Vizážistické služby Praha

Každá žena má svou oblíbenou barvu. Problém však může nastat v tom, že barvy, které se nám líbí, nemusí být právě ty, které se hodí k našemu typu. Profesionální vizážista vám poradí jak správně nakupovat vhodně barevně sladěné oblečení.

Nejste spokojeni se svým zevnějškem a myslíte si, že je potřeba něco změnit? Požádejte o radu** profesionální vizážisty**. Poradí vám nejen s make-upem nebo účesem, ale také vám navrhnou vhodný styl oblékání. Také s vámi proberou, jaké barevné kombinace se pro váš typ nejvíce hodí.

Dokonalý make-up, kadeřnické služby

Make-up není maska ani móda. Je to umění objevovat přednosti obličeje a vyzdvihnout jeho individualitu. Vizážista s vámi probere techniku líčení a pokud máte s líčením málo zkušeností, naučíte se názorně to nejdůležitější. Základem pro vhodné líčení je to, k jakému barevnému typu patříte. Určuje se to podle přirozené pigmentace pleti. U jarního a podzimního typu, jak praví typologie ročních období, hraje pigmentace spíš do teplé, do žlutava, u letního a zimního typu spíš do chladné, namodralé. Vhodné barvy jsou u jarního typu svěží, jasné ale také docela jemné pastelové tóny, které vždy jdou spíš do meruňkové nebo lososové než do sladce růžové. Letní typ má pleť velmi světlou s namodralým spodním tónem. Líčení se proto doporučuje v barvách chladných, tlumených nebo kouřových. Podzimní typ má na výběr mnoho barev. Mohou to být barvy i syté a zářivé. Při líčení však dominuje červenohnědá. U podzimních typů je většinou nejkrásnější, když si zvýrazní oči nebo ústa.** Zimní typ** je charakterizován porcelánově světlou pletí. Zimní typy se mohou zdobit barvami s kontrasty, které by u jiných typů vypadaly tvrdě a přelíčeně. Barvy převažují jasné a živé.

Barvy vhodné do vašeho šatníku

Vizážista vám vybere nejen oblečení, ale současně vám doporučí i šperky, doplňky. Šatník jarního typu by měl být v těchto barvách: krémově bílá, barva velbloudí srsti, lososová, korálová červeň nebo hnědá. Letní typ si zase vybírá barvy jako je starorůžová, šedomodrá, tyrkysová zeleň, šedohnědá, namodralá červeň nebo růžová. Podzimnímu typu sluší barva hořčicová, olivová zeleň, oranžová, ostružinová, antracitová nebo červená. Zimní typ zase rozkvétá v barvě černé, jasně růžové, jasně červené, sněhově bílé nebo ostré námořnické modři. Velmi brzy zjistíte, že jakmile poznáte přesně své barvy, tak se v jiných barvách nebudete cítit tak dobře a třeba se i s některými věcmi ve vašem šatníku rozloučíte.

Máme nové produkty od Nioxinu!

Máme nové produkty od Nioxinu! Nioxin je pokročilá péče pro řídnoucí vlas. Nioxin je světová jednička na trhu již více než 2O let. Vítěz soutěží Stylist Choice Awards. Po produktech se ptejte v našem salonu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7043 (magazinpraha.cz#11)


Přidat komentář