Nejlevnější cestovní agentura

Dovolená na míru již není neznámým pojmem a tak vaše dovolená může být skutečně zážitkem, který si skvěle užijete a budete dlouho vzpomínat. Záleží samozřejmě na tom, co na dovolené chcete zažít.

Odpovědí na otázku jak zažít naprosto skvělou a dokonalou dovolenou již můžete mít bez obav a okolků. Protože v dnešní moderní době je zvykem dělat věci na klíč, proč tak tedy nemít i dovolenou na klíč? Nejde o nic jiného, než o dokonalou dovolenou, která je splněním všech možných, často i nemožných snů. Zkrátka taková dovolená, která je plnohodnotná a na které zažijete jen to, co sami chcete, aniž se musíte omezit na poněkud i nudný výklad pro početnou skupinku, ze kterého stejně nic moc neslyšíte a tudíž vás také nudí pobíhat v rytmu určeném, skoro jako nějaký vězeň.

„Zkusíme zajistit i nemožné.“

Stejný problém jako mnoho jiných, měla i paní Iveta Cafourková, když absolvovala své cesty po světě. Jako milovnice cestování do něj investovala nejen pilně našetření peníze, ale i mnoho času. Jenže dovolené a poznávací zájezdy, kterých se účastnila, ne vždy byly dle jejích představ. Uvědomovala si nedostatky na takových cestách, a tak časem, jako již zkušená cestovatelka také naznala dojmu, že svět tak nějak zná a pustila se do plánování vlastních dovolených.Nejlevnější cestovní agentura

Splnění přání cestovatelů jako základ pro firmu

Netrvalo dlouho a takové dovolené zařizovala i pro své přátelé, blízké a známé, až z toho založila živnost. Společnost COOL TOUR s. r. o., kterou je nyní jednatelkou a majitelkou tak staví na tradicích, s cíle udělat dovolenou na míru pro každého klienta zvlášť. Cíle firmy se soustředí na spokojenost a staví na svých pevných základech.

Úspěšná cestovní agentura je tu pro vás

A to je důvod, proč se na cestovní agenturu COOL TOUR s. r. o. obrací stále více osob. Chtějí si dovolenou také užít a nemít obavy z toho, zda cestovní agentura zkrachuje, jak se děje snad každé léto. Problémem zkrachovalých cestovních kanceláří je především to, že chtěli rychle zbohatnout, omezovali svoji činnost na úrok spokojenosti zákazníka. To ale není případem stabilní společnosti, jaké je COOL TOUR s. r. o., protože zde je v hlavním zájmu klient a jeho potřeby.Nejlevnější cestovní agentura

Když chcete poznat více, než jen tradiční a běžně navštěvovaná místa

Cílem cestovní agentury COOL TOUR s.r.o. je především spokojený zákazník. Díky vlastním zkušenostem je jednatelka společnosti schopna nabídnout skutečně to, co si klient žádá, mnohdy i něco navíc. Zná sama ta místa a doporučí i to, co cestovatelští průvodci neznají. Pokud paříte k těm, které unavuje být součástí jakéhosi davu, jako jeho poslušná ovce, jež jste poháněni z místa na místo a nemůžete se pohodlně zastavit, posedět, vybrat si pěkné suvenýry a pořídit si dokonalé selfie z cest, pak je cestovní agentura paní Cafourkové vaší možností.

Chtít dělat věci jinak

Uvědomují si totiž dost dobře, že ne každý zákazník má zájem o prohlídku pamětihodností, spolu s bohatým výkladem o celkové historii, původu a dalších skutečností, včetně významných osobností, ale zajímá ho zkrátka obecná informace, jako když jej provádí místní obyvatel a zná tak otázky a mnoho odpovědí. Každého může zaujmout něco jiného a chtěl by vědět odpověď na otázku, o co se jedná. Nebo kde se nachází například fotbalové hřiště a mnoho dalšího. Pokud vám tedy nestačí pouhé encyklopedické výklady bez dávky zajímavostí, které se vryjí do paměti, pak jste trefili právě na vhodnou alternativu, kde najít skvělou dovolenou.Nejlevnější cestovní agentura

Vlastní průvodce v místech známých i neznámých

Nemůže snad být lepší dovolená než ta, kdy vás provádí vlastní průvodce po cestách. Říkáte si, že vás to musí hodně stát? No, zadarmo to nebude, ale copak vás neomezuje tlačení se v chlumu lidí, kteří jako s prominutím hloupé ovečky následují své stádo a jdou tam, kam je jim určeno ve stejném tempu, jako všichni ostatní a ve stejnou dobu také dělají to, co ostatní.

Nastanou problémy ve stádu oveček

Problémem často je, že někomu se chce na toaletu, další chce tedy také, čekající dav tak se rozptýlí, následně se mění plán cesty, někdo se hledá, vše je tak nějak zdlouhavé, nekonečné a únavné. Po takovém dní je pro mnoho účastníků nejlepší si lehnou do postele a raději jet domů. Proto vlastní průvodce na cestách je tak k nezaplacení. Navíc s vámi nebude od svítání do večera, ale jen v intervalech, které si určíte. Je to přece vaše dovolená, tak si ji musíte užít hlavně vy.

Levná a cílená dovolená

A tak levnou a skutečně cílenou dovolenou je pak právě dovolená dle vlastních požadavků. To, co chcete, tak, jak to chcete. Prostě pusťte fantazii, ať se rozvine a zadejte to, co si přejete. Často se lidé bojí mít individuální dovolenou proto, že mají domnění, jak moc je to bude stát. Jenže často cestovním agenturám platí takové poplatky, které ani nesouvisí se samotnou dovolenou, ale živí právě agenturu.Nejlevnější cestovní agentura

Plaťte za své služby a ne někomu jinému

Což je na jednu stranu pochopitelné, na druhou zas když platíte skutečně vysoké částky za zaslouženou a dlouho očekávanou dovolenou, pak jistě i chcete zažít to nejlepší a ne jen sponzorovat plno pracovníků cestovní kanceláře, kteří na pobočkách většinu pracovní doby jen surfují internetem.

Skutečně skvělý zážitek

U cestovní agenturyCOOL TOUR s. r. o. je velkou výhodou to, že dost z toho co zaplatíte, jde na váš zážitek a vy dostanete právě to, za co platíte. Nemusíte se jak vězeň potulovat a nechat pohánět, aniž si můžete určit to, co chcete vidět. Prostě si zadáte požadavky a budete mít skutečnou dovolenou dle svých snů. Láká vás poznat nejbližší okolí místa, kde trávíte dovolenou, ale zase nechcete chodit jen po památkách celý den? Nemusíte, budete to dělat tak, jak chcete.

Proměňte své sny ve skutečnost

Únavných dovolených už bylo dost. Celý rok pracujete a šetříte peníze na to, abyste se podívali do míst, která jsou zajímavá, ale také jste nachytali trochu bronzu, koupili suvenýry a odpočinuli si u bazénu. Prostě cokoli, co si jen přejete, můžete mít, pakliže se obrátíte na odborníky v oboru kované. Svěřte se se svými sny, požadavky, plány a jistě najdete vhodné řešení, jak propojit sny ve skutečnost, jak zažít to, co chcete, po čem toužíte. Dovolenou si zasloužíte, tak ať je dle vašich požadavků. Nemusí být vše nutně drahé, ale spíše dobře zorganizované. Budete mile překvapeni, co se dá zažít.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7035 (magazinpraha.cz#172)


Přidat komentář