se také obrátit na profesionála, neboť ani vodoinstalatérský materiál nevydrží věčně. Nečekejte, až Vám praskne potrubí, přestanou fungovat odpady nebo v domě nebude dostatečný tlak vody z důvodu zanešení trubek.

**voda
**

V čem spočívají vodoinstalatérské práce

Většina instalatérských prací vyžaduje vysoce odborné znalosti a značné zkušenosti, proto tyto práce raději vždy přenechte vyškolenému odborníkovi. Díky zkušenému řemeslníkovi zabývajícím se vodoinstalatérskými pracemi, budete mít jistotu, že veškeré** rozvody vody** budou spolehlivě fungovat a nebudete se muset obávat nějaké havárie. Mezi takové práce patří například položení potrubí, zajištění přítoku vody i odpadu, dále instalace vodovodních zařízení v koupelně, v kuchyni, nebo na toaletě. Instalatér Vám tak odborně nainstaluje například vodovodní baterie, sprchu a mnoho dalšího. Dobrý řemeslník, zabývající se vodoinstalatérskými pracemi, zvládne také položení venkovního potrubí, apod. Mimo těchto klasických vodovodních služeb, je možné si instalatéra přizvat i na další specifické činnosti. Jedná se například o instalaci zahradních i domácích bazénů, o zavlažovací systémy nebo např. zahradní jezírka nebo fontánky. Vodoinstalatérské práce tak tvoří nejen montážní práce, ale i zajištění přívodu vody do daného objektu, jako např. okrasné či užitkové zahrady.

**Ondřej Sluka
**

tel.: +420 776 325 539 nebo +420 775 280 636

e-mail: sluka.ondra@gmail.com

Kanalizace Praha

kanalizace

Mezi vodoinstalatérské práce patří i** realizace kanalizace** a vše s ní spojené. V souvislosti s postupem doby se rychle přechází ze septiku a jímek na kanalizační systémy. Nejčastěji se kanalizace provádí u více domů najednou v rámci obce. Je to lepší z toho důvodu, že výkopové práce, které na určitou dobu omezují provoz na komunikaci, jsou prováděny najednou a navíc majitele realizace kanalizace vyjde levněji. Majitelům tak odpadají starosti s vlhkostí kolem domu, s převlhčením zahrady a s vyvážením septiku.

Plynařské práce Praha

Plynařské práce stejně jako vodoinstalatérské nabízejí široký okruh zaměření. Mezi ně patří především montáže plynových přípojek, rozvody plynu a montáže a revize plynových kotlů. Připojení na plyn je v dnešní době velmi žádané a praktické. Lidé nemusí mít starosti s obstaráváním a skladováním uhlí, navíc plyn mají k dispozici kdykoliv. Vaření na plynu je oblíbenější než s pomocí elektrického proudu. Plyn se snadněji usměrňuje, dobře se s ním manipuluje a domácnost není nijak omezena případným výpadkem elektrického proudu. Díky vaření na plynu nemusíte čekat, až se rozpálí plotýnka. Jednoduše a hned změníte intenzitu hoření. Každá manipulace s plynem vyžaduje odbornost. Vždy ji přenechejte profesionálům.

plyn

Jaké práce si můžete objednat u plynaře?

Co vše dokáže zkušená plynařská firma? Obrátit se na ni můžete např. s žádosti o instalaci klasických plynových spotřebičů, mezi které patří kotel, sporák a další, další častou prací spadající do kompetencí plynaře patří** instalace hlavního uzávěru plynu, rozvody plynu, plynové přípojky**. S montáží rozvodů plynu a dalších zařízení souvisí i pravidelné revize, které se nesmí podceňovat a rozhodně se na ně nesmí zapomínat. V rámci revize odborník zjišťuje, zda vše funguje tak, jak má. Tím je myšleno např. bezproblémové fungování kotle, těsnost sporáku a podobně. Přesto, že moderní spotřebiče dnešní doby jsou vybaveny pojistkami a ventily, tudíž bezprostřední nebezpečí by hrozit nemělo, pravidelná údržba je přesto nutná. Pokud tedy systém upozorňuje na jakoukoliv závadu, nečekejte a volejte odbornou pomoc.

**Ondřej Sluka
**

tel.: +420 776 325 539 nebo +420 775 280 636

e-mail: sluka.ondra@gmail.com

Topenářské práce Praha

topení

Mezi topenářské práce patří montáže kotlů, jakožto zdrojů tepla. Patří sem však i montáže, rekonstrukce, údržba a kontrola topných systémů, kterými jsou kamna, krby, krbová kamna a radiátory všeho druhu, spolu s podlahovým topením. I topenářské práce vyžadují odbornost, důraz na bezpečnost a perfektně odvedenou práci. Nejenže hrozí v případě havárie Vaší domácnosti velké majetkové škody, ale také neodborně provedenými topenářskými pracemi můžete neustále přicházet o velkou částku peněz v důsledku velkých tepelných ztrát.

Kdy se obrátit na topenáře

Topenáře můžete oslovit, jestliže potřebuje nainstalovat a zprovoznit rozvody tepla, radiátory a kotle, pokud máte v plánu montáž měřících a regulačních zařízení, termostatických ventilů, montáž tepelných čerpadel. Vždy dejte přednost kvalitě před cenou. U topenářských prací to platí dvojnásob. Nikde neušetříte více peněz, než které můžete ušetřit na teple domova.

Voda, plyn, topení

Vodoinstalatérské, plynařské a topenářské práce jsou takové, na nichž se určitě nevyplatí šetřit. Než se rozhodnete pro některé řešení, zeptejte se známých, jaké mají zkušenosti s těmito pracemi, jaký materiál, postup práce a firmu by Vám doporučili. Instalatérský systém vydrží hodně dlouho a k jednotlivým rozvodům se jen těžko budete dostávat, vzhledem k tomu, že jsou vedeny zdmi, pod zemí, nebo stropem. Proto dbejte na to, aby byly provedeny precizně, s použitím kvalitních materiálů. Nezapomínejte ani na pravidelné revize systémů. Pokud budou špatně fungovat, bude Vás to stát více peněz za větší odběr energií, ale můžete být také v ohrožení, jestliže někde uniká plyn nebo hrozí požár. Vsaďte na jistotu a vždy se obracejte na odborníky.

instalatér

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6998 (magazinpraha.cz#157)


Diskuze a zkušenosti

Tomáš | 07.01.2014 14:32
Re: Voda, plyn, topení - Praha a okolí Děkuji za doporučení, skvěle odvedená práce!


Přidat komentář