Rodinný dům na klíč Praha

Moderní způsob výstavby domů je rodinný dům na klíč. To znamená, že si zadavatel objedná přesnou stavbu domku, podepíše smlouvu a pak čeká, až mu bude hotový dům přímo k nastěhování předán.

Je vaším snem nádherný, moderní domek se zahradou, kde se prohání pes a dovádějí děti? Pak není přece až takovým problémem také takový dům mít. Navíc je možné, že výstava rodinného domu se obejde zcela bez vašeho zásahu, tedy nutnosti být přítomen na stavbě, ale přitom mít domeček dle snů a přání a tak, jak si předem naplánujete. To je možné s výstavbou rodinného domu na klíč.

Co je to výstavba rodinného domu na klíč?

Zní to možná podivně, ale výstavba rodinného domu na klíč je prakticky stavbou dle smluvených pravidel a podmínek, která je dokončena v termínu také předem stanoveném, aniž by se majitel budoucí stavby musel nutně na výstavbě podílet. Vám jsou jen následně pak předány klíče do nového domu, který je určen k bydlení ihned.

Jak bude domek vypadat

Moderní výstavby rodinných domů na klíč se provádějí často a tak firmy, které takovou realizaci nabízejí, také mají ve svém portfoliu silný zástup možných prototypů domů, ze kterých si jako zájemce vybíráte. Ihned je vám představena stavba, vše vidíte na modelech, takže se máte možnost rozhodnout, co je pro vás nejlepší možností. Také vám odborníci z takové firmy jistě rádi stavby představí, jaké mají jednotlivé prototypy výhody a co je nutné na nich zmínit a tak dále, to vám jasně a dále pomůže při správném výběru takového domku. Takže ještě dávno před realizací stavby si můžete dělat plány, kam co v novém domě umístíte.

Není nutné se o nic starat

Jestliže máte k dispozici místo, prostor, kde bude váš dům stát a pak se dohodnete a podmínkách realizace s firmou, jež povede výstavbu rodinného domu na klíč, pak je vše přípustné, aby taková stavba započala. Vy se opravdu o nic nestaráte a jen se těšíte na daný den, kdy se do svého nového domu nastěhujete. Prakticky o víc se starat nemusíte, vše je v režii firmy, jež výstavby rodinných domů na klíč zprostředkovává. A to znamená skutečně hodně. Nejenže nemusíte shánět cihly, cement a jiný stavební materiál, ale ani zedníky a všechny pracovníky, kteří výstavbu povedou. Dříve bylo i běžné, že jste se při výstavbě domu museli postarat i o stravu všech pracantů, kteří se na stavbě podíleli. To dnes nepatří ke stavbě. Vy si jen určíte typ domu, kde se mohou provádět i jisté změny na základě vašich potřeb a přání, předáte místo ke stavbě a pak jen čekáte na vyhotovení stavby. Nemusíte se tak o nic starat.

Rychlá výstavba, rychlejší než se zdá

Pokud je nutno zmínit výhody výstavby rodinného domu na klíč, pak je potřeba zmínit především rychlost takové výstavby, protože je skutečně o dost rychlejší, než kdybyste se o výstavbu svého rodinného domu pokoušeli svépomocí. Firmě to jde skutečně rychleji a to především díky tomu, že má na to více prostředků, možností, sil i zkušeností. Přece jen kdo tak činní denně, tomu to jde snáze od ruky, než o víkendech a po pracovní době shánět kamarády a rodinné příslušníky, aby vám se stavbou pomohli a také se postarat o jejich občerstvení a další nutné záležitosti. Ne že by to bylo obtěžující, ale dnešní lidé pracují většinou i ve velkých městech, dojíždí dálky a pak již nemají síly, aby se ještě starali o výstavbu domu. Takže vždy je v tomto ohledu, jak časově, tak z jiných hledisek nechat pracovat firmu. Ta navíc zajistí vše potřebné, jak stavební povolení, tak další formality, aby nic nebylo v odporu se zákonem.

Profesionalita

Ta firma, která se živí výstavbou rodinných domů na klíč, pak také je profesionálem v oboru a snáze tak vykonává vše potřebné. Tudíž i vykonaná práce je výhradně profesionální, dokonale doladěná a nestane se, že by snad stavba měla nějaké závady. Firmy, které takto staví, mají vždy ve vlastních řadách nejen dobré zedníky, obkladače a další nutné pracovníky, ale i stavbyvedoucího, který stavbu rodinného domu na klíč bude předávat, takže ještě před předáním zkontroluje poctivě vše, co bylo objednáno, jak to bylo provedeno a sám se seznámí s provedenou stavbou do detailů. Nesmí mu nic uniknout, aby byl klient o všech náležitostech řádně zpraven.

Garance dodržení ceny

Může se stát, že se během stavby něco udělá špatně a je nutné to upravit. Sice to je pro firmu více či méně ztrátové, ale zas na druhou stranu je potřeba zmínit, že co se klienta a objednavatele výstavby rodinného domu na klíč týče, pak pro něj se nic nemění. Nebo by alespoň nemělo. Firmy, jež se výstavbou rodinných domů na klíč zabývají, obvykle garantují tutéž cenu při sjednání, která následně bude zaplacena. Chtějí se tak vyhnout názorům, že možný klient raději koupí starší dům pro rekonstrukci, nebo hotový byt, než se obávat toho, že cena bude na začátku a při podpisu smlouvy sice sjednána, ale postupem času bude navyšována o potřebný materiál. To naštěstí většina firem nedopustí a předem stanoví cenu za kompletně provedenou stavbu rodinného domu na klíč, kde je pak možné se ihned nastěhovat.

Jste-li kutil

Jsou lidé, kteří rádi něco kutí a také si v klidu a postupem času dělají vše sami. Nejen, že je to baví, ale taková fyzická činnost je uklidňuje, zbavuje stresu a neklidu. To je také důvod, proč si někteří raději staví dům po svém, což se jim prodlužuje, ale oni tak rádi činí. Jestliže jste tento případ a malta, vodní váha nebo zednická lžíce vám není cizí, pak si jistě rádi svůj domek postavíte podle sebe. Jenže hrubá stavba se nestaví příliš snadno samému jedinci. Ideální je tak nechat si vystavět hrubou stavbu na klíč, kdy obdržíte podle sjednání skutečně nehotový domek, hrubou stavbu, kde už jste pak svým pánem a postupem času vše proměňujete k obrazu svému.

Rodinné domy na klíč jsou pro všechny

Prostě a jasně – moderní domy na klíč jsou velice oblíbené a pro všechny. Jak ty, co raději hotový domek i za cenu, že si něco připlatí, ale i pro ty, co se přece jen na výstavbě svého obydlí chtějí podílet. Možností je několik, samozřejmě je vždy důležité se dobře dohodnout s firmou, jak si realizace představujete a pak pouze činit. Naráz může být váš dům snů holou a neměnnou skutečností.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7013 (magazinpraha.cz#191)


Přidat komentář