Cestovní agentura Praha

Vlastní dovolená může být skvělá, ale bohužel také může být velkým zklamáním. Jenže když bude přesně dle vašich požadavků, nemůže se snad stát, že k takovému propadáku dojde.

Asi většina lidí má rádo cestování, zejména v případě odjezdu na dovolenou. Očekávaný odpočinek spojený s relaxem, zaslouženým volnem po náročné práci je to, co mnohé láká právě na cestách do zahraničí a to jak blízkých zemí, tak třeba na druhou polokouli země. Dovolenázkrátka musí být tak, jak se patří, jenže také právě v tom, co je ta pravá dovolená se mnozí v názoru rozchází.

Jak vypadá správná dovolená?

Některým stačí klidné místo, někde u slunného pobřeží, čisté moře a lahvinka dobrého vína. Jiní zas potřebují akční dovolenou, zážitky, někdy až mnoho adrenalinu. Jsou i lidé, kteří rádi poznávají a cesty jsou pro ně nejen dovolenou, ale i koníčkem, kde stmelují své znalosti a poznávají stále nové. Jsou lidé, kteří potřebují několik týdnů dovolené, jiným stačí pár dnů. Někdo potřebuje moře, slunce a horko, jiný prahne po mírnějším klima a moře pro ně není tak nutné. Mnoho lidí, tudíž i mnoho názorů na to, co je správná dovolená se liší. A právě všem těm lidem by mělo být vyhověno.Cestovní agentura Praha

Levná dovolená

Není nutné se stejně jako mnoho jiných Čechů vydávat do míst, která jsou i pro cizím jazykem nemluvící občany dostupná, levná a přímořská. Takovým místem je samozřejmě** Chorvatsko**, cíl mnoha českých domácností. Nejen pro to, že se jednoduše dá domluvit, ale je to i levná dovolená, kde je možností se dopravit neskutečně mnoho. Hromadně, spolu s cestovní kanceláří autobusem to bude určitě zajímavé a hlavně levné, avšak pohodlnější jízda, respektive let je právě letadlem.

Létání do Chorvatska a nejlevnější dovolená

Není to sice tak typické, ale i letadlem se dá do Chorvatska na dovolenou dopravit a stále častěji lidé tuto možnost využívají, protože je nejen pohodlná, ale také poměrně levná a ušetří tak spoustu času i obav z cestování vlastním vozem a stání v kolonách. Avšak cestu do Chorvatska přece jen mnoho lidí bere na vlastní pěst a vlastním vozem se tak vydává. Mohou si tak dovolit nabalit vše potřebné s sebou a zas tolik moc se neomezovat. Obzvlášť, pokud mají prostorný vůz.

Dovolená na míru

To je sice jeden z typických obrázků dnešní doby pro běžnou dovolenou, ale ne všichni potřebují a chtějí dovolenou ve stylu pobytu v téměř českém prostředí, mačkat se na pláži a omezovat své vodní radovánky na úrok všech jiných, přítomných. Ne pro každého je nutné, aby se na dovolené stravoval dost poskromnu, z konzerv a trvanlivých zásob. Pro takové osoby, které se jen tak s něčím nesmíří, je ideální řešením dovolená na míru, tedy dle vlastních požadavků a potřeb. Znamená to, že vše, co klient žádá, je mu umožněno a tak získá dovolenou svých snů. Nemůže být snad nic dokonalejšího, než taková dovolená.Cestovní agentura Praha

Dovolená na klíč

Protože právě ne každý má tu možnost vyhledávat v neznámé krajině místa, kam všude by se chtěl podívat a co na své vlastní dovolené může zažít, existuje možnost, jak si nechat dovolenou sestavit a to možnou dovolenou na klíč. Dle požadavků, který klient sdělí, je mu sestaven plán dovolené s předběžným rozpočtem. Nemusíte se tak obávat, že bude vaše dovolená něčím, co nechcete. Pokud neholdujete prohlídkám pamětihodností, tak se jich vzdáte a raději budete trávit volný čas procházkou krásnou krajinou, historickým městem se zmrzlinou v ruce apod. Záleží tak na každém, co od dovolené očekává a některé cestovní agentury jsou schopny na základě takových požadavků pracovat a ideální dovolenou snů tak sestavit. A to je právě dovolená na klíč. Vy jste platícím zákazníkem a tak vy si sami rozhodnete o tom, co na dovolené dělat chcete a co ne. Ne aby vám někdo, jako v práci, něco nařizoval.

I taková agentura existuje

I když snad každý rok slyšíme o krachu cestovních kanceláří, tak stejně se na dovolené každoročně vydáváme. Prostě** odpočinek** potřebuje každý, bez něj by brzy celý organismus selhal a to je život ohrožující. Proto také jsou omezené pracovní doby a nařízené přestávky. Proto tělo potřebuje spánek. No jenže když si chceme splnit sny o dokonalé dovolené dle svých představ a přání, je nutné, abychom se tak obrátili na profesionála, v oboru kovaném. Obavy, že zařídit skvělou dovolenou není možné je možno okamžitě odložit a nechat se unášet skvělými plány a zaslouženou a plánovanou dovolenou. Agentura vám to zařídí.Cestovní agentura Praha

Nejlevnější cestovní agentura

Jednou z takových jedinečných cestovních agentur, které dovolenou na klíč umí zařídit, je i COOL TOUR s. r. o. Ta vznikla poměrně náhodou, vlastně postupně vznikla, propukala, až nyní funguje pro širokou veřejnost. Jednatelka této společnosti, paní Iveta Cafourková svoji cestovní agenturu založila zcela na jiné bázi, než většina cestovek funguje. Začínala totiž tak, že organizovala zájezdy pro sebe a svoji rodinu. Prostě ji unavovalo neosobité a podivné chování některých cestovních agentur, průvodců a dopravců, takže začala cestovat na základě svých zkušeností a své píle. Po krátké době zařizovala tak dovolenou i svým přátelům a známým, až z toho vznikl hlavní zdroj obživy. A to je naprosto skvělé. Paní Cafourková má zcela jiný přístup než ti, co chtějí rychle zbohatnout. Protože sama zná prostředí a v zahraničí, pak si může dovolit doporučovat i neznámým lidem skvostnou dovolenou. Ráda pro Vás vyhledá a zařídí dovolenou Vašich snů dle Vašeho přání, ať již si přejete cestovat individuálně, nebo s cestovní kanceláří, a to za nejlepší ceny.

Cestovní agentura Praha

Cílem cestovní agentury COOL TOUR s.r.o. je zařídit Vám dovolenou dle Vašich přání a to za dostupnou cenu. Specializuje se na individuální cesty – nejedná se o klasické zájezdy, zařídí letenky, jízdenky, ať již vlakové nebo autobusové, v případě cesty vlastním autem trajekty, ubytování, zapůjčení auta v místě apod. V praxi tzn., že se s partnerem (případně kamarádem/kou), dětmi apod. rozhodnete, kam chcete cestovat a vyplní Vám Vaše přání. Můžete bydlet v luxusním apartmánu v hotelu, v chatce či v soukromém apartmánu, nebo můžete mít vilku jen pro sebe, záleží na Vás co si budete přát. Samozřejmě není problém zprostředkovat klasický zájezd s prověřenými cestovními kancelářemi.

Motto – „Zkusíme zajistit i nemožné“

Dovolená ve Španělsku s osobním průvodcem

Je naprosto úžasné, že na svoji dovolenou do slunného Španělska dostanete vlastního průvodce, který tak vás místy provede jako rodinný známý a ne jako strojově nucený pracovník pro početnou skupinu. Díky tomu uslyšíte dokonale celý výklad a nehrozí, že se ztratíte. Samozřejmě že průvodce s vámi nebude po celou dobu. A to je opravdu skvělé, protože jedině tak bude vaše dovolená pravou dovolenou. Je dobré mít průvodce zpočátku, pokud prostředí neznáte a jakmile se začnete orientovat, pak získáte jistotu a dovolenou si tak bezpečně můžete užít.Cestovní agentura Praha

Dovolená v Japonsku s osobním průvodcem

A jaké by to bylo úžasné zažít perfektní dovolenou v orientálním Japonsku? Země vycházejícího Slunce, jak se Japonsku přezdívá, je tak netradiční pro nás Evropany, že je nezbytně nutné mít osobního průvodce, který nás obeznámí s kulturou, a tak se vyvarujete možného faux pas, protože japonské zvyky jsou opravdu nám neznámé. Například běžným smrkáním na veřejnosti tamější obyvatelstvo doslova obtěžujete a jste považován za burana. Takže pozor na rýmu při cestách do Japonska.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7034 (magazinpraha.cz#171)


Přidat komentář