Dárek k promoci pro ženy

Při výběru vhodného dárku pro ženu při promocích záleží na tom, v jakém vztahu s osobou jste a také co má daná osoba ráda. Jsou dary, které jsou jakoby nutné, a jsou také ty, které se k promocím nehodí.

Promoce je velká událost v životě každého, který se k ní dostane. Léta učení, stresu, zkoušek a šprtání, zakončené státnicemi spolu s odevzdáním diplomové práce je tu a konečně si může daný student oddychnout, že je to již za ním. Má titul a to se bude slavit spolu s rodinou a přáteli. Oslava promocí se ale také nese v duchu předávání dárků. To ale není vždy snadné a jednoduché, protože ne všechno se jako dárek na promoce hodí. Takový dárek by měl být památeční na tento opravdu velký krok do budoucna, na který by se mělo v dobrém vzpomínat.

Co rozhodně nesmí chybět

Květina k ženě patří vždy a za každých okolností

Pokud promuje žena, nezbytností je kytice, kytka. O tom dobře vědí i květinářství a proto si v období promocí platí za pronájem plochy v aulách, vstupech do fakult, kde tak mohou provozovat mobilní květinářství a nabídnout tak přímo vázané květiny. Obvykle však taková služba je zpoplatněna extra taxou, tudíž je určitě vhodné květiny předem objednat a vyzvednout. Navíc se může také stát, že k mobilním fakultním květinářství již nebudou mít takovou nabídku krásných květů a vy jistě nechcete zarmoutit drahou, ale poněkud nehezkou kytkou.

Šperky i hodinky

Promoce jsou mezníkem života, které je nutné si zapamatovat a dobře na ně vzpomínat. To se může dělat skutečně znamenitě v případě vhodného šperku. Krásným šperkem nelze urazit snad žádnou ženu, ideální jsou náramky nebo náušnice.

Prsteny ne, nedělají dobrotu

Prsteny tak úplně ne. Hodí se od muže a většinou jako další krok ve vztahu, prsteny na promoce, byť ženě vašeho srdce není vhodné kupovat. Prsteny snad jen v případě, že jsou součástí nějaké šperkové sady, což nebývá tak často, ale v tomto ohledu jsou přípustné. A prsteny se nehodí ani za předpokladu, že hodláte promující ženu požádat o ruku. Ne že by šlo o peníze, ale přece jen budete vypadat, že chcete „zabít dvě mouchy jednou ranou“. A své ženy si jistě vážíte, proto na prsten v tomto okamžiku zapomeňte.

Náušnice, jako krok k jistotě

Naopak zase úplně senzační jsou náušnice, náramky i hodinky. Nejenže si je dotyčná může nechat jako vzpomínku, ale krásný šperk také dokonale ozdobí krásnou ženu. Je dobré pamatovat na to, že šperk musí tak nějak ladit s celkovým rázem ženy, jejím stylem a tím, co má ráda. Například jsou ženy, které v žádném případě nemají rády dlouhé, visící náušnice, jiná zas nenávidí velké náušnice, jako jsou kruhy a tak podobně. Vy však s největší pravděpodobností budete pořizovat menší, zlaté a dokonale decentní náušnice.

Náramky a hodinky

Podobné je to s náramky. Nákup náramku se prvně zdá jako naprosto jednoduchá věc, po čase ale je vidět, že to až tak snadné není. Stejně jako s hodinkami, protože to, co se líbí vám, nemusí se líbit obdarovávané ženě. Decentnost je vždy lepší dodržovat, ale zas viditelně na dárku nešetřit. Budete i rádi, pokud ženě uděláte radost a ona daný šperk bude nosit.

Alkohol jako dárek, ale ne ledajaký

K promocím také patří alkohol. A i když promující žena není řadovou pijankou, přece ji udělá radost nějaká speciální edice alkoholového balení. Tím je myšlena láhev s vlastní etiketou, a tak podobně. Kdo je šikovný, sám si takový dárek vyrobí, ale jsou i firmy, které vám polepí a potisknou takřka cokoli. Láhev dobrého vína s fotkou dané osoby, s datem promocí i dalšími termíny, které se ke skutečnosti vážou, je opravdu milé a hezké. Dobré je tak také darovat archivní whiskey, slivovici nebo jiné alkoholy, které si tak dotyčná může vystavit a otevřít například při výročí daného dne.

Pero na psaní nebo na ozdobu

I krásné pero může udělat dost radosti a být tím pravým dárkem. Zvláště v tom případě, kdy je posázeno kamínky, a je skutečně kvalitní. Existují i firmy, které nechávají do pera vyrýt údaje, tak je skvělé například datum promocí, jméno a tak dále. Pokud si nevíte rady, jistě vám poradí. Takový dárek je obvykle skutečně na ozdobu a na památku, kterou tak obdarovaná žena bude mít na celý život.

Fotky a fotorámečky

Protože se takový mezník života, jako je zdařilé zakončení studií musí řádně zdokumentovat, je vhodné objednat si i vlastního fotografa, který tak celý průběh dokumentuje a pak udělá třeba i fotoknihu. Ta vůbec může být krásným dárkem, který sice darujete později, ale za to bude určitě mile oceněn. Dárky podobného typu, které jsou osobní, přímo pro danou osobu a vázající se k této situaci jsou vůbec ty nejhodnotnější a nejtrefnější. Chcete-li tak darovat fotografa, spolu s vytvoření fotoknihy, pak darujete v den promocí ženě něco ve formě poukazu, který udá hodnotu vašemu daru. Obdarovaná žena bude jistě velice potěšena.

I menší dárky jsou krásné

Ženy mají rády obecně čokoládu, nebo i jiné sladkosti. K takové události, jako jsou promoce, se hodí i úhledně zabalené pravé belgické pralinky, nebo i jiné kvalitní čokolády. Může se jednat o levnější variantu dárku, ideální pro příbuzenstvo nebo přátelé, kteří nejsou úplně ti nejbližší. Ale čokoládu může prakticky darovat kdokoli, obzvlášť pokud má žena dobrou čokoládu skutečně ráda. Dárkových balení čokolád je dnes mnoho, nemusíte se spokojit pouze s klasickými bonboniérami, ale pustit trochu fantazii na špacír a třeba udělat i vlastní balení té nejlepší čokolády.

Jaké dárky se nehodí na promoce

Není úplně vhodné darovat peníze. I když je to jednoduchá forma daru, která snad neurazí a obdarovávaného potěší, také se vždy hodí, pak to není příliš osobní a je to tak trochu projevem toho, že holt nemáte chuť si dát s dárkem práci a chcete to odbýt pouze penězi. Ano, peníze se hodí a obdarovaný bude rád, ale je zkrátka dárek neosobní. Pokud i tak chcete darovat promující ženě peníze, pak je ideální darovat i menší, památeční dar a peníze úhledně zabalit, například do rámečku a tak nějak podobně.

Jak tedy darovat a neurazit, naopak nadchnout

Zlatým pravidlem pro dárek k promoci je osobní dárek. Pokud darujete například náramek a do něj necháte vyrýt jméno i datum promoce dané osoby, pak je to úžasný dar, který má vysokou hodnotu. Je vhodné mít vždy květinu, a také blahopřání, do kterého popřejete osobě to nejlepší.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7048 (magazinpraha.cz#179)


Přidat komentář