Prodlužování vlasů pásky Praha

Máte vlasy jemné a zplihlé? Chtěly byste mít dlouhé a husté vlasy, které by Vám záviděla nejedna kamarádka? Přemýšlíte nad prodloužením, ale bojíte se poškození vlastních vlasů? Nemusíte! Je tu metoda prodlužování stvořená přímo pro vaše vlasy!

Co se zplihlými a jemnými vlasy?

K málokomu byla příroda natolik štědrá, aby jej obdařila krásnými hustými vlasy plnými lesku. Většinou se potýkáme s pravým opakem. Naše vlasy jsou jemné, zplihlé a pomalu rostoucí. Nejedna žena touží po vlasech dlouhých až pod lopatky, ze kterých by mohla tvořit rozmanité účesy a vlny, ale jemnost jejích vlasů jí to neumožňuje. I když vlasy do požadované délky dorostou, jejich jemnost či řídkost nedělá v této délce takový dojem, jako u vlasů pevných a bohatých. Ženy s řídkými a zplihlými vlasy jsou vlastně odsouzeny k neustálému zkracování a o sexy hřívě si mohou nechat jen zdát. Tak jako se ale mění módní trendy v oblečení, mění se i móda vlasových střihů a účesu. V současnosti jsou IN právě vlasy dlouhé, a to nikoliv pod ramena, ale alespoň do půlky zad. Nechat si ale najednou narůst vlasy o několik centimetrů nejde, a tak ženy ocenily, když na scénu vstoupily moderní metody prodlužování vlasů. Tyto metody Vám vlasy nejen prodlouží, ale i zahustí. Pouze jejich nevýhodou však může být, že mohou Vaše vlastní vlasy poškodit, ale to jen tehdy, pokud si prodloužení necháte udělat u někoho bez patřičných školení a zkušeností.

Dlouhé vlasy za 30minut …. Prodloužení vlasů metodou TAPE, VLASOVÉ PÁSKY

Tato metoda je úžasný systém, který je nejlepší a nejrychlejší prodloužení vlasů na celosvětovém trhu. Vlasy jsou sešité speciálním strojem a poté zataveny do 4cm dlouhých pásků, takže na rozdíl od jiných metod, zde je absolutně vyloučeno, aby vlasy vypadávaly. Tato metoda je unikátní také v tom, že vlasy se při posouvání nepramínkují a nezkracují se jako u keratinu nebo ringu. Proto vlasy vydrží stejně dlouhé i u více posunutí. To Vám žádná jiná metoda zaručit nemůže.

Vlasy jsou připevňovány pomocí oboustranné lepící pásky, systémem „sendvič". Nezatěžují a neničí se vlasy jako při keratinu a jemněji a šetrněji se sundávají. U této metody je nejméně viditelné prodloužení vlasů jak naomak tak na pohled.

Pásky zajišťují bezproblémové nošení 2-3 měsíce.

Po té se vlasy musí sundat, přelepit oboustrannou lepící pásku a opět nandat, to je tzn. POSUNUTÍ.

Vlasové pásky zajišťují pohodlné nošení,bezbolestnou a hlavně rychlou aplikaci, spoje jsou prakticky neviditelné a jsou velmi odolné proti vyčesávání.

Proč si vybrat právě pásovou metodu Tape, Tapex, vlasové pásky?

 • Nejrychlejší aplikace
 • Neviditelné spoje
 • Nezatěžuje vlasy, mnohem šetrnější oproti pramínkovým metodám
 • Vlasy se nepramínkují a při odrůstání nevznikají dredy
 • Kvalitní speciálně upravované vlasy s nejvyšší odolností
 • Výhodná cena v poměru kvality vlasů a systému spojů
 • Jedná se o páskovou metodu
 • Vlasy se při doplnění nezkracují a spoje se nerozpadávají
 • Nošení je příjemné spoj netlačí, je měkký a ohebný
 • Aplikace trvá od 30 do 60 minut
 • Posunutí vlasových pásků je 2-3 hodiny

A proč právě salón JK STYLE?

Účes je nedílnou součástí Vaší osobnosti a první dojem bývá vždy tím nejdůležitějším. Proto se profesionálně vyškolený personál stará o to, aby byl Váš vzhled vždy perfektní. Nechte se opečovávat v příjemném prostředí, zaručují Vám :

 • kvalitní vyškolení v oboru, specializace na prodlužování vlasů

 • velké množství vlasů v různých délkách a odstínech skladem

 • přátelské prostředí

 • bezkonkurenční ceny, servis

 • konzultace prodloužení i péče zdarma

Typy vlasů na prodloužení podle původu

Při prodlužování vlasů můžete vybírat z několika typů, které se liší svou životností a kvalitou. Mezi vůbec nejkvalitnější a nejžádanější vlasy patří vlasy evropské. Evropské vlasy mají velmi dlouhou životnost, dají se bez problému barvit a upravovat. Zde se rovná vysoká kvalita rovná se vyšší cena. Za evropské vlasy si budete muset připlatit, avšak můžete si být jisté, že nebudete s výsledkem zklamané. Evropské vlasy patří v žebříčku hodnocení na první místo. Další jsou vlasy východoevropské, které patří díky své kvalitě také mezi poptávané. Jsou podobné vlasům středoevropským. Východoevropské vlasy lze v současnosti pořídit i v téměř bílých moderních odstínech. Co se týče ceny, jsou o něco levnější než vlasy středoevropské. Rovněž je lze různě upravovat. Indické vlasy jsou spíše tužší, proto se změkčují. Indické vlasy jsou v porovnání s původními dvěma typy levnější a můžeme říct, že jejich kvalita není vůbec špatná. U těchto vlasů je ale třeba dávat pozor, jste-li ve vlhkém prostředí. Mají totiž tendenci se vlnit. K nejlevnějším variantám všech typů vlasů patří vlasy asijské. Svým vzhledem se podobají evropským vlasům, ale nejsou tak kvalitní jako ony. Pravidelným mytím postupně ztrácí svůj lesk. Záleží pouze na Vás, která z těchto variant Vám vyhovuje. Vlasy se dnes dodávají v tolika různých odstínech, takže se nemusíte bát, že zrovna k Vaší barvě vlasů se žádný z nich úplně nehodí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7046 (magazinpraha.cz#155)


Diskuze a zkušenosti

Jana | 09.03.2015 15:12
Re: Prodlužování vlasů pásky Praha Dobrý den, kolik prosím stojí prodloužení vlasů pásky a jak dlouho to vydrží cca? děkuji za odpoved

Šárka J. | 09.03.2015 21:24
Re: Prodlužování vlasů pásky Praha Dobrý den Jano, ceník naleznete na našich stránkách http://www.jkstyle.cz/cenik/. Posouvání vlasů je individuální dle rychlosti růstu vašich vlasů a vlastního pocitu. Některým zákaznicím vlasy posouvám po 2 měsících, jiné dorazí až za 4 měsíce - to jsou takové hranice. Pokud máte další otázky, určitě mi zavolejte na 733656090. Mějte se krásně, Šárka J.

Šárka | 03.06.2015 10:02
Re: Prodlužování vlasů pásky Praha Je pěkná proměna a vlasy vypadají perfektně.


Přidat komentář