Svatební koordinátor Praha

Svatební koordinátorka je poměrně nová pozice, nová služba, která je stále více vyhledávána. Zařídit svatbu do detailů tak, aby vše klaplo perfektně, není jednoduché, ale svatební koordinátorka udělá vše podstatné.

Svatba je jedním z velkých dnů v životě každého člověka. Pamatujete si datum oddání, slavíme výročí svatby, a také máme mnoho fotografií i videozáznamů z toho dne. Proto i přípravy jsou zdlouhavé a vyžadují skutečně dlouhou činnost, než je vše tak, jak má. Běžná svatba se připravuje asi rok a nese s sebou spoustu změn, úprav a také zmatků. Toho se však jako snoubenci můžeme jednoduše zbavit, pokud budeme spolupracovat se svatební koordinátorkou.

Na práci jedině odborníka

Pokud onemocníme, vyhledáme lékaře. Jestliže se nám porouchá auto, pak hledáme automechanika a pokud se nám sešlapou podpatky na botách, pak vyhledáme služby obuvníka, opravnu bot. Proto i když chystáme svatbu, měli bychom se soustředit především na vyhledání svatební koordinátorky. Nejsme sice na to úplně zvyklí, ale je pravdou, že spoustu práce udělá za nás a celou svatbu může zařídit tak, aby byla přesně podle našeho gusta. Ano, mnozí budou namítat, že se svatba dá zařídit i bez svatební koordinátorky a stejně tak si můžete některé nemoci svým způsobem vyléčit sami. Často to však bude trvat déle, průběh nebude tak hladký a mnohdy i bude stát více peněz, než se svěřit odborníkovi, v tomto případě svatební koordinátorce.

Služba svatební koordinátorky

Služba svatební koordinátorky se sice platí, nicméně v porovnání s tím vším, co musí zařídit, mimo vás, a čím vám tak v mnohém ušetří tak peníze, tak čas, pak je i cena za službu poměrně mizivá. Lidé přeci dnes platí raději za služby, které přenechají někomu kompetentnímu a raději si odpočinou, než se v něčem babrat a s nulovým výsledkem na závěr. Práce svatební koordinátorky je placená, ale často je provedena tak, že vám naopak ušetří i peníze, záleží na tom, co vše si necháte u svatební koordinátorky zařídit.

Svatební agentury a jejich spolupráce

Stačí si jen uvědomit, kolik práce tak nějak obecně stojí najít všechny potřebné kontakty při zařizování svateb a domluvit se. Navíc, i když si svatbu naplánujete perfektně, něco se může stát, co plány a radosti zhatí a je potřeba celý proces opakovat znova a zas. Tím je na mysli především moment, kdy si naplánujete místo svatební hostiny a je vám následně oznámeno, že v daný termín se již podobná akce v místě koná, je tak nezbytné najít jiné místo, ale to se hned nemusí povést, protože nemusí být tak dokonalé, jako to původní a také může být dost vzdálené od místa obřadu a tudíž bude nutné povolat dopravce tak, aby se všichni hosté pohodlně dopravili na určené místo. To s sebou nese vyšší výdaje, a zmatek a tak. Další možností je pak změnit místo obřadu, jenže to stojí opět přemýšlení, vyhledávání a kontaktování a tak pořád dokola.

Svatební koordinátorka to má zkorigované

Popis, který je výše uvedený je jasný a mnoho dnes již bývalých nevěst a tedy paní, poslušně kývne hlavou, že i tak nějak to probíhalo u nich. To najednou zhatí všechny radosti s možnou přípravou svatby a mnohé dostatečně otráví na to, že začnou uvažovat i o zrušení svatby. Což je sice dost silný scénář, ale bohužel nic není nemožné a tak může dojít i k tomu. To je jeden z mnoha důvodů, proč tedy vyhledat služby svatební koordinátorky, která tak zajistí vše potřebné a vy se tak, jako budoucí nevěsta můžete věnovat jen sama sobě, tomu, čemu chcete a nechat se postupně zkrášlovat tak, aby v den „D“ bylo vše perfektní, zejména pak vy, jako nevěsta.

Adresář svatební koordinátorky

Svatební koordinátorka má adresář, ve kterém má mnoho důležitých kontaktů, s kterými také úzce spolupracuje a protože je tím pádem stálou klientkou, která dané společnosti, jednotlivci a malé firmě přihrává stále více zákazníků, pak má i dost velkou slevu, takže vám může vyjednat o dost nižší cenu, než pokud se složitě a po nějaké době dovoláte, objednáte a určíte termín. Vše je podstatně jasnější a přehlednější a také rychlejší. Navíc má také svatební koordinátorka přehled o tom, zda má daná služba v termín uvedený volno. Nebo je již obsazená. Dost podstatné je to nejen s místem konání jak obřadu, tak hostiny, ale i svatebního fotografa, a dalších podobných služeb, které jsou k svatbě nezbytné.

Kdy využít služeb svatební koordinátorky

V době, kdy plánujete svatbu. Opravdu se jedná o potřebu, která je stále více žádaná a mnozí o ni vážně uvažují, pořád ale přetrvává názor, že je tato zpoplatněná služba jen jakýmsi dalším výdajem pro vaši svatbu, což my již víme, že tak není, ale podvědomí většiny lidí je tak nastavené. Až se začne více povolání svatební koordinátorky, stejně jako ve vyspělých zemích, více používat, bude to pro nás stejně běžné, jako s bolavým zubem jít k zubaři. Je nutné, aby si společnost na práci svatebního koordinátora zvykla a uvědomila si, že je dnes skutečně potřeba, nejen pro vyšší výdaj pro svatbu a pocit vyšší společnosti. Pro jakoukoli svatbu je tak normální se na svatební koordinátorku obrátit.

Jako vaše sestra či nejlepší kamarádka

Je především jasné, že svatební koordinátor je především žena, se svatebním koordinátorem se ani snad nepočítá, v případě běžného sňatku. Ne že by muži tuto činnost nemohli dělat, ale jsou to především ženy, které se ve svatebního shonu vyžívají, a také nevěsty si užívají tu dobu, kdy volí barvu svatby, také vybírají svatební šaty, termín svatby a tak dále. Proto si tak i ženy s ženami více rozumí a tak jsou po tu dobu příprav skoro jako nejlepší kamarádky, které si navzájem svěřují tajemství a touhy, které by chtěly uplatnit. V tomto ohledu jde ale především o svatební chtíče a mohou se u toho také dobře pobavit.

Organizace i dalších okolností u svatby

Koordinátorka svatby nejen že zodpovídá za celý průběh svatby, ale také může zařídit dokonalou rozlučku se svobodou a všechny náležitosti k tomu. Dnes mnozí totiž spíše raději nechají tuto činnost na odborníkovi, protože jsou zavalení prací a něco rychle vymýšlet pro ně také není nejvhodnější. Svatební koordinátorka vám tak zorganizuje kamarádky na rozlučku se svobodou a také zařídí družičkovská a nevěstino tričko. Dnes je to moderní a žádané, svatební koordinátorka má možnosti a ví, kde jsou takové potřeby k dispozici, stejně tak, co je potřeba k tomu objednat a dodělat. Svatba tak bude dokonalost sama.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7022 (magazinpraha.cz#198)


Přidat komentář