Nejlevnější dovolená

Dovolená na míru je momentálně stále více žádanou, protože jedině tak si klient zařídí skutečnou dovolenou snů tak, aby si odpočinul podle svých přání a požadavků. Díky tomu zažijete dovolenou snů.

Dovolená již dle svého názvu označuje období, na které se všichni poctiví pracovníci těší. Nejenže nemusí rutinně ráno vstávat do práce a trmácet se přeplněnou hromadnou dopravou, zvládat nesnesitelného šéfa, ale také hromady složitých úkolů spolu se šibeničními termíny.Dovolená je konečně tu a zasloužené volno je potřeba si náramně užít.

Jak využít vlastní dovolenou?

Pokud máte dny volna, pak je možností je využít doma, v domácím prostředí na lenošení, jenže to také v mnohém svádí dělat další činnosti, které spíše než odpočinek naopak více zaměstnají. Proto tou nejlepší dovolenou je odpočinek mimo známé prostředí, ideálně u moře, na horách, na cestách za poznáním a čvachtání se v průzračné vodě, pozdní usínání i vstávání, večerní mejdany, dokonalé večeře, relaxace, opalování, masáže a mnoho dalšího. Činnosti, které si pro vaši dovolenou zvolíte, jsou na vás a nyní ještě mnohem snazší pro uskutečnění té nejbáječnější dovolené, jakou si snad můžete představit.Nejlevnější dovolená

Dovolená na klíč

Zdá se vám to jako sen? Ale jde o holou skutečnost. Dnes už není tak složité dělat na dovolené jen to, co chcete a nenechat si určovat aktivity pro prohlídku historického města. Lidé se rádi baví a chtějí se bavit. Ale také rádi poznají prostředí, ve kterém se nacházejí. Jenže někdo chce každou památku detailně zkoumat, jinému zas stačí základní informace s poklidným průchodem městem a pořízením pár fotografií. Jak se říká – sto lidí, sto chutí, a proto vyhovět všem není tak jednoduché, nebo alespoň do teď nebylo. S dovolenou na klíč je již situace jiná a mnohem lepší.

Jak funguje dovolená na klíč?

Je to poměrně jednoduché. Díky zkušenostem z cestování je společnost COOL TOUR s.r.o. schopna zajistit dokonalou dovolenou přesně dle vašich osobních představ a požadavků. Protože každý má jiné požadavky, je taková dovolená na klíč právě uzpůsobena podle toho, co si kdo přeje. Pokud jste zastánci letecké dopravy a nehodláte se celé dny trmácet autobusem, pak je společnost vám vyjít vstříc a stejně tak za podmínek, pokud se létání naopak bojíte. Možností je spousta a odpovědí na otázku je také mnoho.

Osobní průvodce jako famózní zážitek

A co je u společnosti zajišťující dovolené na míru, dovolené na klíč a další to báječné a skvělé, co jiné cestovní agentury a kanceláře rozhodně nezajišťují, je znalý osobní průvodce na dobu nezbytně a požadovaně nutnou. Například pokud chcete poznat zajímavá místa a vidět ta známá, nejlépe vás vždy provede znalý občan, kolikrát nejlépe ten, který v oblasti žije, nebo dlouho pobýval a zná ji jako své vlastní boty. Nejen že se pak v oblasti perfektně vyzná, ale zná také místní zvyky, co se sluší a patří a mnoho dalšího. Navíc si osobního průvodce objednáte pouze na dobu, kdy jeho služby využít chcete, což vás činí neomezenými. Nemusíte tak čekat na skupinku lidí, co jsou s vámi, pokaždé počítat a hledat opozdilce. Navíc díky osobnímu přístupu je výklad zajímavější a také z něj slyšíte každé slovo, což je naprosto úžasné.Nejlevnější dovolená

Výhody dovolené na míru

Dovolená na míru je zkrátka možností, jak si svůj volný čas naprosto spokojeně a perfektně užít ve svůj prospěch a určovat si, co kdy dělat. A tak má správná dovolená vypadat. Mezi hlavní výhody dovolené na míru pak patří:

  • Uzpůsobit časový harmonogram sami sobě
  • Dělat věci, které chcete dělat jen vy
  • Neomezovat se na jiné
  • Nečekat na jiné osoby ze zájezdu
  • Zajímavý výklad osobního průvodce
  • Zařízení i nemožného – „zkusme zajistit i nemožné“
  • Cesta dle vašich přání
  • Individuální plán dle svých požadavků
  • A mnoho dalšího

Jak to vše začalo

Společnost COOL TOUR s. r. o. začala svoji činnost provozovat na základě vlastních zkušeností své majitelky, paní Ivety Cafourkové. Ta sama je milovnicí cestování a poznávání nových krajů, obyčejů a zvláštností. Při svých cestách však poznávala nedostatky, na které také znala řešení a tak se postupem času vypracovala k tomu, že vlastní zájezdy sama zajišťovala. Dle nabytých zkušeností ji kontaktovali i její známí, a svoji působnost, coby plánovač zájezdů tak rozšířila, až se právě rozhodla v oboru podnikat. Dnes vede úspěšnou firmu, společnost COOL TOUR s. r. o., která tak roste a má čím dál více zájemců o individuální cestování.Nejlevnější dovolená

Dovolenou si platíte, tak musí stát za to!

Proč byste se měli na vlastní dovolené nechat omezovat divným průvodcem, který vás táhne celým městem jako na spanilé jízdě a přitom je potřeba se neustále zastavovat a vše důkladně prohlížet, čekat na ostatní a neustále se také jménem hlásit a dávat najevo tak svoji přítomnost. Dost brzy se takové cestování lidem omrzí. Proč by také měli být taháni jako vězni, nebo stádo ovcí, když mají dovolenou a tu si také platí? Z tohoto pohledu je to dost nelogické a podivné. Platit za trýznění a pohánění? S tím už bude konec, pokud se obrátíte naspolečnost COOL TOUR s.r.o., zajišťující právě individuální zájezdy a dovolené.

Svěřte se do rukou odborníků

Cokoli, co si přejete možná i více je možno na vaší dovolené zajistit. Přece chodíte do práce, abyste si pak ušetřené peníze užili ve zdraví, při zábavě a tak, jak je libo, jen aby odpočinek byl parádní a předčil třeba i vaše představy. Přijíždět z dovolené unavení, otrávení a znechucení rozhodně není to, co by bylo vaším snem. Naopak naplánujte si dovolenou tak, aby zážitky z ní jste vyprávěli ještě dlouho a vaši známí vám ji navýsost záviděli.Nejlevnější dovolená

Kamkoli po světě

cestovní společností COOL TOUR s.r.o. je možno cestovat jak na známá, a turisticky velice často navštěvovaná místa, nebo pak také na tradiční dovolené, nebo do exotických zemí, kam se člověk jen tak často nevypraví, jako je třeba Japonsko, Indie, nebo Jižní Amerika. Co se východních zemí týče, je zapotřebí mít u sebe skutečného průvodce, znalého tamějších zvyků, aby tak nedošlo z vaší strany k jistému faux pas, protože například Japonsko je opravdu zemí zvláštních zvyků. Například pokud na veřejnosti smrkáte, je to považováno za nevhodné chování. Japonci spíše potahují sekret z nosu zpět.

Přání jako příkaz

Dovolená bude vaší dovolenou snů, pokud uvedete základní požadavky a pokyny k tomu, co si na dovolené přejete zažít. O vše se již postará cestovní agentura, které takový úkol svěříte a vy se pak můžete těšit na parádní odpočinek.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7036 (magazinpraha.cz#173)


Přidat komentář