Svatba v zimě

Řada nevěst plánuje svůj svatební den na jarní a letní dny. Zimní období je oproti jiným obdobím častokrát opomíjeno. Ovšem i svatba v zimě má svoje kouzlo. Možná ještě větší než v létě, kdy můžete bojovat s trvanlivostí make-upu.

Sami řekněte, který obrázek svatebního nástinu Vás více osloví. Představte si zasněženou krajinu, kdy sněhové vločky září ve svitu sluníčku i měsíce. Krajinu, kde jsou stromy ozdobené sněhovou čepicí, a při závanu větříku sníh poletuje a zase dosedá umě tak, že by ani malíř nezachytil jejich krásu. Krajinu s prošlapanou cestičkou, lemovanou osvětlenými lampami. Cestičkou, jež vede k altánku ozdobeného sněhobílou látkou. Cestička může také vést ke vchodu romantického zámku, který svým měkkým světlem v oknech přímo láká ke vstupu. A po oné cestičce kráčí nevěsta, jejíž šaty, jako by byly utkány jemné pavoučí sítě. Nevěsta, o jejíž růžolící tváře se postarala sama paní zima. K svatebnímu dni patří různé barvy, bílá však vede. A v jakém jiném ročním období byste se mohli těšit nejen ze sněhobílé scenérie, která je navíc jiskřivá?

Volba svatebního místa pro zimní svatbu

Nebudeme zastírat, že svatba v zimě bude o krátkých šatech, rukávech a teplu. Na druhou stranu, ani letní dny Vám nezaručí, že zrovna ve Váš den bude krásně teplo, bez deště, plískanic. Častokráte i letní dny mohou nepříjemně chladné, vlezlé.** Svatba v zimě** však nemusí být o zimě, nebude-li chybět zábava, dobrá nálada. Navíc zimní svatba nabízí využití míst, které díky sněhové nadílce ani nijak nepotřebují přizdobovat. Sama příroda se postará o nevšední zdobení. Zdobení, které bude působit nenásilně, a to přirozeněji. Troufáte-li si na svatební obřad, pak můžete využít již zmíněného altánku. Zima se do Vás nemusí dát, vezmete-li si vhodné doplňky, kterými jsou například kožíšky, peleríny apod. Pánové to již mají horší. Na druhou stranu, svatební obřad není hodinová záležitost, a za ty zkřehlé prsty to určitě stojí za to.

Svatební dekorace

Se svatební dekorací venku to máte prakticky vyřešené. Pokud byste však měli pocit, že bílé je až přespříliš, můžete ji vhodně oživit zelenou, červenou. A uvnitř, kde bude probíhat svatební veselí, můžete v barevném ladění pokračovat. Zde si naopak můžete přinést kousek přírody, a to v podobě větviček, které příjemně provoní konkrétní místo. Živé větvičky jsou mnohem efektnější, a vhodnější, než kdybyste zvolili větvičky umělé, které navíc nevoní. Kromě větviček pak můžete použít i šišek různých tvarů, které umě „rozhodíte“ po stole“. K romantice pak bezpochyby patří také krb. V létě byste ho moc nevyužili, stejně tak byste ho ani moc neocenili. Zato v zimě je krb tím pravým ořechovým. Pokud se Vám tedy podaří sehnat místo pro svatební hostinu, kde mají i krb, určitě ho využijte. Co může být romantičtějšího, než pohled do ohně, vůně dřeva a jeho praskání?

Zachycené vzpomínky na zimní svatbu

K svatbě také neodmyslitelně patří fotograf, případně kameraman. Pokud byste měli tu možnost porovnat snímky z jednoho místa, ovšem v různém období, tj. snímky pořízené v létě, na podzim, a v zimě, pak by Vaším favoritem mohla být volba na podzim, a v zimě. Každé roční období je originální, a kouzelné. Přeci však jenom si příroda víc „vyhraje“ v podzimním a zimním období. Uvidíte, že takové fotky ze zimní svatby jsou vskutku originální, a nelze je jen tak považovat za všední.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7020 (magazinpraha.cz#94)


Přidat komentář