Snubní prsteny Praha

Snubní prsteny, symbol vzájemné lásky, úcty, souznění, je možné si zakoupit z vybraných kolekcí. Snubní prsteny je však také možné si nechat vyrobit na zakázku. Žádané jsou snubní prsteny z bílého a žlutého zlata, ale také z platiny.

 

Snubní prsteny – trvalá hodnota po celý život

Snubní prsteny je možné si pořídit již za pár stovek korun. Pokud však od nich očekáváte dlouhou životnost, neměnnou krásu, ze které neztratí ani po letech nošení, pak určitě nehleďte na každou korunu. Spíše vsaďte na kvalitu, jistotu. Vyberte si snubní prsteny z kvalitního zlata, prakticky jedno, zda bude bílé, žluté, červené. Volba barvy zlata je individuální záležitostí, kdy každý může preferovat nejen jiný styl, ale také barvu, či kombinaci barev.

Vybíráme snubní prsteny

V současné době, půjdete-li si vybrat snubní prsteny, budete s největší pravděpodobnostní překvapeni nepřeberným množstvím, které Vám bude nabídnuto. Do oka Vám může padnout ten „Váš“ prsten hned. Spíše však počítejte s tím, že budete třeba vybírat dlouhé minuty, desítky minut. Rozhodně nemá smysl zde něco uspěchat, vždyť prsten budete nosit třeba po celý zbytek života. Takový snubní prsten by svým stylem měl korespondovat s Vaší osobností, charakterem. Měli byste však mít také dobrý pocit při jeho nošení, takže nevybírejte jen očima, ale typy, které se Vám zalíbí na pohled, přímo zkuste. Jinak také prsten vypadá na platu, v řadě vedle ostatních prstenů, a jinak pak na ruce.

Snubní prsteny čistých linií, zdobené

Snubní prsteny se liší nejen materiálem, ale také svým stylem. Před Vámi mohou být snubní prsteny čistě hladké, bez jakéhokoli zdobení. Možná si řeknete, že jsou takové prsteny nudné. V jednoduchosti je však krása, a kolikráte méně znamená více. Prsteny čistých linií jsou elegantní, s jasným posláním. Vedle nich jsou snubní prsteny profilované, zdobené, s diamanty, brilianty. Kamínky tak nemusí zákonitě náležet jen prstenům zásnubním.

Nákup snubních prstenů přes internet

Otázkou zůstává, zda dát přednost nákupu snubních prstenů přes internet, nebo zvolit kamennou prodejnu.** Internetový prodej** je v každém ohledu pohodlný, kdy máte tolik času na vybírání, kolik jen chcete. Můžete si prsteny prohlédnout třeba o půlnoci, což v kamenné prodejně nejde. Na druhou stranu si však prsteny nemůže zkusit, což je poměrně značný minus. Ovšem, pokud si vyberete solidní e-shop, kde je možné si prohlédnout detailně prsten díky kvalitním fotografiím, pak nemusíte kupovat „zajíce v pytli“. Zvažte tedy všechna pro a proti, a vyberte formu nákupu, která Vám bude nejpříjemnější.

Snubní prsteny od českých, zahraničních výrobců

Snubní prsteny, ze kterých si budete moci vybírat, mohou být, jak od českých, tak zahraničních výrobců. Někdo spíše preferuje zahraniční modely, jiný zase nedá dopustit na „zlaté české ručičky“. Opět je to odvislé od individuálních požadavků. Snubní prsteny českých výrobců mohou být velmi kvalitní, stejně tak snubní prsteny od zahraničních výrobců. Kvalitu můžete poznat podle renomovaného jména, preciznosti vyhotovení, ale i podle ceny. Pokud se Vám do rukou dostanou dva obdobné snubní prsteny, ovšem s diametrálně odlišnou cenou, pak je dobré se mít na pozoru u snubního prstenu, který láká svoji nižší cenou. Nižší cena totiž může odrážet nízkou kvalitu zlata, či dokonce může jít o pozlacený prsten.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7019 (magazinpraha.cz#93)


Přidat komentář